Prezent w pudełku z kokardą
© goodween123/Fotolia.com

Luksusowy prezent dla wyjątkowej osoby

Prezent w pudełku z kokardą
© goodween123/Fotolia.com

Ekskluzywne prezenty wiążą się z wysoką ceną, jednak można dokonać prostego rachunku – dając ukochanej osobie kilka prezentów na różne okazje finalnie wydajemy na nie sporą sumę.

 

Warto czasem kupić jeden, wyjątkowy prezent, który przyćmi wszystkie inne. Ekskluzywne prezenty nie są zarezerwowane jedynie dla ludzi zamożnych. Warto postawić w tej kwestii na jakość, a nie ilość.

 

Okazji do obdarowywania ukochanej osoby jest wiele, rocznica pierwszego pocałunku, pierwszego spotkania lub innego szczególnie ważnego dnia. Kupowanie prezentu to odpowiedzialne zadanie, ponieważ znajomość upodobań oprócz zasobności portfela jest tutaj podstawą. Nietrafiony prezent może zranić – warto o tym pamiętać.

Ekskluzywne prezenty dla Niej

Kobiety z reguły cenią luksus. Niektóre będą zachwycały się wisiorkiem z brylantem, inne z kolei ucieszą się z prezentu w postaci indywidualnego kursu wspinaczkowego. Sytuacja z prezentem jest dużo prostsza w przypadku osób, które mają konkretną pasję lub hobby. Wówczas możemy wzbogacić już i tak pokaźną kolekcję horrorów z lat 50. lub kupić element sprzętu dla fanki snowboardu.

 

Inne pomysły na ekskluzywny prezent dla Niej to np. kreacja od znanego projektanta, ulubione perfumy, kosmetyki z górnej półki, skok na bungee, lot szybowcem lub opłacenie kursu garncarstwa. Vouchery na luksusowe zabiegi pielęgnacyjne, weekend w SPA, seria czekoladowych masaży to dobry pomysł dla wielbicielki tego typu formy relaksu. Jeżeli kobieta, którą chcemy obdarować lubi biżuterię, dobrze wcześniej zorientować się co dokładnie ją interesuje i jakie ma upodobania.

Ekskluzywne prezenty dla Niego

Biżuteria to dobry pomysł, szczególnie, gdy mężczyzna jest entuzjastą tego typu ozdób. Zegarek znanej marki to zakup drogi, ale przy okazji bardzo praktyczny. Mężczyźnie można też kupić elegancki portfel, markowe pióro, ulubione perfumy, sprzęt elektroniczny, element garderoby od ulubionego projektanta.

 

Zakup egzemplarza unikatowego lub szczególnie rzadkiego komiksu do kolekcji dla ich fana jest jak najbardziej prezentem luksusowym ponieważ ich ceny nierzadko wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

 

Miłym gestem jest również wykupienie wspólnej, romantycznej wycieczki, tak jak np. weekend we dwoje w Paryżu, gdzie zaplanujemy dokładnie cały pobyt zapewniając drugiej połówce dodatkowe atrakcje.

 

Jest wiele okazji, na które możemy sprezentować ukochanej osobie coś wyjątkowego, ale lubimy też niespodzianki i miłe gesty niewymuszone konkretną datą w kalendarzu.


Więcej na temat pielęgnacja ciała stylizacje
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51