Blake Lively

Sława obliguje do bycia atrakcyjnym! A olśniewający wygląd to najczęściej efekt ciężkiej pracy nad smukłym ciałem, jędrną i gładką skórą czy pięknym uśmiechem. Wiele gwiazd w początkach kariery wyglądało dosyć przeciętnie. Zobacz poniżej, jaką metamorfozę przeszły, aby dziś królować na czerwonym dywanie.

1/7
Miley Cyrus metamorfoza
East News

7. Miley Cyrus

Jej wizerunek dojrzewał niczym dobre wino. Gdy jako nastolatka grała w serialu „Hannah Montana”, niczym nie wyróżniała się spośród rówieśniczek. Gdy zaczęła karierę muzyczną, przeszła totalną metamorfozę, szokując wyglądem i skandalicznym zachowaniem. Dziś ma szansę stać się ikoną urody, a jej nowy glamour look jest po prostu olśniewający!

2/7
Nicole Kidman metamorfoza

6. Nicole Kidman

Mówi, że na dobre pożegnała się z botoksem, a swój młody wygląd zawdzięcza witaminom, diecie i unikaniu słońca. Choć trudno nie podejrzewać jej o korekty estetyczne, jedno jest pewne: w wieku 51 lat prezentuje się o niebo lepiej niż w młodości. Jej rysy wysubtelniały i nabrały wdzięku. Jest piękna!

3/7
Kristen Stewart metamorfoza
East News

5. Kristen Stewart

Kto by pomyślał, że z szarej myszki zamieni się w ikonę stylu i fashionistkę? Gdy zdobyła popularność dzięki roli Belli w „Zmierzchu”, wydawało się, że ciemne włosy i smoky eyes podkreślające jej melancholijny wyraz twarzy to już szczyt ekstrawagancji. Dziś eksperymentuje z wyglądem, reklamuje perfumy Chanel, a marki modowe marzą, aby pokazała się w ich ubraniach. To gorące nazwisko w świecie mody i urody!

4/7
Catherine Zeta-Jones metamorfoza

4. Catherine Zeta-Jones

W młodości miała lekko pucołowatą buzię i problemy ze zgryzem, uwielbiała się opalać. Przeciętną urodę nadrabiała dziewczęcym wdziękiem. Z wiekiem jej rysy wyszlachetniały i wysubtelniały. Dziś uchodzi za prawdziwą piękność i chętnie dzieli się swoimi urodowymi odkryciami.

5/7
Blake Lively metamorfoza

3. Blake Lively 

Kiedyś przeciętna blondynka ze zbyt dużym nosem. Po prostu ładna. Dziś – prawdziwa ikona urody, uznawana za klasyczną piękność o idealnych proporcjach twarzy. A wszystko za sprawą, wydawałoby się niewielkiej, korekty kształtu nosa. Aktorka delikatnie też powiększa górną wargę, aby „nie uciekała” pod spód, gdy się uśmiecha. Co najważniejsze, wygląda świeżo i naturalnie!

 

6/7
Tom Cruise metamorfoza

2. Tom Cruise

W młodości był przystojniakiem... o krzywym zgryzie. Dlatego niechętnie uśmiechał się pełną buzią, nadrabiając wdziękiem osobistym. Dziś prawie 57-letni aktor ciągle uważany jest za jednego z najseksowniejszych mężczyzn, mimo pogłębiających się zmarszczek :). To nie tylko efekt poprawionego uzębienia, lecz także wysportowanej i szczupłej sylwetki.

7/7
Matthew Lewis metamorfoza

1. Matthew Lewis

Dziś trudno rozpoznać w 29-letnim bożyszczu kobiet pucołowatego i, co tu dużo mówić, niezbyt urodziwego aktora, który zasłynął rolą gamoniowatego Neville’a Longobottoma w ekranizacjach książek o Harrym Potterze. Jego spektakularna przemiana jest dowodem na to, że z każdego brzydkiego kaczątka może wykluć się łabędź. Aktor regularnie biega i trenuje, dbając o szczupłą sylwetkę i wyrzeźbione seksownie ciało, mimo że – jak sam mówi – naprawdę musi się do tego mocno motywować. Największą „robotę” zrobiły jednak zęby. Jeśli ciągle się zastanawiasz, czy warto nosić aparat i czy prostowanie zębów jest warte swojej ceny, odpowiedź na zdjęciach powyżej. Nowy zgryz, nowy Ty :)

Więcej na temat metamorfozy gwiazd