Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maski BTL
Styl życia

Jaką maseczkę wybrać? Która jest najskuteczniejsza? Oto 2 propozycje od BTL

Jaką maseczkę wybrać? Która jest najskuteczniejsza? Oto 2 propozycje od BTL

Maski ochronne BTL HEALTHCARE zostały specjalnie zaprojektowane, tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkownika. Wysoka skuteczność filtracji masek FFP2, osiągana jest dzięki naładowanym elektrostatycznie mikrowłóknom, które przyciągają i zatrzymują cząsteczki unoszące się w powietrzu. Optymalna konstrukcja i najwyższej jakości materiały filtrujące zapewniają niezawodną ochronę i najlepszą oddychalność na rynku wśród masek FFP2.

Co musisz wiedzieć o maseczkach BTL? Najważniejsze informacje

Każda z nich zapewnia wysoką skuteczność filtracji, ma klasę ochrony FFP2. Co więcej, w każdym model u testowana była odporność na zachlapania. Maseczki zostały zatwierdzone do użytku przeciwko SARS-CoV-2. Efektywność filtracji bakteryjnej i wirusowej wynosi więcej niż 99,9 %. Efektywność filtracji NaCl wynosi więcej niż 96 %. Maseczki zapewniają możliwość pracy w atmosferze wybuchowej. Dodatkowe wszystkie maseczki mają standardy zweryfikowane przez Państwowy Instytut Badawczy CIOP. Każda maska indywidualne zapakowana.

Możesz kupić je tutaj: www.btlnet.pl/maski-ochronne

FLAT-FIT HEALTHCARE

1. Najwyższa jakość materiałów i wysoka skuteczność filtracji

2. Rekordowo niskie opory oddychania

3. Ergonomiczny kształt pasujący do wszystkich typów twarzy

4. Przestronna komora oddechowa

Maski BTL

C-FIT HEALTHCARE

1. Wysoka skuteczność filtracji przy niskich oporach oddychania

2. Ochrona przed wirusami i bakteriami przenoszonymi drogą kropelkową

3. Elastyczne uchwyty na uszy ułatwiające zakładanie i zdejmowanie

4. Ścisłe dopasowanie do twarzy ogranicza wycieki powietrza

Maski BTL

Wszystkie maseczki oraz więcej informacji na ich temat znajdziecie na stronie: www.btlnet.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
kobieta z maseczką antysmogową na twarzy
©rh2010/Fotolia.com
Styl życia
Maski antysmogowe do biegania, na rower i w drodze do pracy. Czy rzeczywiście są potrzebne?
Maska antysmogowa zatrzymuje większość szkodliwych cząsteczek unoszących się w powietrzu zanieczyszczonym przez spaliny i dym z kominów. Bez niej nie wolno uprawiać sportu na dworze, kiedy stężenie pyłów przekracza normę. O tym, kiedy trzeba włożyć maskę przeciw smogowi, informują aplikacje mobilne.

Maska antysmogowa zatrzymuje większość szkodliwych cząsteczek unoszących się w powietrzu zanieczyszczonym przez spaliny i dym z kominów. Bez niej nie wolno uprawiać sportu na dworze, kiedy stężenie pyłów przekracza normę. O tym, kiedy trzeba włożyć maskę przeciw smogowi, informują aplikacje mobilne. Przy wyborze maski antysmogowej należy sprawdzać, czy dany produkt ma certyfikat nadany zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Cena maski wynosi 100–300 zł, ale trzeba też doliczyć koszt wymiennych filtrów (10 zł za sztukę, która wystarcza na 20–50 godzin użytkowania). Maska antysmogowa – konieczność czy moda? Kiedy Polska trafiła do czołówki krajów o największym zanieczyszczeniu powietrz a, wielokrotnie przekraczającym europejskie normy, producenci masek antysmogowych zaczęli mieć pełne ręce roboty. Ten rodzaj zabezpieczenia, stający się powoli elementem codzienności mieszkańców dużych miast, nikogo już nie dziwi. Wielu jest jednak sceptyków, którzy nie wierzą w skuteczność filtrów, a w nagłym wzroście popularności masek widzą wyłącznie chęć łatwego zarobku. Przyczynia się do tego fakt, że istnieje niewielka świadomość społeczna na temat szkodliwości smogu . Ten cichy zabójca ma rokrocznie kilka milionów ofiar – odpowiada za powstawanie nowotworów i chorób sercowo-naczyniowych . Toksyczne cząsteczki i pyły, które są w nim zawarte, docierają nie tylko do płuc, lecz także do układu krwionośnego. Zatrzymać je może jedynie maska antysmogowa, choć nawet ona nie ma stuprocentowej skuteczności. Na czym polega działanie maski antysmogowej? Maska na smog powinna być przeciwpyłowa, czyli wyposażona w filtr wyłapujący PM 10 (pyły o średnicy mniejszej niż 10 μm) i PM 2,5 (pyły o średnicy mniejszej niż 2,5 μm). Sam materiał...

