East News

Cellulit pokonany! Poznaj metody, które zagwarantują ci gładkie ciało

East News

Sezon bikini coraz bliżej, a co za tym idzie mnóstwo okazji do prezentowania odkrytego ciała. Jeśli chcesz mieć pewność, że do tego czasu na pewno będzie w świetnej formie wypróbuj technologie high-tech. Zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn gwarantują szybkie efekty.

East News

Onda

Pogromca tkanki tłuszczowej i cellulitu

Jak przyznaje Katarzyna Karlikowska, fizjoterapeuta w klinice Estell (www.estell.pl) Onda to zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystujące energię zimnych mikrofal Coolwaves, które docierają do nagromadzonej tkanki tłuszczowej i w sposób nieinwazyjny doprowadzają do jej redukcji. Zabieg jest niezwykle skuteczny, ponieważ energia kumulowana jest precyzyjnie w tkance tłuszczowej. Ponadto zabieg skutecznie redukuje nawet zaawansowany cellulit. Onda to jedyne nieinwazyjne urządzenie na rynku, które wykazuje skuteczne działanie w uszkodzeniu komórek tłuszczowych: 80 proc. energii deponowanej przez wyspecjalizowane głowice dociera do tkanki tłuszczowej i efektywnie uszkadza adipocyty, 20 proc. energii zaś pozostaje na granicy skóry, dzięki czemu uzyskujemy jednocześnie efekt pojędrnienia. Zabieg jest komfortowy, pacjent odczuwa jedynie intensywne ciepło. Najlepiej wykonać 4  zabiegi co 2-4 tygodnie (na jeden obszar). Efekty są szybko widoczne!

East News

BTL Unison

fala radiowa+ fala akustyczna

BTL Unison to zabieg niezwykle skuteczny w walce z cellulitem. Dr Izabela Cwojdzińska-Jankowska, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i właścicielka gabinetu w Gostyniu (www.gabinet-gostyn.pl) tłumaczy, że w technologii połączono działanie dwóch rodzajów fal: monopolarnej fali radiowej i fali akustycznej. Dostarczane za pomocą specjalnej głowicy energie cieplna i mechaniczna wnikają w głąb skóry i zmieniają strukturę tkanek. W efekcie urządzenie działa na 5 czynników odpowiedzialnych za niedoskonały wygląd skóry. Dochodzi bowiem do: redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, remodelingu kolagenu (odpowiedzialnego za jędrność i sprężystość skóry), poprawy elastyczności skóry, zmniejszenia cellulitu i do przyspieszenia metabolizmu. Zabieg jest bardzo lubiany przez pacjentki, ponieważ trwa zaledwie 15-20 minut i jest zupełnie bezbolesny. W trakcie jego wykonywania są odczuwane jedynie miejscowe rozgrzanie skóry i delikatne wibracje, co jest wręcz relaksujące. Widoczne wygładzenie skóry zauważalne jest już po pierwszej wizycie. Jednak dla uzyskania jak najlepszych efektów najlepiej wykonać serię czterech powtórzeń. BTL Unison doskonale też sprawdza się w poprawie jakości skóry na brzuchu po intensywnym odchudzaniu lub po ciąży.

East News

Łączone zabiegi i różne technologie

Brak jędrności skóry, zastoje limfatyczne czy cellulit to problem większości z nas. Anna Cybart, fizjoterapeutka i specjalistka od zabiegów na ciało w Ce-Ce Beauty Clinic w Warszawie (www.salon.cece.pl)  zwraca jednak uwagę na to, że dobrze wykonany drenaż może zdziałać cuda. Icoone to bardzo skuteczny i precyzyjny masaż próżniowy pod ciśnieniem, całkowicie bezpieczny dla osób z problemami naczyniowymi i luźną skórą. Szybsze efekty osiąga się dzięki symetrycznej pracy dwóch głowic jednocześnie lub jednej głowicy Robo Solo, która działa bardzo intensywnie. Uzupełnieniem Icoone jest np. fala uderzeniowa Storz. Głowica w kontakcie ze skórą generuje falę akustyczną, która wytwarza energię i transportuje ją do tkanek tłuszczowych i łącznych, co pozwala przyśpieszyć procesy metaboliczne, a w efekcie daje zmniejszenie komórek tłuszczowych i redukcję cellulitu oraz sprzyja produkcji kolagenu i pojędrnieniu skóry. Zabiegi wspomagające walkę z tkanką tłuszczową i cellulitem wymagają kontynuacji w postaci kuracji ujędrniających. Kompatybilnym zabiegiem z falą uderzeniową będzie Zaffiro – termolifting kosmetyczny z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego o specjalnie dobranej długości fali. Powoduje on podgrzewanie i stymulowanie włókien kolagenowych. W efekcie skóra zostaje zagęszczona
i ściągnięta, zwiększają się jej napięcie i elastyczność.

Więcej na temat cellulit medycyna estetyczna
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27