Odżywczy rytuał Stem Cell 3 D Dermaqust - jak działa?
Materiały prasowe

Jeśli masz suchą lub odwodnioną skórę, która robi się szara i ziemista lub zaczynasz zauważać zmarszczki, Rytuał Stem Cell 3D DermaQuest jest dla ciebie! Zabieg odżywi twoją skórę, silnie ją nawilży, wyrówna koloryt, poprawi strukturę skóry, pobudzi mikrokrążenie!

 

Dla kogo Rytuał Stem Cell 3D DermaQuest?

Odżywczy Rytuał Stem Cell 3D DermaQuest to wysublimowany, sensoryczny program terapeutyczny oparty na zaawansowanych składnikach roślinnych, olejach organicznych i Neodermylu. Zabieg łączy naturalne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi substancjami nawilżającymi, odżywczymi i przeciwstarzeniowymi.

Odżywczy rytuał Stem Cell 3 D Dermaqust to błyskawiczne antidotum na posłoneczne przesuszenia skory, pobudzony łojotok , nierówny koloryt, które często zdarzają się po ekspozycji słonecznej. Jednocześnie stymuluje procesy naprawcze i ma silne działanie przeciwstarzeniowe. Dlatego polecam go w naszym salonie jako zabieg naprawczy po i w trakcie lata - mówi kosmetolog Ewa Droździel.

Jak często należy poddawać się temu zabiegowi? Polecamy 6 zabiegów co 10 dni, dwa razy w roku. 30 ml kosztuje 940 złotych.

 

Ten zabieg możecie wykonać w Ce-Ce Beauty Clinic przy ul. Sułkowickiej 2-4 w Warszawie.

 

 Kosmetolog Ewa Droździel o rytuale Stem Cell 3 D Dermaqust.

Odżywczy rytuał Stem Cell 3 D Dermaqust - jak działa?
Materiały prasowe

 

W zabiegu zastosowano roślinne komórki macierzyste, aby niwelować oznaki starzenia i stymulować fizjologiczne procesy naprawcze. Kuracja dzięki zastosowaniu ekstraktu Acmella Oleracea, nazywanego „ziołowym botoksem” działa miorelaksacyjnie, spłyca zmarszczki i energetyzuje skórę. Odżywczy Rytuał Stem Cell 3D to niezwykle sensualny zabieg o naturalnych aromatach, które wraz z masażem pozwalają na głęboki relaks i odprężenie. Dodatkowe zastosowanie enzymów z dyni i papai, wpływa na wygładzenie naskórka i poprawę kolorytu. Naturalne oleje: jojoba, abisyński i arganowy wzmacniają cement międzykomórkowy, silnie odżywiają i przywracają skórze równowagę wodno-lipidową, pozostawiając ją jedwabiście gładką i pełną blasku.

 

Spróbujecie?

ODŻYWCZY RYTUAŁ STEM CELL 3D
Materiały prasowe