Power of beauty jury BTL Emsella Sławomir Sobusiak Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella dr Magdalena Łopuszyńska Sharley Medical Clinic & Day Spa Magda Bogulak Thalgo Urszula Peryt-Patrzała
Statuetka Power of Beauty Party Medycyna Estetyczna
Mat. promocyjne

Właśnie na rynku pojawiło się 11. wydanie magazynu „Party Medycyna Estetyczna”. Od ponad 5 lat informujemy was o nowościach i trendach, a nasi eksperci dzielą się z wami swoją profesjonalną wiedzą, jak dbać o piękno i zdrowie skóry w gabinecie i w domu. Są z nami specjaliści, firmy i kliniki, które w wyjątkowy sposób przyczyniają się do rozwoju rynku medycyny estetycznej w Polsce i właśnie ich postanowiliśmy uhonorować nagrodami Power of Beauty „Party Medycyna Estetyczna”. Poznajcie naszych laureatów! 

Zobacz także: Pierwsze zmarszczki? Szara cera? Te metody to ratunek dla twarzy! Gwiazdy pokochały te zabiegi!

1/7
Power of beauty jury
Mat. prasowe

W skład jury plebiscytu Power of Beauty „Party Medycyna Estetyczna” wchodzą: Aneta Wikariak, redaktor naczelna „Party”; Agnieszka Wicher-Szczesna, dyrektor zarządzająca Multimedialnej Platformy People, Glossy, Style & Beauty; Iwona Kwiecień, zastępca redaktor naczelnej „Party”; Ewa Bakota, redaktor działu Uroda we „Fleszu” i w Party.pl.

2/7
BTL Emsella Sławomir Sobusiak
Mat. prasowe

Sławomir Sobusiak, dyrektor zarządzający, odebrał nagrodę dla marki BTL – za innowacyjne technologie i przełamywanie tabu w medycynie estetycznej. Marka BTL od ponad 25 lat wyznacza trendy na rynku urządzeń high-tech. Co roku wprowadza technologie uznawane za przełomowe. W 2018 roku był to m.in. innowacyjny fotel BTL Emsella, który w nieinwazyjny sposób leczy wysiłkowe nietrzymanie moczu i poprawia satysfakcję seksualną kobiet i mężczyzn. Urządzenie otrzymało nagrodę na Kongresie Ginekologii Estetycznej w Londynie. Nagradzamy je i my! 

3/7
Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella dr Magdalena Łopuszyńska
Mat. promocyjne

Dr n. med. Magdalena Łopuszyńska jest specjalistą dermatologiem i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, właścicielką Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Bella. Od ponad 23 lat dba o piękno i zdrowie skóry swoich pacjentów. Bezpieczeństwo i komfort zabiegów, najwyższy poziom usług, pełny profesjonalizm i uczciwość – to niezmiennie priorytety w jej pracy. Specjalistka od „trudnych przypadków”, np. trądziku, przebarwień. Tak ustawia indywidualne terapie, aby jednocześnie i leczyć skórę, i dbać o jej młody wygląd. Nagradzamy ją za łączenie medycyny estetycznej z dermatologią!

4/7
Sharley Medical Clinic & Day Spa Magda Bogulak
Mat. prasowe

Salon Sharley istnieje już ponad 20 lat – był jednym z pierwszych na mapie Warszawy miejsc oferujących tak szeroki zakres zabiegów: kosmetologia, medycyna estetyczna i SPA. Od lat słynie też z makijażu permanentnego, a jego właścicielka – Magda Bogulak – była prekursorką tej metody w Polsce! Elite Linergist, Medical Linergist, licencjonowany trener Long-Time-Liner – od początku postawiła na markę uznawaną na świecie za najlepszą. Poza Sharleyem Magda Bogulak prowadzi największe Centrum Makijażu Permanentnego, które szkoli linergistki z całej Polski. To ona też wprowadziła do Polski pigmentację medyczną, pozwalającą tuszować takie defekty, jak brak brwi czy blizny. Uwielbia pomagać kobietom, a my cieszymy się, że możemy ją nagrodzić za rozpowszechnienie makijażu permanentnego w Polsce!

5/7
Thalgo Urszula Peryt-Patrzała
Mat. prasowe

Thalgo obchodzi w tym roku 25-lecie obecności w Polsce. To ta marka nauczyła Polki dbania nie tylko o twarz, ale i o całe ciało, i to dzięki niej tak dynamicznie rozwijał się rynek SPA w Polsce. A wszystko za sprawą Urszuli Peryt- -Patrzały, która wróciła do Polski z dalekiej Australii, aby tutaj budować nową jakość w pielęgnacji gabinetowej i domowej. To kompleksowe podejście sprawia, że według nas to niezmiennie numer 1 wśród marek SPA. Nagradzamy Thalgo za wyjątkowe połączenie zabiegów w gabinecie z profesjonalną pielęgnacją domową! 

6/7
Afrodyta SPA & Wellness Resort Krystyna Zmitrowicz
Mat. prasowe

Afrodyta  to wyjątkowo urokliwe SPA , które słynie z egzotycznych rytuałów i masaży wykonywanych przez specjalistów z Bali, Indii i Tajlandii. Wyjątkową ofertę uzupełniają ciekawe pakiety tematyczne, doskonała kuchnia oraz fantastyczna atmosfera. Dba o nią profesjonalny zespół pod czujnym okiem dyrektor Krystyny Zmitrowicz, która zarządza też marketingiem hotelu (a  firmę zna od podszewki, bo od samego początku uczestniczyła w jej budowaniu). Weekendowy relaks? Tylko w Afrodycie, nagrodzonej jako Najlepszy hotel SPA!

7/7
CeCe Beauty Salon Dorota Duda
Mat. prasowe

Day SPA z prawdziwego zdarzenia! Możesz zadbać tutaj o siebie w strefach: relaksu, urody i medycyny, a spędzenie całego dnia pod okiem specjalistów nie stanowi problemu :). Założycielką Ce-Ce jest Dorota Duda, która z pasją od lat rozwija to miejsce, wprowadzając nowości i dbając o jakość usług. To miejsce kochają gwiazdy, kochamy i my! I przyznajemy mu tytuł Najlepszego day SPA.