ONDA maszyna zabiegi na ciało zabiegi na ciało zabiegi na ciało
Irina Shayk smutna
East News

Nie czekaj do wiosny! Zabiegi modelujące i antycellulitowe warto robić przez cały rok. Efekty będą lepsze i trwalsze, a ty – zawsze gotowa na sezon bikini. Anna Cybart Kosmetolog, ekspertka od zabiegów na ciało w Ce-Ce Beauty Clinic w Warszawie (www.salon.cece.pl) poleca:

PLAN ZABIEGÓW

JESIEŃ-ZIMA

Teraz postaw na kompleksową regenerację ciała: kosmetyczne zabiegi nawilżające, bandaże Arosha i pressoterapię. To też czas na zabiegi z nakłuwaniem, takie jak lipoliza iniekcyjna, karboksyterapia czy mezoterapia, a także laserowe, np. zamykanie naczynek na nogach (laser xLase) czy epilacja (LightSheer). W indywidualnie zaplanowanym programie nie może również zabraknąć zabiegów wysmuklających i ujędrniających skórę, takich jak Zaffiro czy Icoone. Warto także stosować suplementy z kolagenem.

WIOSNA

Czas na 3-etapową intensyfikację działań: najpierw detoks (dieta, drenaże, pressoterapia, Icoone), potem walka z cellulitem i lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową (bandaże, masaż bańką chińską, niezwykle skuteczna fala uderzeniowa), a następnie – po osiągnięciu wymarzonej sylwetki – ujędrnianie skóry i poprawa jej jakości. Tutaj polecam Icoone, bandaże, masaże i Zaffiro.

LATO

Teraz skóra potrzebuje przede wszystkim intensywnego nawilżania! Jeśli marzysz o złocistej opaleniźnie, stosuj samoopalacze, a nie solarium czy opalanie bez odpowiedniej ochrony. Zdrowie skóry jest tak samo ważne jak jej wygląd.

3D LIFEVIZ INFINITY DO TWARZY I CIAŁA

Dr Włodzimierz Rosiński, Chirurg, Aestetic Clinic w Poznaniu www.wrosinski.pl: W trakcie konsultacji wykorzystuję system obrazowania 3D LifeViz Infinity zarówno do twarzy, jak i ciała, ze szczególnym uwzględnieniem piersi – system automatycznie generuje zalecenia dotyczące doboru implantów i demonstruje efekt zabiegu na ekranie komputera. Oprogramowanie pozwala też ocenić rezultaty chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki (liposukcja, lipofilling) lub zastosowanych laserów, fal RF, systemów ultradźwiękowych. Można oceniać zarówno zmiany objętości, jak i zmian skóry, dzięki temu, wykonując zdjęcia przed i po, widzimy, jak skuteczne były wykonane zabiegi.

1/4
ONDA maszyna
Mat. prasowe

POGROMCA CELLULITU I TŁUSZCZU

ONDA

Małgorzata Skrobisz Kosmetolog, specjalistka od zabiegów na ciało z Kliniki Estell w Warszawie (www.estell.pl) poleca: To przełomowe i rewolucyjne urządzenie wykorzystuje nową technologię fal o selektywnej częstotliwości 2,45 GHz z zakresu promieniowania mikrofalowego, która jest niezwykle skuteczna w redukcji tkanki tłuszczowej. W minimalnym stopniu fale te są bowiem pochłaniane przez wodę w skórze właściwej i naskórku, docierając niemal w całości do głębiej położonej tkanki tłuszczowej. Skumulowana tam energia CoolwavesTM wywołuje stres metaboliczny w adipocytach, co prowadzi do ich uszkodzenia i zniszczenia. Proces ten zachodzi bez ryzyka poparzenia na- skórka, a skuteczność jest wyż- sza niż w innych technologiach modelujących ciało. Podczas jednej sesji zabiegowej działamy na trzech poziomach: skutecznie zwalczamy problem, z którym zmaga się większość kobiet, czyli cellulit, redukujemy nadmiar tkanki tłuszczowej, jednocześnie poprawiając elastyczność skóry. Wykonywany zabieg jest całko- wicie bezpieczny i bezbolesny, a jego efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu.

2/4
zabiegi na ciało
East News

HIGH-TECH NA CIAŁO

Zabiegi modelujące z wykorzystaniem nowoczesnych technologii pozwalają skutecznie pozbyć się zbędnych krągłości i cellulitu.

BTL EMSCULPT

METODA: 

Technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Buduje mięśnie i spala tkankę tłuszczową

OPINIA EKSPERTA: 

Dr Jakub Mowiński, Specjalista neurolog. Właściciel Centrum Medical w Tczewie (www.zozmedical.pl)

To prawdziwa technologia przyszłości – niszczy oporną tkankę tłuszczową i w tym samym czasie zwiększą gęstość oraz objętość mięśni, np. na brzuchu czy pośladkach. To tak jak trening bez wysiłku, który pozwala wykonać 20 tys. intensywnych skurczów mięśni – bez bólu i zmęczenia. Efekty są spektakularne – po serii 4 zabiegów pojawia się wcięcie w talii, poprawia się rzeźba brzucha, a panie mogą liczyć na prawdziwy lifting pośladków.

3/4
zabiegi na ciało
East News

COOLTECH

METODA: 

Technologia wymrażania tkanki tłuszczowej (kriolipolizy). Można ją stosować na wszystkich obszarach ciała łącznie z podbródkiem.

OPINIA EKSPERTA:

Ewelina Rados-Kalinowska, właścicielka Safari Massage and Wellness w Siemianowicach Śląskich (www.safari-wellness.pl)

Aplikator zasysa skórę zabezpieczoną membraną przeciwodmrożeniową. Zassanie skóry ma na celu zapewnienie selektywności działania i zmniejszenie przepływu krwi, aby nie ogrzewała chłodzonego obszaru. Urządzenie bezpiecznie mrozi tkankę tłuszczową do -8 st. C. Adipocyty giną i są stopniowo usuwane przez układ limfatyczny. Zabieg trwa ok. 70 minut. Efekty przychodzą po dwóch miesiącach i są spektakularne. Brzuch, boczki lub bryczesy stają się wyraźnie mniejsze, czasami nawet o 50 proc!

4/4
zabiegi na ciało
East News

LPG ALLIANCE

METODA:

Nowy patent Endermologie® LPG poprzez mechaniczną stymulację szybko redukuje cellulit i tkankę tłuszczową.

OPINIA EKSPERTA:

Katarzyna Nadolna, dyrektor generalna ITP SA, ekspertka od nowoczesnych technologii high-tech stosowanych w estetyce (www.itpsa.pl):

Endermologia LPG od lat uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i poprawy jakości skóry. Francuzki traktują ją jako element stylu życia i bardzo podoba mi się to podejście. Ten niezwykle relaksujący zabieg pozwala zachować świetną sylwetkę i jędrną skórę (także na twarzy). Najnowszy patent Alliance działa jeszcze szybciej i skuteczniej – efekty widać już po 3 zabiegach.

Więcej na temat cellulit medycyna estetyczna