Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy we wtorek, 31 grudnia 2019 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Jeśli jesteś singielką, to cudowny czas dla Ciebie, w końcu odnajdziesz to czego szukałaś. Uważaj na zachowanie w pracy, szefowi może się nie spodobać Twoje nastawienie.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Jeśli jesteś długo samotna, możesz czuć się zniechęcona szukaniem partnera. Ale bądź dobrej myśli! Właśnie  nadszedł czas, kiedy możesz spotkać bratnią duszę.

Praca

Nie będzie łatwo  z tobą współpracować. Postaraj się być bardziej otwarta na konstruktywną krytykę. Okaż współpracownikom więcej zaufania. Docenią je.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Osoba, którą poznasz w najbliższym czasie, nie jest dla ciebie. Zamiast rzucać się komuś na szyję, poczekaj. Wreszcie spotkasz kogoś odpowiedniego.

Praca

Staraj się wykorzystywać teraz wszystkie możliwości. Nowy projekt to szansa. Jednocześnie dopracowuj te, które już masz.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

W związkach coraz większe napięcie. Jedne problemy się rozwiążą, ale zaraz pojawią się nowe. Ani ty, ani twój partner nie zdecydujecie się na ustępstwa. Czeka was impas.

Praca

Szykuj się na niełatwy czas. Przestrzegaj zasad firmy, w której pracujesz. Twoja bezkompromisowość może być bardzo źle  przyjęta przez szefa.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Singielki poznają kogoś, kto sprawi, że z chęcią będą rozpoczynać swój dzień pracy. W związkach ważne rozmowy  na temat wolnego czasu. Jak go chcecie spędzać? 

Praca

Będzie rozpierała cię energia. W emocjach możesz dopuścić się czegoś, czego będziesz potem żałować. Na przykład obrazić kontrahenta  lub naruszyć prawo.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Jeśli nie podejmiesz  teraz żadnego wysiłku, by  poprawić klimat w związku, to licz się z tym, że z czasem między wami zacznie się pogarszać. Zabraknie ciepła…

Praca

Czas sprzyja podróżom służbowym. Możesz nawiązać współpracę z partnerami z różnych krajów lub poszerzyć zakres  działalności swojej firmy.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

W związkach niełatwy czas. Znajdziesz niejeden powód do niezadowolenia z partnera  lub małżonka. Za to singielki dadzą się porwać nagłym emocjom.

Praca

Dobry okres na rozpoczęcie ważnych  interesów. Kieruj się intuicją,  bo ona teraz cię nie zawiedzie. Realizuj krok po kroku plan,  który sobie wyznaczyłaś.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Singielki dalej będą chciały korzystać ze swojej wolności. Za to osoby w związkach będą musiały powstrzymać się od krytyki. Złośliwości mogą je teraz  drogo kosztować. 

Praca

Szykuje się awans lub podwyżka dla niektórych pracujących na etacie! Jeśli prowadzisz swoją działalność, nie podejmuj ryzyka i uważaj  na sprawy podatkowe.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Nie masz partnera? Uważaj, bo nie jest to najlepszy czas na romanse. Ktoś może złamać ci serce albo ty złamiesz je komuś… Lepsze widoki dla małżeństw.

Praca

Nawiążesz ciekawe znajomości zawodowe i wreszcie tak zorganizujesz swoje obowiązki, by mieć czas na odpoczynek. Dzięki temu rozwiniesz skrzydła!

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Samotność stanie się nie do zniesienia. Nie trać  nadziei. Jeszcze w tym miesiącu pojawi się szansa na spotkanie  bratniej duszy. A więc – uważnie rozglądaj się wokół!

Praca

Uważaj na pochopne wydawanie osądów. Nie rzucaj się w wir zajęć bez dokładnego zapoznania się z sensem działań. Ustal konkretny cel, tylko wtedy coś osiągniesz.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Będziesz miała ochotę się rozerwać. Jeżeli twój partner nie zechce towarzyszyć ci w wyjściach, z pewnością nie ujdzie mu to na sucho. Ale nie oceniaj go surowo. Niedługo zmieni zdanie.  

Praca

Możesz sprowokować nerwową atmosferę w pracy. Pojawią się spięcia. Zachowaj cierpliwość i bądź wyrozumiała  dla zespołu. Unikaj  impulsywnych zachowań.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Jeżeli myślisz poważnie o związku, zaakceptuj partnera takim, jaki jest. W przeciwnym razie możesz popełnić błąd, którego nie będzie można później naprawić.

Praca

Osoby zajmujące wyższe stanowiska mogą liczyć na wsparcie gwiazd. Możecie spodziewać się wyróżnień  i nagród, a także…  nowych, ważniejszych obowiązków. 

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Będziesz zabiegana, więc trudno będzie cię namówić na randkę. Ale jeśli jesteś w związku, nie lekceważ propozycji partnera. Wyjście to okazja, by coś sobie wyjaśnić.

Praca

Uwaga na nieporozumienia! Atmosfera będzie nerwowa. Upewnij się dwa razy, aby mieć pewność, że twoje intencje zostały dobrze zrozumiane.

Zobacz także
Horoskop

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku! Panny w tym roku czeka namiętny romans! A twój znak?

