Kobieta po depilacji laserowej włosów pod pachami
©Svetlana Fedoseeva/Fotolia.com

"Bezpiecznie, szybko i trwale usuwa włosy". Wszystko co musisz wiedzieć o depilacji laserowej w Ce-Ce Beauty Clinic!

Kobieta po depilacji laserowej włosów pod pachami
©Svetlana Fedoseeva/Fotolia.com

Lato tuż tuż, a ty z pewnością zastanawiasz się jak na dłużej pozbyć się niechcianego owłosienia! Sezon bikini zbliża się nieubłaganie, dlatego warto zdecydować się na zabieg, który pozwoli wam dłużej cieszyć się gładką skórą. A co jeśli powiemy, że niechcianych włosków możesz się pozbyć... raz na zawsze? Z pomocą spieszy wam Ce-Ce Beauty Clinic przy ul. Sułkowickiej 2/4 w Warszawie.

 

Laser diodowy LightSheer™ to obecnie najskuteczniejsza i najnowocześniejsza metoda usuwania owłosienia. Ma moc 100J i jest najmocniejszym na świecie tego typu urządzeniem. Bezpiecznie, szybko i trwale usuwa włosy, nie powodując uszkodzeń skóry.

 

Jak działa laser?

Działanie lasera jest bezinwazyjne i powierzchniowe, a więc całkowicie bezpieczne! Polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Długość fali emitowanej przez laser wynosi 800 nm i wnika do 2 mm w głąb skóry. Łagodna wiązka promieni, wnikając do mieszka włosowego jest absorbowana przez melaninę, co umożliwia przeistoczenie jej w ciepło, które niszczy bezpowrotnie cebulkę włosa. Nie wszystkie włosy znajdują się w tej samej fazie wzrostu. Na światło lasera reagują tyko te widoczne na skórze, dlatego depilacja laserowa wykonywana jest w serii zabiegów (w zależności od rodzaju włosa) od 4 do 6 razy. Zabieg może być wykonywany wszędzie tam gdzie rosną uporczywe włosy, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Depilacja laserowa to trwała i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia.

 

Zabieg laserem diodowym LightSheer™ wykonacie w Ce-Ce Beauty Clinic przy ul. Sułkowickiej 2/4 w Warszawie.

 

Depilacja laserowa to trwała i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia.

Laser diodowy LightSheer™
Mat. prasowe

 

Łagodna wiązka promieni niszczy bezpowrotnie cebulkę włosa.

Laser diodowy LightSheer™
Mat. prasowe

 

Raz na zawsze pozbędziesz się niechcianego owłosienia!

Laser diodowy LightSheer™
Mat. prasowe

 

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10