Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop tygodniowy 2 - 8 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Co się wydarzy w dniach od 2 do 8 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 2 do 8 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoby w związkach powinny skupić się na pogłębianiu i umacnianiu relacji ze swoim partnerem. Dzięki temu powróci namiętność, a inne znajomości stracą na znaczeniu. Single muszę uważać nowe znajomości, to nie jest najlepszy czas. W pracy pojawią się nowe propozycje, a nawet szansa na awans lub podwyżkę.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Osoby w związkach niech zadbają o podsycenie ognia namiętności. W przeciwnym razie może się szybko okazać,  że partner ma kogoś na boku. 

Praca

Trudniejszy początek tygodnia. Mogą czekać cię spore zmiany w firmie. Ale czy korzystne? Nastaw się pozytywnie, a wszystko powinno skończyć się pomyślnie.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

W miłości możesz się spodziewać przejściowych kłopotów. Na szczęście wszystkie nieporozumienia szybko zostaną wyjaśnione.

Praca

Praca w tym miesiącu da ci sporo satysfakcji. Możesz nawet liczyć na awans lub podwyżkę. Ale będziesz wówczas musiała podjąć  ważną decyzję.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Pewna znajomość nie spodoba się twoim bliskim. Rodzina nie wyrazi aprobaty dla twojego związku. Czy oby jednak krewni nie mają racji? 

Praca

Twoja zazdrość może doprowadzić do wojny. Będziesz mieć pretensje, że kolega więcej zarabia albo że nie dostajesz awansu, na który czekasz od lat. Uważaj na wypowiadane słowa!

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Ktoś spróbuje się wkraść w twoje łaski. To, że komuś się spodobasz, nie będzie ci na rękę. Od razu zaznacz, że nie jesteś zainteresowana! 

Praca

Zadowoleni będą ci, którzy pracują w gastronomii, medycynie lub działają w świecie artystycznym. Inni mogą mieć trudną sytuację zawodową  i trochę teraz pod górkę.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Dużo czasu będziesz spędzać na portalach internetowych. Co ciekawe, osoby w związkach też będą szukać przyjaciela do rozmów.

Praca

Ktoś przedstawi ci ważną propozycję. Może to być znana ci osoba,  z którą dawno nie miałaś kontaktu. Wysłuchaj jej uważnie  i poważnie rozważ ofertę! 

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Zapragniesz towarzystwa innych osób. Zostawisz w domu swojego partnera, a sama wyruszysz  w podróż w nieznane.

Praca

Bardzo korzystny czas na wszelkie zmiany zawodowe. Możesz przejść do innego działu, awansować lub przyjąć nową ofertę pracy. Każde z tych rozwiązań będzie pomyślne. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Wolne Wagi będą zawierać nowe znajomości podczas podróży. Niektóre poznają kogoś, kto będzie dużo starszy i im zaimponuje. 

Praca

Propozycja zawodowa, którą teraz otrzymasz, będzie wiązała się ze współpracą z kimś z zagranicy. Może też pojawić się oferta wyjazdu. Przyjmij ją bez wahania. Opłaci się!

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Zmienne nastroje. Raz przygnębienie, raz euforia. Ten stan szybko minie, a w stałych związkach pojawi się szansa na... powiększenie rodziny! 

Praca

Zajmiesz się sprawami papierkowymi. Możesz podpisywać jakieś dokumenty albo myśleć o nowych inwestycjach. Niestety, nie dla każdego będzie to korzystne.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Będziesz w stanie utrzymać dwie relacje jednocześnie. Nie dokonasz wyboru, bo na razie nie musisz. Czas decyzji dopiero nadejdzie. 

Praca

Nowa propozycja współpracy nie do końca jest dla ciebie korzystna. Przejrzyj warunki i negocjuj większe profity. To, co teraz wywalczysz, długo się potem nie zmieni!

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Okazja do nawiązania flirtu, i to w pracy! Znajomość  z nowym kolegą nie ograniczy się bowiem tylko do obowiązków służbowych. Oj, nie...

Praca

Długo nie będziesz się zastanawiać nad proponowaną zmianą. Oferta ta nie jest dla ciebie korzystna. Odrzuć ją  i cierpliwie czekaj na kolejną. Niebawem nadejdzie!

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Trudno będzie pogodzić obowiązki zawodowe z uczuciami. Niektóre Wodniki zawierać będą znajomości  w klubach i na imprezach.

Praca

Twój pomysł przyniesie fantastyczne efekty,  a stworzony przez ciebie projekt zostanie zrealizowany. Zaangażuj się w doprowadzenie do końca tego przedsięwzięcia.  

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Harmonia w związku. Znajdź parę dni, aby wyjechać  z partnerem na urlop. Single powinny przyjąć zaproszenia  od dawnych znajomych. 

Praca

Jeżeli masz możliwość pracy zdalnej, wykorzystaj ją, bo przebywając poza biurem, trafisz na możliwość dodatkowego zarobku. Poza tym  w domu wszystko zrobisz lepiej!

 

Horoskop na czerwiec 2019
Newsy
Horoskop na czerwiec 2019! Bliźnięta (tak jak Sarsa) powinny uważać na nowe znajomości!
Horoskop na czerwiec 2019! Bliźnięta (tak jak Sarsa) powinny uważać na nowe znajomości!

