Kobieta stoi przy ścianie, ma na sobie kapelusz i koszulkę z nadrukiem.
©UBER IMAGES/Fotolia.com

Stylizacje, do których pasują koszulki z nadrukiem: do pracy i na randkę

Kobieta stoi przy ścianie, ma na sobie kapelusz i koszulkę z nadrukiem.
©UBER IMAGES/Fotolia.com

Koszulki mogą mieć różne nadruki: napisy po polsku bądź w innym języku (angielskim, francuskim, niemieckim), zdjęcia, postaci z komiksów lub bajek. Takie t-shirty nie są przeznaczone wyłącznie dla dzieci. Dorośli również wybierają ubrania, które „mówią” i odzwierciedlają ich osobowość.

 

Koszulki z nadrukiem mogą nosić różne osoby (dzieci, nastolatki, studenci, osoby pracujące bądź na emeryturze). Jednak napis lub zdjęcie powinny być dopasowane zarówno do charakteru, wieku, jak i okoliczności (nieformalnego spotkania czy grilla u znajomych).

Popularne koszulki z nadrukiem: śmieszne koszulki z nadrukiem, koszulki z własnym nadrukiem

Najpopularniejsze są koszulki z nadrukami oferowane przez sklepy odzieżowe, w których jest duży wybór kolorów, rozmiarów oraz typów nadruku. Najczęściej firmy sprzedają topy z postaciami z bajek lub komiksów, pozytywnymi napisami w języku polskim lub angielskim („Be yourself”), które pasują zarówno do spodni, jak i spódnic. Koszulki z nadrukiem można zrobić również samemu, kupując zwykły t-shirt (biały, czarny lub kolorowy) oraz farbki do ubrań. Także sklepy internetowe oferują zrobienie koszulki z napisami bądź ze zdjęciem lub proponują własne pomysły ze śmiesznymi nadrukami (np. rysunek stonki z podpisem „Ić stont”), które są popularne zarówno wśród nastolatków, jak i osób dorosłych.

Stylizacja do pracy lub na randkę

Koszulkę z nadrukiem można założyć do pracy, jeśli w firmie nie ma rygorystycznego dress codu. Ciekawie wygląda t-shirt połączony ze spodniami rurkami oraz marynarką. W takim wypadku koszulka nadaje stylizacji mniej oficjalny charakter. Jednak należy uważać, by napis nie obrażał nikogo lub nie był zbyt „krzykliwy”. Koszulka z nadrukiem pasuje również do rozkloszowanej bądź prostej spódnicy oraz kurtki jeansowej. Taki zestaw idealnie pasuje na randkę.

Koszulki z wizerunkiem zespołu - do czego pasują?

Popularne są koszulki z wizerunkiem zespołu, które pasują niemal do każdej stylizacji, zarówno rockowej, jak i codziennej. Poza tym, że zdradzają preferencje muzyczne, to idealnie sprawdzają się na koncertach, festiwalach oraz imprezach. Krótkie szorty, skórzane spodnie lub jeansy z dziurami ciekawie komponują się z koszulkami z wizerunkiem zespołu.


Więcej na temat ubrania inspiracje modowe
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39