top_secret
Mat. prasowe

Nowa kolekcja marki Top Secret znowu zachwyca! Marka Top Secret stawia na trendy, ale dostosowuje je do naszego, dość chłodnego klimatu. A wszystko w pięknym stylu! Na jesienne dni proponuje stylizacje oparte o kontrasty grubych swetrów z lejącymi, wiskozowych sukienkami oraz duży wybór klasycznych płaszczy i kurtek puchowych.  Zobacz lookbook marki i sprawdź, co jest najmodniejsze tej jesieni. 


Kurtki puchowe 

top_secret_kurtki_puchowe
Mat. prasowe

Najmodniejsza kurtka na jesień-zimę 2018/2019? Puchówka w wyróżniającym się kolorze! Jeśli chcesz być trendy, zapomnij o czarnej, nudnej kurtce puchowej. Postaw za to na model w kolorze energetycznej żółci lub zgaszonego fioletu. Jakie fasony i długość są najbardziej na czasie? Długa, oversize oraz krótka, sportowa kurtka do bioder. Puchowe kurtki od marki Top Secret są nie tylko ładne, ale i ciepłe oraz wygodne. Taką kurtkę powinna mieć w swojej szafie każda stylowa kobieta!


Grube swetry 

top_secret_swetry
Mat. prasowe

Jesienią bez grubego swetra ani rusz! Marka Top Secret w tym sezonie stawia na oryginalne, piękne i grube swetry. W najnowszej kolekcji znajdziemy modele o wyraźnych i warkoczowych splotach, które nawiązują do trendu hand made, sportowe melanżowe golfy oraz grube, z norweskim tradycyjnym wzorem. Nie zabrakło również romantycznych i kobiecych swetrów z kokardkami w pastelowych odcienach, które nosimy ze zwiewnymi sukienkami oraz wysokimi kozakami. Taka stylizacja jest nie tylko modna, ale podbije serce każdego mężczyzny i wzbudzi zazdrość koleżanek. :) 


Eleganckie płaszcze 

top_secret_plaszcze
Mat. prasowe

Marka Top Secret nie zapomniała o miłośniczkach klasyki i elegancji. W nowej kolekcji znajdziesz zarówno wyrafinowane, dwurzędowe płaszcze, ciepłe kożuchy, jak i super modne, oversizowe płaszcze z „misia”. Na płaszczach pojawia się modna kratka oraz intensywne kolory, takie jak czerwień czy butelkowa zieleń. Jakimi dodatkami najlepiej uzupełnić płaszcz? Dużym szalem w kratę, wełnianą czapką z pomponem albo beretem w francuskim stylu. 

 

Materiał powstał we współpracy z marką Top Secret