Nie ma czasu! Jak szybko schudnąć i ujędrnić ciało przed urlopem?
EastNews

Ce-Ce Beauty Clinic: Ten zabieg ujędrni i wyszczupli twoje ciało tuż przed sezonem bikini

Nie ma czasu! Jak szybko schudnąć i ujędrnić ciało przed urlopem?
EastNews

Do twojego urlopu zostało zaledwie kilka tygodni i już wiesz, że nie uda ci się wystarczająco wyszczuplić i ujędrnić ciała? Z pomocą przyjdą ci zabiegi medycyny estetycznej, a szczególnie jeden z nich, o którym śmiało można powiedzieć, że to prawdziwa magia! Salon Ce-Ce Beauty Clinic przedstawia wam zabieg, który pokochacie!

 

CarboxyPen - Karboksyterapia jeden z największych przełomów w medycynie estetycznej

 

Zabieg polega na precyzyjnym, iniekcyjnym, wstrzykiwaniu śródskórnym lub podskórnym, kontrolowanych dawek CO2. Powoduje wywołanie kontrolowanego stanu zapalanego, podczas którego następuje produkcja kolagenu i elastyny. Zabieg powoduje również mechaniczne uszkodzenie i rozpuszczenie komórek tłuszczowych. Zabieg ten jest bardzo skuteczny w walce z cellulitem, rozstępami, miejscowym nadmiarem tłuszczu czy problemem łysienia. Poprawia kondycję skóry twarzy i likwiduje cienie pod oczami. Bezpieczny i bezbolesny, przy jednoczesnym potwierdzeniu swojej skuteczności. Urządzenie zapewnia pełną kontrolę głębokości wkłucia i aplikacji określonych dawek gazu.

 

Czy karboksyterapia naprawdę działa?

Anna Cybart, kosmetolog, specjalista Ce-Ce Beauty Clinic o działaniu karboksyterapii:

„Zabieg wyszczupla i znacznie zmniejsza obwody. Szybkie efekty można osiągnąć dzięki możliwości wykonywania zabiegu dwa razy w tygodniu. Karboksyterapia to najbezpieczniejszy z grupy inwazyjnych zabiegów. Organizm nie ma możliwości odrzucenia CO2, dzięki czemu nie ma żadnych efektów ubocznych. Zabieg idealny w terapiach łączonych z zabiegiem Icoone oraz przy wypadaniu włosów w połączeniu z osoczem wysokopłytkowym”

 

KARBOKSYTERAPIA CIAŁA - ile to kosztuje?

Ce-Ce Beauty Clinic przy ul. Sułkowickiej 2/4 w Warszawie zabieg ten można wykonać w następujących cenach:

Jeden obszar 200 zł

Dwa obszary 300 zł

Ręce 150 zł

 

Jak wygląda zabieg karboksyterapii?

Karboksyterapia to ostrzykiwanie czystym gazem medycznym. Polega na precyzyjnym podskórnym i kontrolowanym podaniu CO2. Ten skuteczny i bezpieczny zabieg rozbija tkankę tłuszczową, stymuluje produkcję elastyny i kolagenu, poprawia ukrwienie i dotlenienie skóry.

 

Dlatego rewelacyjnie radzi sobie z cellulitem, lokalną tkanką tłuszczową, zwiotczeniem skóry po porodzie lub utracie wagi. Świetnie ujędrnia skórę twarzy, dekoltu i szyi. Rozświetla cienie pod oczami. Karboksyterapia może być stosowana przy łysieniu i wypadaniu włosów.

 

Zabieg wykonujemy jeden raz w tygodniu na wybraną partię ciała.

 

Ce-Ce Beauty Clinic przy ul. Sułkowickiej 2/4 w Warszawie zaprasza!

 

CarboxyPen - jak działa?

CarboxyPen
Materiały prasowe

 

Jak działa karboksyterapia?

Nie ma czasu! Jak szybko schudnąć i ujędrnić ciało przed urlopem?
EastNews

Więcej na temat odchudzanie medycyna estetyczna
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10