Stylizacje dla mam i córek
© Kirill Grekov/Adobe Stock

Identyczne ubrania dla małych i dużych dam, czyli moda dla mam i córek

Stylizacje dla mam i córek
© Kirill Grekov/Adobe Stock

Mama jest dla swojej córki wzorem i inspiracją. To właśnie dlatego małe dziewczęta tak chętnie zakładają mamine ubrania i buty i paradują w nich po domu. Moda dla mam i córek, czyli identyczne zestawy ubrań dla większych i mniejszych dam to nie tylko pomysł na ciekawe stylizacje, ale przede wszystkim możliwość wzorowania się dzieci na mamach - najważniejszych osobach w ich życiu.

 

Noszenie ubrań, które są identyczne z tymi, jakie ma na sobie mama, jest dla dzieci spełnieniem marzenia o dorosłości. Moda dla mam i córek to nie tylko pomysł na kreacje wizytowe, ale także zestawy codzienne.

Pomysł, na spełnienie marzeń

Szycie ubrań, takich samych dla dzieci i ich rodziców to odpowiedź na pragnienia maluchów, które chcą być jak swoje mamy i czerpią z nich inspirację poprzez zakładanie maminych sukienek, butów, bluzek czy biżuterii. Jest to też odzew na potrzeby mam, które czują się młodo, są energiczne i lubią zabawę modą oraz nietuzinkowe rozwiązania. Noszenie takich samych ubrań pogłębia naszą więź i pokazuje wszystkim wokół jak dobrze czujemy się blisko siebie. Zestawy tworzone są tak, abyśmy mogli skompletować strój odpowiedni na każdą okazję - od tych oficjalnych po sportowe. Moda dla mam i córek oraz dla ojców i synów jest już powszechnie dostępna w sklepach stacjonarnych i internetowych a jej zaletą jest szeroka gama stylów, kolorów i materiałów.

Najpopularniejsze zestawy dla mam i córek

Wśród stylizacji dla mam i córek, największym zainteresowaniem cieszą się koktajlowe sukienki oraz spódnice z tiulu, jeansowe i z koła. Drugi wariant daje nieograniczone możliwości tworzenia nowych zestawów, poprzez zmianę drobnych elementów, takich jak koszulka i buty. Moda dla dzieci i rodziców to kolejny sposób na zabawę, dlatego w codziennej stylizacji nie bójmy się kolorów, wzorów i zabawnych nadruków. Podczas większych wyjść warto postawić na proste kroje w stonowanych kolorach, ale wykonane, np. z ciekawych materiałów takich jak: miękka pianka, wełna przetykana srebrną nitką czy len.

Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14