Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na środę 15.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w środę, 15 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. 

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Czy twój partner cię oszukuje? Oto pytanie, które zadasz w nadchodzących sobie, a potem partnerowi. Pojawi się napięcie. Ten czas nie sprzyja sprawom sercowym.

Praca

Na zmiany poczekasz do wiosny. Dla osób poszukujących pracy – ta sama informacja. Początek roku to stagnacja. Bądź cierpliwa, lepsze dopiero nadejdzie. 

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Jeśli jesteś singielką i szukasz miłości, to będziesz musiała poczekać. Wodniki w związkach zechcą zbliżyć się do partnera, aby uwieść go na nowo.

Praca

Styczeń nie przynosi szczególnych wydarzeń na tle zawodowym. Jednak będziesz zmotywowana. Zaproponuj kolegom swoje pomysły.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Jeśli długo oczekiwane spotkanie nie odbędzie się  w styczniu, to już nigdy. Ryby  w związkach będą chciały odświeżyć swoją relację. Singielki mogą liczyć na zmianę stanu. 

Praca

Nie wahaj się wyrazić swojej opinii, , podzielić się swoją wizją, wykorzystać możliwości. Jeśli jesteś bez pracy, twoje poszukiwania przyniosą wreszcie rezultat.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Singielki będą musiały poczekać na miłość, nawet jeśli będą jej aktywnie poszukiwać. Powinnaś wyjść raz na jakiś czas. Początek roku zapowiada się przyjemnie dla par.

Praca

Styczeń nie przyniesie żadnych zmian w kwestiach zawodowych. Bądź cierpliwa i zbieraj siły. Niedługo poczujesz energię i ochotę na nowe wyzwania.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Jeśli jesteś w związku, poczujesz, że twój partner zadaje za dużo pytań. Będziesz potrzebować odrobiny samotności. Twoje priorytety są teraz gdzie indziej. 

Praca

Czy twoja praca jest na pewno dla ciebie najlepsza? Ten dylemat pojawi się na początku roku. Zapragniesz iść do przodu. Nie spodziewaj się jednak  szybkich zmian.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Jak znaleźć miłość? To pytanie, które będziesz sobie powtarzać, jeśli jesteś singielką. Odwiedzaj w weekendy restauracje i dyskoteki – korzystaj z karnawału. Warto!

Praca

Twój dobry nastrój będzie motywował twoich kolegów. Jeśli szukasz pracy, będziesz tym bardziej pełna energii. Idealny czas, aby dostać posadę, na którą długo czekałaś.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Na początku roku będziesz rozpieszczana. Twój partner  będzie szczególnie uważny. Wiesz,  jak okazać mu wdzięczność. Jeśli jesteś singielką, ten czas  wykorzystaj na odpoczynek.

Praca

Niektóre osobiste  nie pozwalają ci w pełni zaangażować się w karierę. Jeśli szukasz nowej pracy, musisz szukasz nowej pracy, musisz poczekać na bardziej  sprzyjający czas. 

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Niezależnie od tego, czy jesteś w parze, czy nie, teraz w kwestiach sercowych nie zapowiada się nic szczególnego. Choć… może mieć miejsce  jakieś rozstanie.

Praca

Zostań w kącie, wykonuj swoją pracę, zachowaj dyskrecję, a wszystko będzie dobrze.  W firmie będziesz nieobecna emocjonalnie. A pracy zapowiada się dużo.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Miłość zejdzie teraz na drugi plan, ponieważ będziesz zabiegana i zajęta innymi sprawami. Partner ci pomoże. Jeżeli twoje serce nie jest jeszcze zajęte, to w najbliższym czasie to się nie zmieni. 

Praca

W gwiazdach widać nowy projekt, zmianę działalności lub rozpoczęcie szkolenia z długo oczekiwanymi klientami. Osoby poszukujące pracy będą miały mnóstwo pomysłów. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Nie zapowiada się nic dobrego dla relacji. Jeśli jesteś w związku, zaczniesz zadawać sobie pytania o jego sens. Singielki muszą poczekać na miłość, co  nie wyklucza dobrej zabawy.

Praca

Nie licz na jakieś istotne zmiany. Jednak spokój nie potrwa długo. Uważaj, aby nie spóźniać się z niczym w pracy. Nagromadzone opóźnienia mogą mieć znaczenie  w przyszłości.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Jeśli jesteś w związku, zechcesz zaskoczyć swojego partnera. Jeśli jesteś singielką, będziesz zmęczona przygodami bez przyszłości i zaczniesz  myśleć perspektywicznie.

Praca

Powinnaś postarać o więcej obowiązków lub przynajmniej o możliwość rozwinięcia talentów, aby zmienić swoją pozycję w firmie. Nie będzie to łatwe.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Poczujesz, że jesteś zakochana, ale będziesz się zastanawiać, czy wybranek odwzajemnia te uczucia. Jeśli jesteś singielką, to jeszcze nie  gub pantofelka.

Praca

W pracy wybuchnie konflikt z przełożonym. Znajdź sposób, aby bronić się w konstruktywny sposób. Po burzy wszystko wróci do normy. Czasem takie konfrontacje są potrzebne.

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47