Emsulpt BTL LINSCAN BTL UNISON FOTONA BTL EMSELLA
medycyna estetyczna, laser

Szczupłe ciało, piękna oraz jędrna skóra to marzenie wiele kobiet. Można to osiągnąć oczywiście dietami, ćwiczeniami i mnóstwem kosmetyków, ale już istnieją znacznie szybsze i skuteczniejsze sposoby! Poznaj skuteczne, bezpieczne i nieinwazyjne urządzenia będące technologiami przyszłości w estetyce oraz poprawie komfortu codziennego życia. Eksperci polecają najnowocześniejsze zabiegi aparaturą firmy BTL, które już są hitami! 

1/6
Emsulpt
Mat. prasowe

MD, Ph.D. FACS Grzegorz Turowski, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Prowadzi Say Wow Clinic w Katowicach i New Horizons Center for Cosmetic Surgery w Chicago (www.saywowclinic.pl) poleca 

BTL EMSCULPT

METODA: 

Nieinwazyjny system redukcji tkanki tłuszczowej i rzeźbienia mięśni. Liftinguje pośladki.

OPINIA EKSPERTA:

BTL to ceniona globalnie marka, której urządzenia dostępne są na całym świecie. Emsculpt oferujemy w naszych klinikach w Chicago i w Katowicach. Muszę przyznać, że to zabieg unikatowy. Nie tylko nieinwazyjnie usuwa tłuszcz, ale jednocześnie buduje mięśnie i liftinguje pośladki. Takie rozwiązania nie były dotąd dostępne. Opatentowana technologia wykorzystuje działanie pola magnetycznego, jednocześnie spalając tłuszcz i tonizując mięśnie leżące poniżej. Tworzy nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa ich gęstość i objętość. Co dla mnie szczególnie istotne, oprócz potwierdzenia skuteczności w niezależnych badaniach klinicznych efekty widoczne są też w badaniach obrazowych u pacjentów po zabiegu.

2/6
BTL LINSCAN
Mat. prasowe

Dr Izabela Cwojdzińska-Jankowska

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi własny gabinet w Gostyniu (www.gabinet-gostyn.pl) poleca

BTL LINSCAN

METODA:

Najefektywniejszy laser diodowy o długości fali 808 nm do epilacji.

OPINIA EKSPERTA:

Nadmierne owłosienie to popularny problem estetyczny. Człowiek przez całe swoje życie goli się średnio ok. 11,5 tys. razy, tracąc przy tym mnóstwo czasu i energii. Można tego uniknąć i osiągnąć efekt aksamitnie gładkiej skóry dzięki epilacji laserowej, a system BTL Linscan gwarantuje pozbycie się aż do 90 proc. niechcianego owłosienia. Dzięki innowacyjnemu skanowaniu liniowemu działa na różnych głębokościach skóry, wychwytując melaninę. Jego dodatkowym atutem jest tryb MCT (Motion Control Technology), który redukuje nieprzyjemne wrażenia bólowe, a wbudowany system chłodzenia jeszcze bardziej niweluje uczucie dyskomfortu podczas zabiegu. Laser zapewnia bezpieczną i skuteczną epilację w przypadku jaśniejszych i ciemniejszych typów skóry.

3/6
BTL UNISON
Mat. prasowe

Krystyna Zmitrowicz, Dyrektor Afrodyta SPA& Wellness Resort w Ośnie Lubuskim (www.afrodyta-spa.pl), poleca:

BTL UNISON

METODA:

Połączenie fali radiowej i fali akustycznej dla redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

OPINIA EKSPERTA:

Nasze SPA słynie z egzotycznych masaży, ale w ofercie znajdują się też zabiegi high-tech. BTL Unison perfekcyjnie uzupełnił to portfolio. Rewolucyjne połączenie dwóch najbardziej skutecznych technologii: monopolarnej fali radiowej z falą akustyczną gwarantuje spektakularny efekt. Zabiegi są bezinwazyjne i bezbolesne. Redukcja wszystkich rodzajów cellulitu, ujędrnianie skóry, znaczne zmniejszenie obwodów to tylko niektóre z czynników, które przekonały nas do zakupu. Nasi goście oczekują komfortu i bezpieczeństwa oraz optymalnych efektów w krótkim czasie. BTL Unison spełnia te oczekiwania, a my wiemy, że możemy liczyć na wsparcie merytoryczne i promocyjne firmy BTL w najszerszym wymiarze.

