Kilka par jeansów
Image by Lifetimestock.com

Kto może nosić jeansy z wysokim stanem?

Kilka par jeansów
Image by Lifetimestock.com

Jeansy z wysokim stanem są kanonem mody od wielu lat. Mogą je nosić kobiety z dobrze zarysowaną talią oraz z sylwetką o kształcie klepsydry lub gruszki. Jeansy z wysokim stanem są eleganckie i podkreślą każdą stylizację, nawet tę mniej formalną.

 

Jeansy z wysokim stanem to idealny wybór na randkę lub na dyskotekę. Ich fason podkreśla kobiece atuty (przede wszystkim talię, biodra i pośladki), wyszczupla brzuch i wydłuża nogi. Spodnie z wysokim stanem dostępne są w różnych krojach:

  • rurki,
  • marchewki,
  • dzwony,
  • spodnie z prostymi nogawkami.

 

Gwiazdy kochają jeansy z wysokim stanem. Kim Kardashian i Scarlett Johanson, znane z kobiecych kształtów, bardzo chętnie sięgają po tego typu spodnie, chcąc jeszcze bardziej podkreślić atuty sylwetki.

 

Jeansy z wysokim stanem są na wyciągnięcie Twojej ręki. Wejdź na stronę i wykorzystaj kod rabatowy Zalando Lounge.

Jeansy z wysokim stanem: dla kogo?

Jeansy z wysokim stanem przeznaczone są przede wszystkim dla kobiet, którą mają zarysowaną talię. Te spodnie pasują osobom z sylwetką o kształcie klepsydry i gruszki. Jest to również fason dla kobiet, które chciałyby, aby ich kształty zostały zaakcentowane.

Jak dobierać jeansy z wysokim stanem?

  • jeżeli masz nadmiar kilogramów, wybierz fason z ciemnego denimu, a zrezygnuj z przetarć czy celowych „zniszczeń” materiału,
  • jeżeli jesteś dość niska, wybierz jeansy z wysokim stanem o kroju dzwonów. Nakładając do nich wysokie buty, wydłużysz nogi i tym samym całą sylwetkę,
  • jeżeli masz masywne nogi, zrezygnuj z rurek i marchewek, ponieważ dodatkowo optycznie je powiększysz. Sięgnij po spodnie o kroju prostych, poszerzonych nogawek.

 

Jeansy z wysokim stanem zawsze powinno się nosić tak, aby podwyższony stan eksponować. Dlatego góra ubioru (bluzka, T-shirt, cienki sweterek) zawsze powinny być włożone w spodnie. W innym przypadku zakładanie takich jeansów mija się z celem. Staraj się też zawsze nakładać do nich buty o wyższym obcasie, ponieważ taki krój silnie eksponuje kształt nóg - sylwetka będzie wysmuklona, a nogi maksymalnie wydłużone.


Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39