rytuały tybetańskie

Rytuały tybetańskie to zestaw 5 prostych ćwiczeń gimnastycznych, które wykonuje się po 21 powtórzeń. Trening najlepiej wykonywać rano, dodaje on bowiem pozytywnej energii na cały dzień. Systematyczność w wykonywaniu 5 rytuałów tybetańskich jest kluczem do sukcesu. Poranne ćwiczenia są łatwe i lekkie, dlatego można wykonywać je codziennie.  

Więcej

mięśnie

Mięśnie człowieka stanowią około 40 procent ogólnej masy ciała. Zbudowane są z włókien, które w czasie aktywności fizycznej ulegają katabolizmowi (czyli procesowi rozpadu tkanki mięśniowej). Aby rosły i były widoczne na ciele, niezbędne jest zachowanie odpowiednich proporcji pomiędzy treningiem, odpoczynkiem, dietą, a także jej suplementacją.  

Więcej

gimnastyka

Gimnastyka to rodzaj aktywności ruchowej, mającej na celu uzyskanie ogólnej sprawności fizycznej organizmu. Uznawana za dyscyplinę sportową, w której zawodnicy wykonują przeróżne ewolucje w powietrzu, na macie lub na specjalnych przyrządach, jak: drążkach, poręczach, trampolinach.  

Więcej

Ćwiczenia odchudzające

Ćwiczenia odchudzające to najefektywniejszy sposób spalania tkanki tłuszczowej. Pozwalają pozbyć się zbędnych kilogramów i wysmuklić sylwetkę.

Więcej