Młoda kobieta nakłada na twarz maseczkę algową.
©zinkevych/stock.adobe.com
Fleszstyle
Maski algowe – profesjonalna pielęgnacja cery. Stosowanie i efekty
Maseczka z alg może dawać różne efekty w zależności od jej składu. Wszystkie pielęgnują cerę i łagodzą podrażnienia. Maski algowe warto robić w gabinetach kosmetycznych, gdzie zabieg może być rozszerzony o dodatkową substancję pielęgnującą dostosowaną do potrzeb cery.

Maseczka z alg może dawać różne efekty w zależności od jej składu. Wszystkie pielęgnują cerę i łagodzą podrażnienia. Maski algowe warto robić w gabinetach kosmetycznych, gdzie zabieg może być rozszerzony o dodatkową substancję pielęgnującą dostosowaną do potrzeb cery.   Maski algowe przeważnie są przeznaczone do stosowania w gabinecie kosmetycznym. Samodzielnie maskę algową w domu robi się na własną odpowiedzialność i producenci akcentują ten fakt na opakowaniach produktów i w dostępnych instrukcjach.   Efekty stosowania maski algowej   Maska algowa łagodzi podrażnioną skórę , zwęża pory, redukuje stany zapalne, odżywia, wygładza, nawilża, regeneruje, a także uszczelnia naczynia krwionośne. Maski algowe zawdzięczają tak szerokie działanie algom, a także substancjom, które się do nich dodaje.   Algi są źródłem witamin i minerałów, m.in.: witamin z grupy B, witaminy C, witamin A , E oraz PP, wapnia, potasu, miedzi, cynku, fosforu i żelaza.   Do masek algowych dodaje się np. spirulinę, wyciągi roślinne, m.in. z żurawiny, gruszki, orchidei, fiołka, aloesu, złoto koloidalne , kwas hialuronowy, witaminę C, cynk i inne substancje działające w określony sposób na cerę.   Kiedy stosuje się maskę algową? Zasady   Maseczka z alg polecana jest osobom w różnym wieku, jeśli nie występują przeciwwskazania. Masek algowych nie powinny robić osoby : chorujące na astmę, z otwartymi rana w okolicy zabiegowej, stosujące kurację sterydami lub antybiotykową.   Co do stosowania masek algowych w ciąży zdania są podzielone, a brakuje naukowych badań jednoznacznie potwierdzających lub obalających tezę o szkodliwości alg dla ciężarnych.   Marzysz o tym, aby Twoje włosy...

Wiesia z Sanatorium miłości jest zakochana?
Facebook
Newsy
Wiesia z "Sanatorium Miłości" szyje maseczki ochronne. Pokazała, w jaki sposób je wykonać
Wiesława Kwiatek z "Sanatorium Miłości" pokazała jak samodzielnie w domu wykonać maseczkę ochronną. Jej sposób jest prostszy niż mogłoby się wydawać! 

Wiesława Kwiatek to uczestniczka pierwszej edycji " Sanatorium Miłości ". Swoim udziałem w show zdecydowanie podbiła serca widzów. Dziś, w dobie walki z koronawirusem, pokazała jak samodzielnie w domu wykonać maseczkę ochronną. Jej sposób jest prostszy niż mogłoby się wydawać!  Zobacz także:  Tak Sylwia i Mikołaj z "Love Island" chronią się przed koronawirusem. Zrobili maseczki z... bokserek! Wiesia z "Sanatorium Miłości" szyje maseczki  Maseczki ochronne podobnie jak środki do dezynfekcji rąk stały się towarem deficytowym w obliczu pandemii koronawirusa. Bardzo ciężko dostać je normalnie w sklepie, ale jak to mówią "potrzeba matką wynalazków", dlatego wiele osób postanowiło wyjść na przeciw zapotrzebowaniom i stworzyć je samemu. Pomysłów jest wiele. Sylwia i Mikołaj z "Love Island" wykorzystali popularny sposób i wykorzystali bokserki.  Ciekawym pomysłem, jak w domu wykonać własną maseczkę, podzieliła się Wiesława Kwiatek z "Sanatorium Miłości". Seniorka postanowiła wykonać je z elastycznych getrów. Opisała krok po kroku, jakie czynności trzeba wykonać, aby poprawie ją wykonać. Jej sposób okazuje się prostszy niż mogłoby się wydawać.  Nie ma maseczek,? A ja wiem,jak uszyć taką maseczkę samodzielnie. Oto przepis: Bierzemy igłę z nitką i kawałek elastycznego materiału - ja miałam getry, które zostały mi po zabiegu kosmetycznym z "Sanatorium Miłości" i obcinamy kawałek nogawki o długości około 17 cm. Do tego przyszyłam gumki, jak uszy- każda też miała 17 cm i zmarszczyłam brzegi maseczki zwykłą fastrygą. 10 minut roboty.!! Z jednej getry będę miała 6 maseczek i jeszcze zadbam o środowisko. Spróbujcie i wy, bo każdy w domu posiada coś z rozciągliwej bawełny. Tylko pamiętajcie o 2...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner