Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na poniedziałek 20.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na poniedziałek 20.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w poniedziałek, 20 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie bardzo uważaj na nowe znajomości, z perspektywy drugiej osoby relacja może wyglądać zupełnie inaczej. W związkach zwróć większą uwagę na potrzeby partnera i bądź wyrozumiała, to zapobiegnie wielu konfliktom.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

W nadchodzących dniach nabierzesz ochoty na zawieranie nowych, interesujących znajomości. Swoją błyskotliwością  ujmiesz niejednego.

Praca

Nareszcie odetchniesz z ulgą. Stara sprawa zostanie wyjaśniona, trzeba będzie jeszcze tylko uzupełnić kwestie formalne. Spodziewaj się dodatkowego dochodu.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Skusisz się na potajemne pogaduszki  i flirciki. W związkach możliwe awantury rodzinne. Niektóre  z was będą szukać pocieszenia u przyjaciela.

Praca

Ucieszą cię dodatkowe pieniądze, jednak szybko okaże się, że należy sfinansować inne projekty. Długo nie nacieszysz się więc swoją nagrodą.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Twój urok będzie nieodparty. Poczujesz się atrakcyjna i z łatwością kogoś poznasz. Jednak tak dobrze zapowiadająca się znajomość wkrótce cię czymś zaskoczy.

Praca

Jesteś wyczerpana. To najlepszy moment, aby się spakować i wyruszyć na krótkie wakacje. Ryby urodzone w lutym będą nastawione na zarabianie  i myślenie o zyskach.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Singielki mogą teraz zawrzeć internetowe znajomości. Lepiej nie wchodź w poważne dyskusje i umów się do kina lub tam, gdzie nie trzeba za dużo rozmawiać. 

Praca

Spodziewaj się dodatkowego zarobku, jednak bądź ostrożna. Nie poświęcaj się zbytnio, bo się rozczarujesz. Nie wtrącaj się też do tego,  co robią inni.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Singielki muszą wykazać się pomysłowością, jeśli oczekują nowych znajomości. W związku partner może zrobić coś bez konsultacji z tobą. Możecie się nie dogadać w drobnych sprawach. 

Praca

W pracy wszystko idzie w dobrym kierunku. Jednak spodziewaj się, że na koniec wynikną jakieś błędy i konieczna okaże się korekta. W pracy trzeba będzie coś powtórzyć.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Nic się nie działo, ale teraz może dziać się za wiele. Nawiążesz nowe znajomości  i odświeżysz zerwane kontakty. Nie obiecuj, że się spotkasz, bo potem będziesz się wycofywać. 

Praca

Za dużo obowiązków wywoła zmęczenie. Możesz pokazać swoje możliwości  i przez to pracodawca nałoży  na ciebie więcej zadań. Nie pokazuj, że dużo wiesz.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Nie obiecuj za wiele  osobie, którą niedawno poznałaś. Jeszcze nie zdecydowałaś,  z kim chcesz budować coś trwałego. W związku dbaj  o relację z partnerem.

Praca

Trzymaj się przepisów  i ustaleń. Będziesz chciała  zrobić coś za dobrze, a tym  tylko pogorszysz sytuację. W najbliższym czasie obowiązuje ustalony z klientem regulamin.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Dobry czas na różne znajomości. Zauroczysz się kimś, kto nie jest wolny. Ta znajomość musi być więc utrzymywana w tajemnicy. Dla związków przyjemny okres.

Praca

Inni cię zainspirują  i dadzą dużą dawkę energii. Może coś u kogoś podejrzysz  i wprowadzisz zmiany w swoim życiu? Powodzenie sprzyja tym, którzy pracują w mediach.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Twoja chęć  nawiązania znajomości nie zostanie  doceniona przez drugą osobę.  W związkach też trudności: twoje starania na nic się nie przydadzą, bo partner i tak cię nie będzie rozumiał.

Praca

W najbliższych dniach nie wykazuj się za bardzo swoją aktywnością. Ty wywiążesz się  z obowiązków ponad normę, a ktoś inny na tym zyska. I to on dostanie premię lub awans, a nie ty.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

W związku możesz przypomnieć partnerowi  o sprawach, które miały miejsce kiedyś. Singielki nawiążą nową znajomość, a okazja pojawi się  w środowisku zawodowym.

