kylie_jenner
East News

Figura Kylie Jenner bez diety i ćwiczeń? Teraz to możliwe!

kylie_jenner
East News

Długo walczyłaś o bikini body na wakacje? A może znowu nie udało się wypracować idealnej sylwetki na lato? Nie przejmuj się, jesteśmy tylko ludźmi. Nie każdy z nas ma czas na wyczerpujące treningi i trzymanie rygorystycznej diety. Na szczęście, świat idzie do przodu i obecnie istnieje coraz więcej możliwości, by osiągnąć lub utrzymać wymarzony wygląd bez większych wyrzeczeń. Jedną z nich są zabiegi medycyny estetycznej! To skuteczne, szybkie i nieinwazyjne rozwiązanie, które przybliży cię do figury idealnej w kilka minut. Pamiętaj, że nawet gwiazdy, które słyną z nienagannej sylwetki, osiągnęły ją z pomocą ćwiczeń, zdrowej diety, ale i dobrodziejstw medycyny estetycznej. Najlepszym przykładem są siostry Kardashian oraz Kylie Jenner. Połączenie ich idealnie płaskich brzuchów i krągłych, dużych pośladki nie występują w naturze :) Odkryj 3 najlepsze zabiegi, dzięki którym będziesz wyglądać jak prawdziwa bogini!

khloe_kourtney_kardashian
East News

BTL UNISON 

Polecamy zabieg z użyciem urządzenia BTL UNISON®. Dlaczego wystarczy wykonać tylko cztery zabiegi, by uzyskać pożądany efekt? Ponieważ UNISON® to prawdziwa innowacja! Jest to pierwsza kompilacja dwóch najskuteczniejszych technologii, wykorzystywanych do tej pory oddzielnie do wysmuklania i modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrniania. Urządzenie łączy siłę monopolarnej radiofrekwencji z ukierunkowaną falą akustyczną. Obie technologie mają potwierdzoną skuteczność w zabiegach na ciało, ale nikt do tej pory nie połączył ich w jeden zabieg. Dlatego efekty po zastosowaniu BTL UNISON ® są zdumiewające!

Według wyników badań klinicznych urządzenia*:

•   aż 93% kobiet poddanych badaniom klinicznym osiągnęło znaczną redukcję cellulitu,
•   największą poprawę osiągnięto u pacjentek z umiarkowanie ciężkim cellulitem,
•   nierówności skórne, nazywane powszechnie pomarańczową skórką, zmniejszyły się, a skóra wygładziła,
•   pacjenci wskazywali na zmniejszenie obwodów bioder średnio o 2.31 cm i 2.13 na każdym udzie,
•   pacjenci nie stosowali dodatkowej diety, a ich waga nie zmieniła się znacząco – doszło jednak do redukcji obwodów, ujędrnienia i wysmuklenia. 

Co ważne, serie zabiegowe są krótkie (pełna terapia mieści się w miesiącu) i całkowicie bezinwazyjne. Urządzenie ma certyfikację amerykańskiej agencji FDA, co także potwierdza jego skuteczność. 

btl_wyszczuplanie
Mat.prasowe

*Fritz K, Salavastru C, Gyurova M. Clinical evaluation of simultaneously applied monopolar radiofrequency and targeted pressure energy as a new method for noninvasive treatment of cellulite in postpubertal women. J Cosmet Dermatol. 2018


BTL VANQUISH™ ME 

Zabiegi modelowania sylwetki tą metodą są wyjątkowo efektywne i bezpieczne! BTL VANQUISH™ ME przy użyciu technologii LAHF, umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Rewolucyjny sposób dostarczania energii likwiduje nawet głęboko położoną tkankę tłuszczową, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki. Po zabiegu możesz od razu wrócić do swojej normalnej aktywności!

BTL EMSCULPT

Urządzenie, które jednocześnie spala tłuszcz i buduje mięśnie? Takiej innowacji jeszcze nie było, ale BTL EMSCULPT udowadnia, że to możliwe! Jest to pierwsza na rynku maszyna, która w nieinwazyjny sposób wykonuje lifting pośladków, zwiększa ich jędrność i umięśnienie, a także wyszczupla talię i rzeźbi umięśniony brzuch. Jak to działa? W trakcie jednego zabiegu zastosowana w urządzeniu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie wykonywanych samodzielnie ćwiczeń fizycznych, nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższe trwanie poszczególnych skurczów. W efekcie tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. 

A jak BTL EMSCULPT spala tłuszcz? Ponieważ w trakcie zabiegu mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponadmaksymalną lipolizę, czyli spalanie tłuszczu. To, co widzimy po serii zabiegów BTL EMSCULPT, to znaczny wzrost mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej. Brzmi jak niemożliwe? Teraz to prawda!

Wszystkie te zabiegi znajdziesz w SPA & BEAUTY CLINIQUE - L'échappée belle. To nowe, wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które oferuje szeroki zakres usług: od medycyny estetycznej, przez kosmetologię aż do zabiegów SPA. Klinikę wyróżnia oferta innowacyjnych zabiegów high-tech, które jeszcze skuteczniej pozwalają zadbać  o ciało. Wykonywane są jednymi z najlepszych sprzętów dostępnych na rynku.

spa_lachappee_belle
Mat.prasowe

Zabiegi w tak pięknym miejscu to prawdziwa rozkosz zarówno dla ciała, jak i duszy! :)   

spa_lachappee_belle
Mat.prasowe

SPA & BEAUTY CLINIQUE L'échappée belle
Warszawa ul. Limanowskiego 11 S
Zadzwoń: 500 839 339 lub 500 839 190
e-mail: spa@lechappeebelle.pl
strona: https://lechappeebelle.pl/

 

 

spa
Mat.prasowe

 

Artykuł powstał z udziałem SPA & BEAUTY CLINIQUE - L'échappée belle

 

Więcej na temat Spa medycyna estetyczna
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47