Kobieta po depilacji laserowej włosów pod pachami
©Svetlana Fedoseeva/Fotolia.com
Styl życia

"Bezpiecznie, szybko i trwale usuwa włosy". Wszystko co musisz wiedzieć o depilacji laserowej w Ce-Ce Beauty Clinic!

"Bezpiecznie, szybko i trwale usuwa włosy". Wszystko co musisz wiedzieć o depilacji laserowej w Ce-Ce Beauty Clinic!

Lato tuż tuż, a ty z pewnością zastanawiasz się jak na dłużej pozbyć się niechcianego owłosienia! Sezon bikini zbliża się nieubłaganie, dlatego warto zdecydować się na zabieg, który pozwoli wam dłużej cieszyć się gładką skórą. A co jeśli powiemy, że niechcianych włosków możesz się pozbyć... raz na zawsze? Z pomocą spieszy wam Ce-Ce Beauty Clinic przy ul. Sułkowickiej 2/4 w Warszawie.

 

Laser diodowy LightSheer™ to obecnie najskuteczniejsza i najnowocześniejsza metoda usuwania owłosienia. Ma moc 100J i jest najmocniejszym na świecie tego typu urządzeniem. Bezpiecznie, szybko i trwale usuwa włosy, nie powodując uszkodzeń skóry.

 

Jak działa laser?

Działanie lasera jest bezinwazyjne i powierzchniowe, a więc całkowicie bezpieczne! Polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Długość fali emitowanej przez laser wynosi 800 nm i wnika do 2 mm w głąb skóry. Łagodna wiązka promieni, wnikając do mieszka włosowego jest absorbowana przez melaninę, co umożliwia przeistoczenie jej w ciepło, które niszczy bezpowrotnie cebulkę włosa. Nie wszystkie włosy znajdują się w tej samej fazie wzrostu. Na światło lasera reagują tyko te widoczne na skórze, dlatego depilacja laserowa wykonywana jest w serii zabiegów (w zależności od rodzaju włosa) od 4 do 6 razy. Zabieg może być wykonywany wszędzie tam gdzie rosną uporczywe włosy, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Depilacja laserowa to trwała i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia.

 

Zabieg laserem diodowym LightSheer™ wykonacie w Ce-Ce Beauty Clinic przy ul. Sułkowickiej 2/4 w Warszawie.

 

Depilacja laserowa to trwała i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia.

Laser diodowy LightSheer™
Mat. prasowe

 

Łagodna wiązka promieni niszczy bezpowrotnie cebulkę włosa.

Laser diodowy LightSheer™
Mat. prasowe

 

Raz na zawsze pozbędziesz się niechcianego owłosienia!

Laser diodowy LightSheer™
Mat. prasowe

 

opalanie na plaży
Flickr/Ashley Webb/CC BY 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/
Fleszstyle
Czym się różni depilacja laserowa od fotodepilacji?
Usuwanie zbędnego owłosienia impulsami światła to trwała metoda depilacji. Wymaga jednak kilku zabiegów i trzeba się do niej specjalnie przygotować. Po zabiegu należy natomiast chronić skórę przed promieniami słonecznymi. Dlatego nie jest to raczej metoda do stosowania na ostatnią chwilę przed wyjazdem na urlop.

Usuwanie zbędnego owłosienia impulsami światła to trwała metoda depilacji. Wymaga jednak kilku zabiegów i trzeba się do niej specjalnie przygotować. Po zabiegu należy natomiast chronić skórę przed promieniami słonecznymi. Dlatego nie jest to raczej metoda do stosowania na ostatnią chwilę przed wyjazdem na urlop. Czym jest depilacja laserowa? Depilacja laserowa jest metodą, w której stosowane są skupione wiązki światła, czyli laser. Promienie docierają w głąb skóry na około 2-3 mm. W ten sposób dochodzi do uszkodzenia mieszka włosowego, a następnie do jego ubytku i zaniku. Światło laserowe jest pochłaniane przez melaninę, która znajduje się w mieszku włosa. Laser usuwa niewygodne owłosienie, nie uszkadzając przy tym skóry . Zanim jednak dojdzie do zabiegu twoja skóra zostanie poddana ocenie doświadczonego kosmetologa. Przeprowadzi z tobą wywiad, podczas którego zorientuje się jaki masz typ i stan skóry, a także rodzaj włosa. Czynniki te są kluczowe, bowiem od nich zależy odpowiednie dobranie parametrów lasera.   Ze względu na to, że przewodnikiem jest zawarty we włosach barwnik, czyli melanina, najlepsze efekty uzyskuje się przy ciemnych włoskach i jasnej karnacji. Depilacja laserowa nie zadziała na włosach siwych. Oferowany przez Groupon kod rabatowy to świetna okazja, aby zapisać się na zabieg depilacji laserowej. Przygotowania do depilacji laserowej Zabieg nie powinien być wykonywany na skórze silnie opalonej. Przez miesiąc przed depilacją laserową nie należy wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych . Konsekwencją zastosowania lasera na opalone ciało mogą być przebarwienia, rumień, a nawet oparzenia.   O utrzymanie bladości przed zabiegiem łatwiej zadbać dzięki temu, że przed depilacją muszą wykształcić się cebulki włosowe,...

