Sukienka na studniówkę
Image by LifetimeStock.com

Sukienki na studniówkę – zalety krótkich i długich kreacji

Sukienka na studniówkę
Image by LifetimeStock.com

Niezależnie od panujących trendów, wybierz sukienkę, w której najlepiej się czujesz. Pamiętaj, że sukienka na studniówkę nie może krępować ruchów. Jeśli będziesz czuła się dobrze, tak będziesz wyglądała. Sukienka, która spełnia wszystkie trendy modowe nie sprawi, że będziesz wyglądała atrakcyjnie, jeśli źle się w niej czujesz – to naprawdę widać.

Zalety krótkiej sukienki na studniówkę

Wybór krótkiej sukienki na studniówkę ma jedną niewątpliwą zaletę – ubierzesz się w nią wiele razy już po balu. Długa sukienka zarezerwowana jest na wyjątkowe okazje, istnieje więc ryzyko, że po studniówce będzie bezużytecznie zajmowała miejsce w szafie. Kolejna sprawa to wygoda – w krótkiej sukience z pewnością jest łatwiej chodzić i tańczyć. Do takiej długości jesteś po prostu przyzwyczajona.

Zalety długiej sukienki na studniówkę

Bal studniówkowy masz raz w życiu, dlatego warto podkreślić ten wyjątkowy moment niebanalnym strojem – a taka właśnie jest długa suknia balowa. Do poloneza także lepiej pasuje sukienka maxi. Możesz oczywiście na sprawę spojrzeć bardziej praktycznie – jeśli masz krzywe nogi, duże łydki, albo wprost przeciwnie – nienaturalnie chude, długa sukienka po prostu zamaskuje te mankamenty urody. Długa suknia pozwoli ci się również wyróżnić.

 

Niezależnie od długości, dobierz sukienkę na studniówkę, która pasuje do twojego wieku i gustu. Zadbaj oto, aby nie prezentować się w niej wulgarnie. Ważny jest materiał, z którego uszyto sukienkę na studniówkę – jeśli w swoim składzie ma stretch, nie będzie się gniotła. Najtańszą sukienkę studniówkową można kupić już za około 100 złotych, te droższe (oryginalne) kosztują nawet 500, 600 złotych.


Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44