Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na sobotę 04.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w sobotę, 4 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. W najbliższym czasie nawiążesz kilka nowych znajomości, jednak zakończą się one jedynie flirtem bądź krótkim romansem. W związkach napięta atmosfera.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Będziesz miała teraz  sto pomysłów na minutę. Może  spotkanie ze znajomymi? A może wypad na dyskotekę? Wychodź  z domu, być może nawiążesz   obiecujące znajomości.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Będziesz cieszyć się powodzeniem u kogoś, kim wcale nie jesteś zainteresowana. Nie przekonają cię ani kwiaty,ani kolacja. To nie to.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Zainteresuje cię ktoś,  kto związany jest z zagranicą  albo językami obcymi.  Znajomość na odległość i czaty wystarczą wam tylko  na chwilę.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Czeka cię nerwowa  atmosfera podczas  uroczystości rodzinnej. Zwłaszcza jeżeli masz partnera  i to z nim się tam wybierasz.  W miłości nie oczekuj za wiele.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Wyjazd na weekend,  piknik w miłym towarzystwie,  i to niekoniecznie z partnerem  u boku – ten sposób spędzania czasu będzie ci teraz odpowiadał najbardziej.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Możesz spotkać  kogoś, kogo już dawno nie widziałaś. Szykuje się wspólny obiad, rozmowa, ale nic poza tym.  Okaże się, że on nie jest zainteresowany.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Zatęsknisz za czułością ze strony partnera.  Osoby samotne mogą mieć nieudaną randkę. Okaże się, że wybranek nie spełnia ich  oczekiwań.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Znużona związkiem, zaczniesz rozglądać się za kimś, kto by mógł cię uwieść. Możesz liczyć na potajemny flirt, który jednak do niczego  nie doprowadzi.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Wolny czas  spędzisz poza domem.  Masz szansę na nawiązanie ciekawych znajomości i gorące dyskusje. W związku również szykuje się wiele rozmów.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Słabe widoki na  wspólne chwile. Nawet jeśli wyjedziecie na kilka dni,  to ciągle ktoś będzie obok.  Czas nie sprzyja też  poszukującym amorów.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Masz teraz ochotę bardziej na ognisty romans niż długie rozmowy. Bardzo możliwe, że twoja nowa znajomość właśnie tak  się zacznie.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Najlepiej odpuść sobie na jakiś czas sprawy sercowe  i zdaj się na los. Niewykluczone, że zaskoczy cię… w spa albo podczas zabiegów upiększających.  

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08