Odmładzanie nowej generacji

Odmładzanie nowej generacji

Odmładzanie nowej generacji

Wygładzone zmarszczki, rozświetlona, sprężysta i jednolita w kolorycie skóra bez skaz i przebarwień - to nie efekt Photoshopa, a sprawdzone u setek pacjentek działanie rewolucyjnego lasera Picocare 450. Ten nieablacyjny laser frakcyjny o pikosekundowej wiązce potrafi w ciągu kilku zabiegów znacząco odmłodzić i zrewitalizować skórę.

Skąd jego niezwykła skuteczność? „Frakcyjna końcówka HEXA MLA dzieli jednolitą wiązkę światła na szereg mikrowiązek, które bez uszkadzania wierzchniej warstwy naskórka dokonują w jego głębszych warstwach mikrouszkodzeń termicznych. Ich powstanie powoduje, że skóra rozpoczyna procesy naprawcze: namnaża kolagen będący naturalnym rusztowaniem dla skóry” - tłumaczy Prof. dr hab. n. med. Paweł Surowiak, ekspert laseroterapii wrocławskiej kliniki Dermamed.

Efekt rozświetlenia i usunięcia przebarwień jest wynikiem działania lasera na nagromadzone w skórze pigmenty. Skrócony do minimum, dzięki pikosekundowej częstotliwości, kontakt wiązki z tkankami powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji.

Cena (odmładzanie twarzy): 1400 zł www.dermamed.com.pl

Więcej na temat Uroda medycyna estetyczna
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47