 

4/6
FOTONA
Mat. prasowe

Dr n. med. Magdalena Łopuszyńska

Dermatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie (www.bella-derm.pl) poleca:

FOTONA

METODA:

Fotona Dynamis SP łączy dwie długości fal (Nd:YAG z Er:YAG) w jednym laserze.

OPINIA EKSPERTA:

Laser daje możliwość wszechstronnego zastosowania przy zapewnieniu znakomitych wyników klinicznych, ograniczeniu komplikacji i zmniejszeniu czasu rekonwalescencji. Dla mnie, jako lekarza dermatologa specjalizującego się w leczeniu trądzików młodzieńczych i ich powikłań, jest narzędziem, bez którego nie wyobrażam sobie pracy. Zabiegi są też dedykowane osobom, które szybko i mało inwazyjnie chcą zredukować oznaki starzenia oraz poprawić wygląd twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Coraz większą popularność zyskują procedury łączone, czyli zastosowanie podczas jednej sesji różnych głowic, aby zadziałać na różne warstwy skóry i uzyskać jak najlepsze efekty.

5/6
BTL EMSELLA
Mat. prasowe

Lek. med. Jan Bińczyk

Specjalista z zakresu ginekologii, ginekologii estetycznej i urinoginekologii. Przyjmuje w Medyk Centrum w Częstochowie (www.medyk-centrum.pl) poleca:

BTL EMSELLA

METODA:

Innowacyjne, nieinwazyjne, do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu (WNM).

OPINIA EKSPERTA:

Ta przełomowa metoda wykorzystuje wpływ wiązki rezonansu magnetycznego na mięśnie dna miednicy mniejszej. Dotychczasowe urządzenia stosowane w leczeniu WNM wypływały na kolagen w tkankach pochwy i cewki moczowej. Jest to w związku z tym metoda komplementarna, a w przypadku nietrzymania moczu u kobiet po ciężkich porodach – polecana jako pierwsza. Wykluczone są jedynie osoby z rozrusznikiem serca. Leczenie nie wymaga specjalistycznych przygotowań, może odbywać się w ubraniu, w komfortowych warunkach. Zabiegi można powtarzać. Emsella cechuje się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem, podobnie jak wszystkie inne urządzenia BTL.

6/6
BTL EXILIS ELITE
Mat. prasowe

Dr Anna Argasińska-Hudziak
Lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog. Prowadzi gabinet Naturestetica w Międzyrzeczu (www.naturestetica.pl) poleca:

BTL EXILIS ELITE

METODA:

System do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i odmładzania twarzy.

OPINIA EKSPERTA:

To nieinwazyjne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić jędrność i gęstość skóry na ciele, twarzy, szyi, dekolcie, a nawet dłoniach. Połączenie energii fali radiowej monopolarnej z ultradźwiękami, aplikowanych w jednym czasie, pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty. Dzięki możliwości pracy głowicą z chłodzeniem możemy też dotrzeć do głębiej położonej tkanki tłuszczowej i usunąć ją bez wyłączania pacjenta z codziennego życia. Obie procedury możemy łączyć, pracując nad tkanką tłuszczową i liftingiem skóry przy jednej wizycie. Firma BTL oferuje skuteczne rozwiązania stanowiące alternatywę dla zabiegów np. iniekcyjnych.

Więcej na temat medycyna estetyczna