para młodych ludzi
Image by LifetimeStock.com

Uniwersalnym pomysłem na prezent dla chłopaka jest gadżet – hub usb, zegarek, scyzoryk

para młodych ludzi
Image by LifetimeStock.com

Fajnym gadżetem na prezent dla chłopaka może być coś, co podkreśli jego zainteresowania, co mu się po prostu przyda, albo będzie interesującą ozdobą jego pokoju. Sklepy z gadżetami proponują mnóstwo takich przedmiotów, które nie kosztują dużo, a mogą stanowić doskonały pomysł na ciekawy prezent.

Gadżet dla chłopaka-informatyka – prezenty podpinane pod USB

Jeśli chłopak lubi komputery i dużo czasu przy nich spędza możemy kupić mu gadżet, który ułatwi jego pracę. Może to być np. hub USB, o ciekawym kształcie (np. piłki nożnej, albo zabawnej figurki). Dzięki temu jednocześnie pokażemy, że pamiętamy o jego pasji i rozwiążemy jego problem ze zbyt małą liczbą portów USB przy komputerze. Możemy także pokazać, że dbamy o jego potrzeby i sprawić mu np. podstawkę pod kubek podpinaną właśnie pod port USB, która utrzyma odpowiednią temperaturę kawy albo ocieplane kapcie, które w zimne wieczory grzeją stopy pod biurkiem.

Gadżet dla chłopaka-podróżnika

Znalezienie prezentu dla chłopaka-podróżnika nie jest takie trudne. Każda nowa, survivalowa zabawka będzie go cieszyć. Jeśli mamy do wydania większą kwotę, możemy kupić mu szwajcarski scyzoryk – klasyczny, elegancko zapakowany prezent, który jest przede wszystkim użyteczny. Fajnym gadżetem będzie także multi-tool w kształcie karty kredytowej, który można trzymać w portfelu. Jeśli chłopak lubi podróżować do różnych krajów, ciekawym pomysłem może być kupienie mu mapy, na której można zaznaczać, albo zdrapywać miejsca, które się odwiedziło.

Gadżet dla chłopaka-domatora

Nie każdy chłopak ma sprecyzowane zainteresowania, hobby, czy coś, co go pasjonuje. Czasem zdarza się tak, że lubi po prostu spędzać czas w domu, porządnie się wyspać i leniuchować. Również dla takiego chłopaka z łatwością znajdziemy ciekawy gadżet. Może to być na przykład gra planszowa, czy łamigłówka, które umilą mu wieczory spędzane w domu. Fajnym gadżetem na prezent jest także zegarek, który ma wiele funkcji. W ofercie sklepów z gadżetami możemy znaleźć uciekające budziki, budzik, do którego trzeba strzelić z pistoletu, aby się wyłączył czy zegarek, który działa, gdy się go podlewa wodą.


Więcej na temat prezenty randki
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33