philips_lumea
Mat.prasowe
Newsy
Nowoczesna forma depilacji! Wszystko co powinnaś wiedzieć o depilacji laserowej i IPL!
Nowoczesna forma depilacji! Wszystko co powinnaś wiedzieć o depilacji laserowej i IPL!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'nXbg7P9U.1nQgLsbtdHfGZR87FRGYcRSULgrMDiPTDX._7', 'ziilijlojj', 'gvcgmxkgmfuopxdjwlehuegumqlx']); Zbliża się lato, a my marzymy o tym, żeby nasze ciało było piękne i zadbane. Wdrażając nasz wiosenny plan przemiany, przechodzimy na diety, aktywnie ćwiczymy i stosujemy zabiegi pielęgnacyjne. Im więcej słońca, tym częściej myślimy również o depilacji. Wybieramy taką formę usuwania włosków, która zajmuje nam mało czasu, a efekt jest zadowalający. Sprawdźcie jakie rozwiązanie znalazłyśmy w tym sezonie 2019.   Czym jest depilacja laserowa i co powinnaś o niej wiedzieć? Krok pierwszy. Na czym właściwie polega depilacja laserowa? Zabieg polega na usuwaniu włosów promieniem lasera skierowanym punktowo na włos i jego cebulkę. Wiązka światła laserowego przepala włos wraz z cebulką, dzięki czemu nie odrasta, a skóra pozostaje gładka i zdrowa. Depilacja laserowa jest zabiegiem bezpiecznym i bardzo popularnym. Dlatego można bez żadnych obiekcji usuwać zbędne owłosienie z różnych partii ciała. Numer jeden są oczywiście nogi, ale specjaliści podkreślają że przy pomocy lasera można pozbyć się również owłosienia pod pachami, na brzuchu, czy plecach. Możliwa jest również depilacja laserowa bikini. Pamiętajmy jednak, że zabieg depilacji laserowej w salonie należy powtórzyć od dwóch do trzech razy. Światło lasera działa ma włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Szacuje się, że podczas trzeciego zabiegu usuwa się już około 90% włosków.     Kiedy depilacja laserowa jest najbardziej skuteczna? Najszybsze efekty możesz zaobserwować w sytuacji kiedy masz jasną karnację i ciemne włosy. Poleca się jednak, aby przed wizytą pojawić się w salonie...

kobieta z włosami w ręczniku
Image by LifetimeStock.com
Fleszstyle
Jak usunąć owłosienie z twarzy? Laser i IPL
Depilacja twarzy przy pomocy lamp laserowych i IPL daje długotrwałe rezultaty, w przeciwieństwie do mechanicznego usuwania zbędnego owłosienia, np. za pomocą wosku. Zabiegowi usuwania wąsika laserem i IPL możesz poddać się w gabinecie kosmetycznym. W sprzedaży dostępne są także lampy IPL do domowego użytku.

Depilacja twarzy przy pomocy lamp laserowych i IPL daje długotrwałe rezultaty, w przeciwieństwie do mechanicznego usuwania zbędnego owłosienia, np. za pomocą wosku. Zabiegowi usuwania wąsika laserem i IPL możesz poddać się w gabinecie kosmetycznym. W sprzedaży dostępne są także lampy IPL do domowego użytku. Na czym polega depilacja twarzy laserem i lampą IPL? Zarówno depilacja laserem, jak i IPL polega na oddziaływaniu światłem na melatoninę znajdującą się w cebulce włosa. W przypadku lasera światło jest skupione i każdą cebulkę trzeba naświetlić nim osobno. Lampa IPL generuje światło różnej długości, które jednocześnie można skierować na więcej niż jedną cebulkę . Po pochłonięciu światła przez melatoninę, mieszek włosa zostaje nieodwracalnie uszkodzony, a włos nie odrasta. Jak przebiega zabieg depilacji laserem i światłem IPL? Sam zabieg depilacji światłem laserowym i IPL jest niemal bezbolesny, choć przez kilka godzin po nim możliwe jest lekkie pieczenie skóry. Depilacja trwa ok. 20 minut. Zabieg trzeba powtórzyć od 3 do 5 razy. Cena jednego zabiegu depilacji twarzy laserem wynosi ok. 150-300 zł, depilacja IPL u kosmetyczki to ok. 70-200 zł. Cena zależy od tego, jak duży obszar twarzy zostanie poddany depilacji . Lampę IPL można kupić także do użytku domowego. Jej cena zależy od marki i wynosi od 1000 do 2000 zł. Przeciwwskazania do depilacji twarzy laserem i IPL Depilacji laserem i IPL nie stosuje się u osób o naturalnych jasnych włosach, ponieważ w cebulkach ich włosów znajduje się za mało melatoniny i zabieg nie przyniesie efektu.   Ponadto przeciwwskazaniami do zabiegu są :  ciąża i okres karmienia piersią,  wszczepiony stymulator serca,  infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe na twarzy (np. opryszczka),  choroby skóry, np. bielactwo, łuszczyca, egzema,  opalona skóra , stosowanie...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner