gadżety sylwestrowe
Image by LifetimeStock.com

W sylwestrową noc warto postawić na cekiny, które mają połysk. Niezależnie od tego, czy miejscem spędzania Sylwestra jest dom, bal czy kino, tego wieczoru warto błyszczeć. Cekiny to trend, który modny jest każdego roku. Czarne cekiny są ponadczasowe.

Sukienki z cekinami

W Sylwestra warto założyć cekinową sukienkę. Jest to alternatywa dla małej czarnej. Najmodniejsze kroje to sukienki rozkloszowane i niezwykle seksowne body-cons, czyli kreacje bardzo dopasowane, które podkreślają figurę. W przypadku sukienek z cekinami modne są transparentne wstawki oraz głębokie wycięcia na plecach.

 

Na Sylwestra można także zdecydować się na cekinową sukienkę z długimi rękawami. Wystarczy do niej dobrać elegancką kopertówkę i wysokie szpilki. Cekinowa sukienka jest na tyle ozdobna, że nie warto przytłaczać jej dodatkowymi błyszczącymi elementami. W tym wypadku sprawdzi się prostota i minimalizm. Nie trzeba ograniczać się do czerni. Warto wybrać sukienkę wyszywaną cekinami w kolorze granatu lub czerwieni.

Cekinowy kombinezon

Alternatywą dla kobiet, które nie lubią sukienek, są kombinezony. Są modne oraz wygodne. Najciekawsze modele to kombinezony z krótkimi nogawkami lub te z odsłoniętymi ramionami. Kombinezon na Sylwestra może mieć dolną część (spodnie) wykonaną z czarnego materiału, na przykład weluru, a górną wysadzaną cekinami. Stylizację z kombinezonem można ożywić makijażem – wystarczy czerwona szminka na ustach, a także złota biżuteria i szpilki. Cekinowy kombinezon to przykład ponadczasowej elegancji i kwintesencja kobiecości.

Cekinowa spódnica

Cekinowa spódnica to trafne rozwiązanie dla kobiet, które preferują praktyczne zakupy. Można ją później zestawić z wieloma rzeczami na różne sposoby, zatem założyć na różne okazje, nie tylko na Sylwestra. Na sylwestrową imprezę ołówkową spódnicę z cekinami warto zestawić ze szpilkami i krótkim topem, zwanym crop topem. Na co dzień można ją łączyć z białą koszulą i czarnymi botkami.

Więcej na temat stylizacje ubrania