medycyna estetyczna i lifting powiek
East News

Marzysz o młodym spojrzeniu? Poznaj najlepsze zabiegi na okolice oczu

medycyna estetyczna i lifting powiek
East News

Każda kobieta marzy o pięknym i młodym spojrzeniu, zachowanym na długie lata. Na szczęście nie trzeba poddawać się skomplikowanym zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej, żeby uzyskać taki efekt. Obecnie istnieją już znacznie prostsze metody, dzięki którym można cieszyć się zadbanymi okolicami wokół oczu przez długie lata. Poznajcie metody niechirurgicznego liftingu, które szybko i skutecznie odmładzają spojrzenie i niwelują zmarszczki wokół oczu. 

EasyLift

Minimalnie inwazyjny lifting wykonany za pomocą stałych nici Spring Thread. 

Opinia eksperta

Dr Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej i anestezjolog, Klinika Strzałkowski w Warszawie (pielegnacjaurody.pl): Metodą EasyLift można odmłodzić całą twarz i unieść okolicę żuchwy, policzki, a także - co niemożliwe w liftingu operacyjnym - górną część twarzy, w tym okolice oczu i skroni. Stosowane w zabiegu nici Spring Thread są wykonane z biozgodnych materiałów, do lat wykorzystywanych w implantologii, czyli medycznego poliestru oraz silikonu. EasyLift różni się od klasycznego zabiegu z użyciem nici przede wszystkim techniką ich implementacji. Do zabiegu wykorzystywane są stałe nici z haczykami, za pomocą których tworzony jest pod skórą stelaż podciągający i podtrzymują opadające tkanki. Nici przechodzą pod skórą głowy aż do jej czubka. Do lifitngu twarzy zużywa się zazwyczaj ok. 10 metrów nitki! Zabieg wykonywany jest w sterylnych warunkach. Wcześniej pacjentowi podawany jest antybiotyk, aby zminimalizować ryzyko infekcji. Po trzech latach wykonuje się tzw. zabieg retencyjny, którego celem jest poprawa napięcia nitek. 

Pellevé

Zabieg, który dzięki wykorzystaniu ciepła fal radiowych ujędrnia i umożliwia nieinwazyjny lifting skóry.

Opinia eksperta:

Dr n. med. Cezary Pszenny, lekarz medycyny estetycznej, chirurg, flebolog, Time Clinic w Warszawie (timeclinic.pl): Pellevé jest jednym z najnowocześniejszych zabiegów ujędrniających skórę. To skuteczna, nieinwazyjna metoda wykorzystująca energię o częstotliwości fal radiowych, która podgrzewa głębokie warstwy skóry. Pod wpływem działania fal włókna kolagenu kurczą się, co skutkuje niemal natychmiast zauważalnym efektem zwiększonego napięcia skóry. Długofalowym rezultatem zabiegu jest pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny. Proces regeneracji trwa około dwóch miesięcy, a jego efekty utrzymują się nawet do trzech lat. Sam zabieg jest komfortowy dla pacjenta. Uczucie gorąca w okolicy poddawanej zabiegowi zmniejszane jest przez nakładany na skórę żel łagodzący Cool-Gel. Zaraz po zabiegu od razu można wrócić do codziennych czynności. Może pojawić się przejściowe, krótkotrwałe zaczerwienie lub obrzęk skóry. Wynikiem zabiegu jest zagęszczenie skóry, redukcja zmarszczek (m.in. kurzych łapek). uniesienie brwi i powiek, dające efekt naturalnego liftingu. 

 

Kupuj elektronikę najtaniej jak się da! Skorzystaj z ofert na stronie OleOle promocje.

 

Plexr

Niechirurgiczny lifting powiek wykonywany za pomocą urządzenia generującego mikrowiązki plazmy.

Opinia eksperta: 

Dr n. med. Ewa Żabińska, specjalista dermatolog Klinika Medycyny Estetycznej Czas Kobiety w Krakowie (czaskobiety.com): Do niedawna osoby borykające się z opadającymi powiekami skazane były na zabiegi chirurgii plastycznej, które jako jedyne zapewniały skuteczny efekt. Plexr pozwala na nieinwazyjne przeprowadzenie skutecznego i nieoperacyjnego liftingu górnych i dolnych powiek. Urządzenie wytwarza kontrolowaną mikrowiązkę plazmy, która kierowana jest punktowo na powierzchnię skóry. Powoduje to sublimację naskórka i obkurczenie skóry w miejscu działania plazmy, co w efekcie skutkuje wyraźnym uniesieniem powiek. Zastosowana w Plexr plazma nie powoduje stanu zapalnego ani nie uszkadza otaczających tkanek. Cała procedura trwa zwykle ok. 20 minut (wcześniej stosuje się znieczulenie miejscowe kremem). Bezpośrednio po zabiegu pojawiają się zaczerwienienie i obrzęk utrzymujący się 2-3 dni. W miejscach działania plazmy tworzą się maleńkie strupki, które powinny pozostać na skórze 5-7 dni. Rezultatem jest korekta powieki górnej i dolnej porównywalna do efektu zabiegu chirurgicznego. Aby osiągnąć taki wynik, zazwyczaj potrzeba 2-3 zabiegów wykonywanych co 6-8 tygodni. 

 

W nieinwazyjny sposób można odmłodzić okolice oczu

medycyna estetyczna i lifting powiek
East News

Zobacz także: Szara cera i twarz wyglądająca na zmęczoną? Gwiazdy stosują zabiegi, które przywracają skórze promienny wygląd!

Więcej na temat medycyna estetyczna
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17