Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na środę 15.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na środę 15.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w środę, 15 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. 

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Czy twój partner cię oszukuje? Oto pytanie, które zadasz w nadchodzących sobie, a potem partnerowi. Pojawi się napięcie. Ten czas nie sprzyja sprawom sercowym.

Praca

Na zmiany poczekasz do wiosny. Dla osób poszukujących pracy – ta sama informacja. Początek roku to stagnacja. Bądź cierpliwa, lepsze dopiero nadejdzie. 

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Jeśli jesteś singielką i szukasz miłości, to będziesz musiała poczekać. Wodniki w związkach zechcą zbliżyć się do partnera, aby uwieść go na nowo.

Praca

Styczeń nie przynosi szczególnych wydarzeń na tle zawodowym. Jednak będziesz zmotywowana. Zaproponuj kolegom swoje pomysły.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Jeśli długo oczekiwane spotkanie nie odbędzie się  w styczniu, to już nigdy. Ryby  w związkach będą chciały odświeżyć swoją relację. Singielki mogą liczyć na zmianę stanu. 

Praca

Nie wahaj się wyrazić swojej opinii, , podzielić się swoją wizją, wykorzystać możliwości. Jeśli jesteś bez pracy, twoje poszukiwania przyniosą wreszcie rezultat.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Singielki będą musiały poczekać na miłość, nawet jeśli będą jej aktywnie poszukiwać. Powinnaś wyjść raz na jakiś czas. Początek roku zapowiada się przyjemnie dla par.

Praca

Styczeń nie przyniesie żadnych zmian w kwestiach zawodowych. Bądź cierpliwa i zbieraj siły. Niedługo poczujesz energię i ochotę na nowe wyzwania.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Jeśli jesteś w związku, poczujesz, że twój partner zadaje za dużo pytań. Będziesz potrzebować odrobiny samotności. Twoje priorytety są teraz gdzie indziej. 

Praca

Czy twoja praca jest na pewno dla ciebie najlepsza? Ten dylemat pojawi się na początku roku. Zapragniesz iść do przodu. Nie spodziewaj się jednak  szybkich zmian.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Jak znaleźć miłość? To pytanie, które będziesz sobie powtarzać, jeśli jesteś singielką. Odwiedzaj w weekendy restauracje i dyskoteki – korzystaj z karnawału. Warto!

Praca

Twój dobry nastrój będzie motywował twoich kolegów. Jeśli szukasz pracy, będziesz tym bardziej pełna energii. Idealny czas, aby dostać posadę, na którą długo czekałaś.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Na początku roku będziesz rozpieszczana. Twój partner  będzie szczególnie uważny. Wiesz,  jak okazać mu wdzięczność. Jeśli jesteś singielką, ten czas  wykorzystaj na odpoczynek.

Praca

Niektóre osobiste  nie pozwalają ci w pełni zaangażować się w karierę. Jeśli szukasz nowej pracy, musisz szukasz nowej pracy, musisz poczekać na bardziej  sprzyjający czas. 

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Niezależnie od tego, czy jesteś w parze, czy nie, teraz w kwestiach sercowych nie zapowiada się nic szczególnego. Choć… może mieć miejsce  jakieś rozstanie.

Praca

Zostań w kącie, wykonuj swoją pracę, zachowaj dyskrecję, a wszystko będzie dobrze.  W firmie będziesz nieobecna emocjonalnie. A pracy zapowiada się dużo.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Miłość zejdzie teraz na drugi plan, ponieważ będziesz zabiegana i zajęta innymi sprawami. Partner ci pomoże. Jeżeli twoje serce nie jest jeszcze zajęte, to w najbliższym czasie to się nie zmieni. 

Praca

W gwiazdach widać nowy projekt, zmianę działalności lub rozpoczęcie szkolenia z długo oczekiwanymi klientami. Osoby poszukujące pracy będą miały mnóstwo pomysłów. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Nie zapowiada się nic dobrego dla relacji. Jeśli jesteś w związku, zaczniesz zadawać sobie pytania o jego sens. Singielki muszą poczekać na miłość, co  nie wyklucza dobrej zabawy.

Praca

Nie licz na jakieś istotne zmiany. Jednak spokój nie potrwa długo. Uważaj, aby nie spóźniać się z niczym w pracy. Nagromadzone opóźnienia mogą mieć znaczenie  w przyszłości.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Jeśli jesteś w związku, zechcesz zaskoczyć swojego partnera. Jeśli jesteś singielką, będziesz zmęczona przygodami bez przyszłości i zaczniesz  myśleć perspektywicznie.

Praca

Powinnaś postarać o więcej obowiązków lub przynajmniej o możliwość rozwinięcia talentów, aby zmienić swoją pozycję w firmie. Nie będzie to łatwe.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Poczujesz, że jesteś zakochana, ale będziesz się zastanawiać, czy wybranek odwzajemnia te uczucia. Jeśli jesteś singielką, to jeszcze nie  gub pantofelka.

Praca

W pracy wybuchnie konflikt z przełożonym. Znajdź sposób, aby bronić się w konstruktywny sposób. Po burzy wszystko wróci do normy. Czasem takie konfrontacje są potrzebne.