 

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na czwartek 02.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na czwartek 02.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w czwartek, 2 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. To nie najlepszy czas na miłość. W związkach nieporozumienia, rutyna, a nawet może dojść do zdrady, a singielki może spotkać gorzkie rozczarowanie. Już niedługo pojawią się nowe propozycje zawodowe, warto rozpatrzyć wszelkie za i przeciw. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Podczas załatwiania różnych spraw możesz liczyć na uśmiech nieznajomego. Czy będzie zapowiedzią ciekawej znajomości? To zależy tylko od ciebie. Praca Propozycja  zawodowa, jaką otrzymasz, nie będzie korzystna pod względem finansowym. Jednak nic lepszego w najbliższym czasie się  nie pojawi. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Ostatnio narzekałaś na rutynę , ale teraz spędzisz więcej czasu z ukochanym. I nie będzie to rodzinna wycieczka w góry, lecz wyjście do kina, teatru lub… cyrku. Praca Czas sprzyja tym, których praca związana jest z dziećmi. Jeżeli jesteś właścicielką przedszkola, możesz liczyć na spore zainteresowanie. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Pochłoną cię sprawy domowe. Mogą to być generalne porządki albo uroczystości rodzinne. Nie licz więc teraz ani na chwilę dla siebie, ani na randki z ukochanym. Praca Znajdziesz sezonową ofertę pracy w gastronomii lub w charakterze asystentki medycznej. Pracujące osoby powinny pomyśleć  o wolnym dniu. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Nie obiecuj partnerowi za wiele, bo i tak nie dotrzymasz słowa. Swój czas będziesz teraz poświęcać na spotkania ze znajomymi. To z nimi będziesz się dzielić planami. Praca Szczęście będzie sprzyjało Baranom pracującym w handlu,...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na piątek 27.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek 27.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w piątek, 27 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Poważnie zastanów się nad swoją relacją, być może to Ty jesteś prowokatorką ostatnich kłótni. Singielki mogą liczyć na nowe znajomości, jednak raczej będą to krótkie romanse niż szansa na trwały związek. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Nie będziesz chciała dokonywać wyboru między dwoma kandydatami na tego jedynego. Singielki mogą myśleć o tym, jak zmienić życie. Niech działają szybko! Praca Nie wyrywaj się  z nowymi projektami. Oceń realnie warunki biznesowe, a zaoszczędzisz sobie rozczarowań. Postępuj metodycznie.  Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Planety dodadzą ci teraz seksapilu. Będziesz błyszczeć w relacjach przyjacielskich i nawiązywać romanse. Bez problemu urzekniesz każdego. Praca Merkury stworzy ci okazję do rozwoju intelektualnego . Możesz odbyć podróż lub zapisać się na kurs. Przy okazji znajdziesz coś ciekawego w Internecie.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Singielki wreszcie kogoś poznają. Czy będzie to znajomość krótkoterminowa, czy coś poważnego? To okaże się w przyszłości. W związkach czas sprzyjający bliskości. Praca Pojawią się nowe możliwości i i trzeba będzie szybko z nich skorzystać. Wcześniej zapoznaj się z opinią ekspertów. Zadawaj dużo pytań, by mieć pewność. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Wenus, planeta miłości, sprawi, że na ślepo podporządkujesz się namiętności. Zakochasz się w osobie, która okaże się kimś innym, niż myślałaś. Praca Perspektywy zawodowe są doskonałe! Nie słuchaj tych, którzy radzą ci zachować teraz...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na niedzielę 29.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na niedzielę 29.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w niedzielę, 29 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.  Osoby w związkach muszą być przygotowane na nieprzyjemne nieporozumienia i napady zazdrości. Singielki mogą liczyć na zmianę statusu wolnego, lecz nie u każdego nowe znajomości zakończą się happy endem. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Okaż wyrozumiałość swojemu partnerowi. Nowe znajomości okażą się obiecujące, jedna z nich bardzo cię zaabsorbuje. Chcesz skorzystać? Musisz zdobyć się na wysiłek. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Planety sprzyjają planom małżeńskim. Jeżeli jesteś teraz singielką, nie licz na miłość od pierwszego wejrzenia. Poznasz kogoś, ale skończy się na sympatii. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Czeka cię ważne i miłe spotkanie, jeśli nie w tym tygodniu, to z pewnością w kolejnym. Przygotuj się więc na spore zmiany w swoim życiu uczuciowym.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Szykuje się burzliwy czas. Bądź gotowa na nagłe napady zazdrości lub nieporozumienia z partnerem. Uratuje cię rozsądek, nie narażaj się komuś, na kim ci zależy. Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Nawet najbardziej zatwardziałe singielki zaczną snuć plany małżeńskie i rodzinne.  W związkach ożywienie. Docenisz relację z partnerem, a wasze uczucie na tym skorzysta.  Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Nie najlepszy czas dla singielek. Możesz wpaść w oko komuś, kto z kolei nie spodoba się tobie. W związkach dojdzie  do nieporozumień  i nieprzyjemnych momentów.  Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Partner może zacząć być o ciebie zazdrosny. I nie bez przyczyny! Uważaj, żeby sytuacja nie wymknęła ci się spod kontroli. Singielki będą miały teraz wielu adoratorów i widoki...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner