Mężczyzna w garniturze
©bulashenko/Fotolia

Dlaczego granatowy garnitur i brązowe buty to dobre połączenie?

Mężczyzna w garniturze
©bulashenko/Fotolia

Granatowy garnitur w połączeniu z brązowymi butami prezentuje się elegancko i schludnie. Służy jako strój wizytowy i często jest wykorzystywany jako strój do pracy.

Granatowy garnitur i brązowe buty: dlaczego jest to dobre połączenie

Granat i brąz to połączenie dwóch kolorów, które dobrze pasują mężczyznom. Sprawdzają się na bardziej nieformalnych spotkaniach czy na randce. Granat kojarzy się z odpowiedzialnością i chęcią kontroli, a brąz jest kolorem poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa.

Granatowy garnitur i brązowe buty: co z dodatkami?

Oba kolory dobrze komponują się ze sobą kolorystycznie, jednak nie należy zapominać o ważnych dodatkach. Koszula pod garniturem powinna być biała, to klasyczne rozwiązanie i z pewnością najlepsze. Dodatek w postaci paska powinien być dobrze zestawiony z butami (wybieramy taki sam kolor butów i paska), a kolor poszetki z kolorystyką krawata. Do granatowego garnituru idealnie pasuje szary krawat. Dobrze będzie się również komponował krawat w kolorze wiśni, fioletowy lub czarny.

 

Granatowy garnitur i brązowe buty to dobre zestawienie do pracy i na mniej oficjalne spotkania. Pamiętajmy jednak o wyższości czerni wśród kolorów eleganckich. Jeżeli szukamy czegoś specjalnego na ważną galę czy uroczystość, powinniśmy rozważyć czarny garnitur.


Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11