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na niedzielę 05.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na niedzielę 05.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w niedzielę, 5 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.  Jeśli jesteś singielką, nie staraj się na siłę szukać towarzystwa, lepiej poczekać na odpowiednią osobę. W związkach sielanka, powrót namiętności, a może nawet poważne decyzje o przyszłości. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Singielki mogą trafić na właściwego partnera podczas nauki lub pracy. Osoby w związkach odpowiednio spożytkują wspólny czas.   Będzie romantycznie !  Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Roztaczasz aurę, która uwiedzie niejednego pana. Z jednym możesz zdecydować się na bliższą znajomość. Tylko czy  jest tego wart?  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Stoisz w miejscu.  Z jednej strony chcesz  związku, z drugiej strony wydaje ci się, że to nie dla ciebie.  Zajęte Ryby mogą być teraz przykre dla partnera. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 W twoim związku zagości rutyna przeplatana spotkaniami rodzinnymi. Singielki znajdą miłe towarzystwo w pracy  lub przez Internet. Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Zapowiada się romans!  W związkach rozmowy  z partnerem. Poważne, ale przyjemne. Niektóre Byki zdecydują się nawet   na małżeństwo. Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Więcej uwagi poświęcisz teraz rodzinie niż sobie. Osoby w związkach będą przeznaczać swój czas  na zajęcia z dziećmi. Ciesz się rodzinnym odpoczynkiem. Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Będziesz czuć  silną potrzebę bycia z kimś. Na szczęście przeznaczysz swój  czas na przyjemności, a nie na rozpacz i tęsknotę za przeszłością . Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08 W związkach pojawi się namiętność ....

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy we wtorek, 31 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Jeśli jesteś singielką, to cudowny czas dla Ciebie, w końcu odnajdziesz to czego szukałaś. Uważaj na zachowanie w pracy, szefowi może się nie spodobać Twoje nastawienie. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Jeśli jesteś długo samotna, możesz czuć się zniechęcona szukaniem partnera. Ale bądź dobrej myśli! Właśnie  nadszedł czas, kiedy możesz spotkać bratnią duszę. Praca Nie będzie łatwo  z tobą współpracować. Postaraj się być bardziej otwarta na konstruktywną krytykę . Okaż współpracownikom więcej zaufania. Docenią je. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Osoba, którą poznasz w najbliższym czasie, nie jest dla ciebie. Zamiast rzucać się komuś na szyję, poczekaj. Wreszcie spotkasz kogoś odpowiedniego. Praca Staraj się wykorzystywać teraz wszystkie możliwości. Nowy projekt to szansa. Jednocześnie dopracowuj te, które już masz. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość W związkach coraz większe napięcie. Jedne problemy się rozwiążą, ale zaraz pojawią się nowe. Ani ty, ani twój partner nie zdecydujecie się na ustępstwa. Czeka was impas. Praca Szykuj się na niełatwy czas. Przestrzegaj zasad firmy, w której pracujesz. Twoja bezkompromisowość może być bardzo źle  przyjęta przez szefa. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Singielki poznają kogoś, kto sprawi, że z chęcią będą rozpoczynać swój dzień pracy. W związkach ważne rozmowy  na temat wolnego czasu. Jak go chcecie spędzać?  Praca Będzie rozpierała cię energia. W emocjach możesz dopuścić się czegoś, czego będziesz potem...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na piątek 29.11.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek 29.11.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię czeka w piątek, 29 listopada 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Ten dzień będzie sprzyjał nawiązywaniu nowych kontaktów zawodowych i sukcesom w pracy. Ze sprawami uczuciowymi może być różnie, w najbliższym czasie będzie łatwo o kłótnie i spory. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Dzięki nowemu uczuciu wreszcie poczujesz, że żyjesz. Niektóre Strzelce nie będą miały jednak innego wyboru, jak tylko bronić swoich praw i wolności. Praca Zainicjujesz projekt, z którego nagle będziesz musiała odejść. Spokojnie, twoje zasługi zostaną potem i tak docenione. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Niecierpliwość może doprowadzić do licznych sporów z ukochaną osobą. Będziesz musiała nauczyć się trzymać nerwy na wodzy , aby cieszyć się wspólnymi chwilami.  Praca Koledzy udzielą ci wszelkiej potrzebnej pomocy. Nie rozpoczynaj nowych czynności, dopóki nie rozwiążesz bieżącego problemu.  Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Nie będzie zaskoczeniem, jeśli w tym samym dniu umówisz się na dwie randki. Uważaj tylko, aby nie ciągnąć dwóch relacji naraz. Nie wyjdzie ci to na dobre.  Praca Możesz zostać źle zrozumiana. Uważaj podczas prezentacji, by nie stracić klientów i współpracowników.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Twoja frustracja jest wynikiem zaniedbania. Wystarczy tylko trochę starań z twojej strony, a partner odpowie ci w dwójnasób i będziesz zadowolona.  Praca Niektóre Ryby odkryją swój potencjał artystyczny. Mogą teraz śmiało wykorzystać więcej niż jeden talent...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner