Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na sobotę 11.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w sobotę, 11 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. W związkach trudny czas, dojdzie do wielu kłótni, a może nawet tymczasowego rozstania. Singielki poznają dużo nowych osób, jednak nie powinny angażować się zbyt szybko w nowe znajomości.

koziorożec- horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Jeśli tylko możesz, wybierz się na wycieczkę.  Gwiazdy podpowiadają, że  miłość możesz spotkać właśnie tam. W związku pójdziesz  na ustępstwa.

wodnik - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Nie śpiesz się  w sprawach uczuciowych. Nawet jeśli wydaje ci się, że wszystko już jest poukładane, coś może jeszcze cię zaskoczyć.

ryby - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Przyjmij każde zaproszenie, nawet jeśli  brakuje ci czasu. Na weselu lub przyjęciu masz szansę na spotkanie swojego przeznaczenia.

baran - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Poczujesz się młodsza, przez co staniesz się bardziej otwarta. Będziesz błyszczeć  na eleganckich spotkaniach.  W związku spodziewaj się jednak konfliktów.

byk - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Spędzisz dużo  czasu na poszukiwaniu miłości. Będziesz musiała uzbroić się  w cierpliwość i poczekać trochę dłużej. Ale warto, bo spotkanie  cię zadziwi.

bliźnięta - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Krótkie przygody sprawiają, że jesteś niezadowolona. Dlatego będziesz dążyć do znalezienia wielkiej miłości. Pewne spotkanie okaże się decydujące.

rak - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Jeśli się zakochasz,  nie oprzesz się pokusie składania deklaracji, nawet jeśli miałabyś odepchnąć tego, który wcześniej był ci bliski. Może warto jeszcze poczekać? 

lew - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Będziesz bardzo wymagająca. Nikt nie będzie miał odwagi cię uwieść. Jeśli chcesz odbyć sensowne spotkanie, ustaw poprzeczkę nieco niżej.

panna - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Dla singielek czas czułości i porozumienia. W związku będziesz poszukiwać silnych emocji. Twój partner szybko zorientuje się, że nie ma  co liczyć na spokój. 

waga - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Singielki mogą się zakochać. Związkom, w których relacje od wielu miesięcy  są napięte, grozi nawet separacja. Warto podjąć  konieczne kroki naprawcze.

skorpion - horoskop dzienny
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Przyjemne  przygody zachęcą cię do większego zaangażowania.  W związku nie najlepiej.  Ale będziesz w stanie  naprawić sytuację.

strzelec horoskop
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Nie przejmuj się tak swoimi problemami. Pokazując ludziom bardziej radosną twarz, będziesz miała większe szanse na polu matrymonialnym.

 

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33