para młodych ludzi
Image by LifetimeStock.com

Gadżety dla dziewczyn – kindle, stick do selfie, gry dla dwojga

para młodych ludzi
Image by LifetimeStock.com

Fajne gadżety na prezent dla dziewczyny to przede wszystkim coś, co będzie designerskie, ale i potrzebne. Kobiety przywiązują dużą wagę do wyglądu swoich rzeczy oraz do optymalizowania pracy. Doskonale sprawdzi się więc power bank, kindle czy zjawiskowe etui na smartfon.

Gadżety na prezent dla dziewczyny – power bank

Power bank to coś, co przyda się w torebce każdej kobiety. Niezależnie od tego gdzie się znajdzie zawsze będzie mieć przy sobie źródło prądu, aby podładować sprzęt elektroniczny. To idealne rozwiązanie dla kobiet z pasją, które często wyjeżdżają i nie mają dostępu do gniazdka z prądem. Ucieszą się z niego również panie, które są zabiegane i nie zawsze pamiętają (lub nie zawsze mają na to czas), aby podładować telefon czy tablet.

 

Power bank mieści się w każdej torebce i daje pewność, że zawsze i w każdych warunkach będziemy mieć łączność ze światem. Taki gadżet kosztuje około 100 złotych.

Gadżety na prezent dla dziewczyny – stick do selfie

Wiele dziewczyn uwielbia selfie. Fajnym gadżetem na prezent będzie więc monopod selfie, czyli uchwyt, który pozwala na zrobienie autoportretu z różnych ujęć. Przystosowany jest do różnego rodzaju smartfonów, a także posiada teleskopowy wysięgnik, dzięki któremu można uzyskać zupełnie inne położenie kamery niż przy klasycznym selfie. Koszt takiego gadżetu to około 30 zł.

Gadżety na prezent dla dziewczyny – czytnik e-booków Kindle

Modnym gadżetem na prezent dla dziewczyny jest czytnik e-booków. Sprawdzi się nie tylko w przypadku miłośniczki książek, ale także będzie fajnym podarunkiem dla dziewczyny, która nieszczególnie lubi spędzać czas w ten sposób. Zawsze jest szansa, że designerski gadżet skłoni ją do poszerzania horyzontów.

 

Kindle mieści się w torebce i przyda każdemu, kto nie wyobraża sobie podróży bez ulubionej lektury. Pozwala oszczędzić miejsce i zawsze mieć przy sobie swoją biblioteczkę. Taki gadżet kosztuje około 500 złotych.

Etui na smartfon

Jeśli mamy mniej pieniędzy do wydania na fajny gadżet dla dziewczyny, doskonałym pomysłem będzie etui na smartfon z jej lubionym motywem. W sieci można znaleźć zarówno klasyczne wzory, w kwiaty, z obrazkami, napisami, a także elementami popkultury.


Więcej na temat prezenty
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30