Co czeka cię na początku lata? Nowa miłość? Zauroczenie? A może powinnaś przygotować się na problemy w pracy? Sprawdź swój horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała numerolog Agnieszka Zub! Chcesz wiedzieć więcej? Agnieszka Zub chętnie odpowie na twoje pytania.Zadzwoń pod numer 708 788 284 lub *74 40 43. Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto). Z usługi można skorzystać, dzwoniąc z telefonu stacjonarnego lub komórkowego w sieci Plus, Play, T-Mobile i Orange.   BARAN Uczucia  Osoby w związkach niech zadbają o podsycenie ognia namiętności. W przeciwnym razie może się szybko okazać, że partner ma kogoś na boku. Kariera   Trudniejszy początek tygodnia. Mogą czekać cię spore zmiany w firmie. Ale czy korzystne? Nastaw się pozytywnie, a wszystko powinno skończyć się pomyślnie. BYK Uczucia W miłości możesz się spodziewać przejściowych kłopotów. Na szczęście wszystkie nieporozumienia szybko zostaną wyjaśnione. Kariera Praca w tym miesiącu da ci sporo satysfakcji. Możesz nawet liczyć na awans lub podwyżkę. Ale będziesz wówczas musiała podjąć ważną decyzję. BLIŹNIĘTA Uczucia Pewna znajomość nie spodoba się twoim bliskim. Rodzina nie wyrazi aprobaty dla twojego związku. Czy oby jednak krewni nie mają racji?  Kariera Twoja zazdrość może doprowadzić do wojny. Będziesz mieć pretensje, że kolega więcej zarabia albo że nie dostajesz awansu, na który czekasz od lat. Uważaj na wypowiadane słowa! RAK Uczucia Ktoś spróbuje się wkraść w twoje łaski. To, że komuś się spodobasz, nie będzie ci na rękę. Od razu zaznacz, że nie jesteś zainteresowana!  Kariera Zadowoleni będą ci, którzy pracują w gastronomii, medycynie lub działają w świecie artystycznym. Inni...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w piątek, 17 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Relacje z niemal obcymi osobami nabiorą nowego wymiaru, tylko od Ciebie zależy jak to się skończy. Singielki mogą poznać kogoś w podróży lub kogoś z podobną pasją. Jeśli dostaniesz nową propozycję pracy, dobrze rozpatrz wszystkie za i przeciw. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Będziesz wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie, a to sprawi, że zyskasz adoratora. To od ciebie zależy, czy przyjmiesz zaproszenie na spotkanie.   W związkach tajemnice. Praca Mimo zmęczenia nie poddasz się, by dostać premię czy awans. Nie popadaj w przesadę, gdyż możesz pomylić się  w dokumentacji i będziesz musiała nadrabiać straty. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Znajomość sprzed lat ciągle za tobą chodzi. Jednak ktoś z was ma już swojego partnera. Ogranicz kontakt do wymiany zdań. Za  dużo ryzykujesz. Praca Spodziewaj się zmian. Dla wieloletnich pracowników rozpocznie się nowy etap zawodowy. Jeżeli kończy ci się okres próbny, to zostanie  on przedłużony.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Szykuje się internetowa znajomość z kimś starszym. To ktoś, z kim dawno nie miałaś kontaktu. Czy będzie z tego romans? Od ciebie zależy, jaki nadasz temu wymiar. Praca Masz dwie propozycje. Pozostać na starych śmieciach albo przyjąć nową ofertę. Wybierz dla siebie to, co korzystniejsze. Weź pod uwagę wszystkie  za i przeciw. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Rozstałaś się  z partnerem ? Nie martw się. Wróci. U singielek znajomość z pracy przerodzi się w coś poważnego. Związek niektórych Baranów przejdzie...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na poniedziałek 23.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na poniedziałek 23.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w poniedziałek, 23 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W pracy pojawią się nowe propozycje i możliwości, możesz dużo na tym zyskać. Już niedługo czeka Cię nowa interesująca znajomość. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Możesz teraz zaangażować się w romans, który trzeba będzie utrzymać w tajemnicy. Nowo poznana osoba nie dotrzyma jednak obietnicy. Najlepiej ochłoń, weź głęboki oddech  i… odczekaj kilka tygodni. Praca Gwiazdy sprzyjają tym,  którzy prowadzą działalność artystyczną. Szef przyzna ci  premię, ale pod warunkiem dochowania tajemnicy. Nie jest to czas na zmiany pracy lub stanowiska. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  W nadchodzących dniach poznasz interesującą osobę przez Internet. W związkach koniec z nieporozumieniami. Zaczniecie teraz więcej czasu spędzać poza domem. Ciesz się tym! Praca Śmiało możesz rozpocząć nowy projekt zawodowy. Dostaniesz wsparcie od współpracowników. Jeżeli chcesz otworzyć biznes rodzinny, nie zastanawiaj się długo:  to dobra decyzja. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Możesz przyciągać osoby, które są już w związkach. Zaczyna się czas romansów, ukrytych relacji lub sekretnych rozmów. Pamiętaj, że po przejściowym okresie fascynacji każdy wróci na swoje terytorium.   Praca Najbliższe dni sprzyjają  osobom, które szukają pracy lub  chcą zmian. Dla innych czas rywalizacji, która zakończy się sukcesem.  Krótko mówiąc, Wodniki odczują przypływ sił do działania.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Dobrze by było zaplanować teraz wycieczkę...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner