Sposoby gwiazd na piękny wygląd
East News

Poznaj sposoby gwiazd na piękny wygląd, zainspiruj się i zachwycaj na wiosnę!

Sposoby gwiazd na piękny wygląd
East News

Cate Blanchett, Juliane Moore, Sharon Stone, czy Sandra Bullock to niezwykle utalentowane aktorki, które możemy podziwiać na ekranie od wielu lat. Są dla milionów kobiet wielką inspiracją, także w kwestii dbania o urodę. Mimo, że dawno przekroczyły 40-stkę, wciąż zachwycają wyglądem. Co robią, aby zatrzymać czas? Przekonajcie się! 

Nie jest tajemnicą, że chętnie korzystają z osiągnięć medycyny estetycznej. Co więcej, otwarcie o tym mówią i zachęcają do tego inne kobiety, które wciąż rozważają wizytę w specjalizującej się w wykonywaniu odmładzających zabiegów klinice. 

Gwiazdy BTL HIPRO
East News

61-letnia Sharon Stone, zapytana o to, czy korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, odpowiedziała:

Dziś starość nie objawia się fizycznie, tylko przez liczbę lat (...) Naturalny wygląd jest niezwykle ważny dla mnie i dla wielu ludzi, których znam. W dzisiejszych czasach ludzie nie chcą wyglądać jak ktoś inny, po prostu chcą wyglądać na najlepszą wersję siebie.

Aktorka przyznała również, że to właśnie medycyna estetyczna pomogła jej odzyskać pewność siebie i pełną sprawność po udarze, który przeszła w 2001 roku. 

Dlatego właśnie, miliony kobiet wzorem hollywoodzkich gwiazd, które stosują zabiegi medycyny estetycznej pragną zatroszczyć się o swoją urodę i odzyskać młody wygląd. Ale jak to zrobić, aby wciąż wyglądać naturalnie? Poznajcie tajemnicę jednego z najpopularniejszych obecnie zabiegów medycyny estetycznej.

Ulubiony zabieg gwiazd, który czyni cuda!

Poprawa wyglądu za pomocą skalpela jest niezwykle kosztowna i potencjalnie ryzykowna, dlatego tylko nieliczne osoby się na nią decydują, przez co traci popularność na rzecz nowoczesnych rozwiązań.

Z myślą o wszystkich kobietach, które pragną bezpiecznie i bez konieczności rekonwalescencji poprawić swój wygląd, powstał najgłębszy lifting niechirurgiczny, czyli zabieg BTL HIPRO w technologii HIFU2. To przełom w walce o jędrność skóry, nawet przy nasilonym procesie wiotczenia tkanek. Szybko i widocznie poprawia kondycję skóry szyi, podbródka, dekoltu, ramion, wnętrza ud, a także pośladków, kolan i brzucha.

Zabieg BTL HIPRO w technologii HIFU 2
Adobe Stock

Jak działa BTL HIPRO?

Bezoperacyjny lifting BTL HIPRO to zabieg chętnie wybierany przez pacjentów, którzy rozważają interwencję chirurgiczną, jednak obawiają się operacji i związanego z nią ryzyka komplikacji. Lifting ten nie wymaga specjalnych przygotowań i ma niewiele przeciwwskazań.

W przeciwieństwie do laserów, częstotliwości radiowej oraz innych technologii, HIFU2 omija naskórek, aby dostarczyć energię w optymalnej temperaturze na ściśle określoną głębokość. Dochodzi do podgrzania tkanek i punktowej koagulacji włókien kolagenowych, które skracając się, dając pierwszy, natychmiastowy efekt lekkiego liftingu skóry.

Po zabiegu nie ma konieczności rekonwalescencji, a pacjentka może wrócić do normalnej aktywności. Występujące minimalne zaczerwienienie skóry trwa maksymalnie godzinę i może swobodnie zostać przykryte makijażem.

BTL HIPRO w technologii HIFU 2
Materiały prasowe

Efekty zabiegu BTL HIPRO

Pierwszy efekt liftingu występuje bezpośrednio po zabiegu, natomiast ostateczny, czyli odczuwalna poprawa napięcia skóry i korekta rysów następuje po 2-3 miesiącach od zabiegu i wynika z procesu regeneracji  tkanek. 

Taki stopniowy efekt liftingu jest szczególnie ceniony przez pacjentów, którym zależy na naturalnym odbiorze metamorfozy przez otoczenie. Co ważne, zabieg BTL HIPRO jest na tyle skuteczny, że nie wymaga stosowania serii, a jego rezultaty utrzymują się do dwóch lat. 

Więcej informacji o zabiegu: btlestetyka.pl.

Materiał powstał we współpracy z marką BTL.

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09