Praca

W pracy pojawi się nowy klient, gotowy do współpracy. Będzie to ktoś, kto wzbudzi  w tobie sympatię, ale z racji własnych problemów może  nie dotrzymać słowa. 

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Dla samotnego Skorpiona to czas sprzyjający romansom. W związkach spodziewaj się wojny domowej. Nieporozumienia dotyczyć będą niezałatwionych spraw.

Praca

Możesz być rozkojarzona, a wszystko przez kolegę z pracy. Nietrudno popełnić błąd, ktoś cię zagada, a ty o czymś zapomnisz. Twoja notatka może być niepoprawna.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Za bardzo będziesz pouczać swojego partnera. Tobie wydaje się, że służysz dobrą radą, a on nie będzie już mógł dłużej tego znieść. Singielki odnajdą przyjemność w podróżach.

Praca

Nerwowa atmosfera  w pracy. Nie tak dawno sporo się narobiłaś przy nowym projekcie, a jednak zadanie okazało się nieaktualne. Teraz ktoś zechce skorzystać z twojej pracy.

 

Baran
Baran
Newsy
Barany, jak Lady Gaga, mogą liczyć na nowe znajomości! Sprawdź swój znak zodiaku
Barany, jak Lady Gaga, mogą liczyć na nowe znajomości! Sprawdź swój znak zodiaku

Co czeka Twój znak zodiaku w drugiej połowie marca? Sprawdź nasz horoskop: BARAN 21 marca – 20 kwietnia Uczucia Singielki mogą teraz zawrzeć internetowe znajomości. Lepiej nie wchodź w poważne dyskusje i umów się do kina lub tam, gdzie nie trzeba za dużo rozmawiać. Kariera Spodziewaj się dodatkowego zarobku, jednak bądź ostrożna. Nie poświęcaj się zbytnio, bo się rozczarujesz. Nie wtrącaj się też do tego, co robią inni. BYK 21 kwietnia – 20 maja Uczucia Singielki muszą wykazać się pomysłowością, jeśli oczekują nowych znajomości. W związku partner może zrobić coś bez konsultacji z tobą. Możecie się nie dogadać w drobnych sprawach. Kariera W pracy wszystko idzie w dobrym kierunku. Jednak spodziewaj się, że na koniec wynikną jakieś błędy i konieczna okaże się korekta. W pracy trzeba będzie coś powtórzyć. BLIŹNIĘTA 21 maja – 21 zerwca Uczucia Nic się nie działo, ale teraz może dziać się za wiele. Nawiążesz nowe znajomości i odświeżysz zerwane kontakty. Nie obiecuj, że się spotkasz, bo potem będziesz się wycofywać. Kariera Za dużo obowiązków wywoła zmęczenie. Możesz pokazać swoje możliwości i przez to pracodawca nałoży na ciebie więcej zadań. Nie pokazuj, że dużo wiesz. RAK 22 czerwca – 22 lipca Uczucia Nie obiecuj za wiele osobie, którą niedawno poznałaś. Jeszcze nie zdecydowałaś, z kim chcesz budować coś trwałego. W związku dbaj o relację z partnerem. Kariera Trzymaj się przepisów i ustaleń. Będziesz chciała zrobić coś za dobrze, a tym tylko pogorszysz sytuację. W najbliższym czasie obowiązuje ustalony z klientem regulamin. LEW 23 lipca – 22 sierpnia Uczucia Dobry czas na różne znajomości. Zauroczysz się kimś, kto nie jest wolny. Ta znajomość musi być więc utrzymywana w...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię czeka w środę, 4 grudnia 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie w sprawach uczuciowych będę przewijać się przelotne znajomości i krótkie romanse. Jeśli zależy Ci na stabilizacji, musisz uzbroić się w cierpliwość. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Podczas pewnej imprezy  dowiesz się, że ktoś darzy cię uczuciem. Jednak ty go nie odwzajemnisz i będziesz nieczuła na zaloty.   Praca Atmosfera się rozluźni. Szykuje się spotkanie integracyjne. Wybierz się na nie, bo zyskasz tam przyjaciela. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Pewna relacja okaże się przygodą na jedną noc. Romans szybko zostanie zakończony. On już nie zadzwoni. Nie ma sensu się zamartwiać.  Praca Niektóre cele zostaną zawieszone. Zabraknie narzędzi, bez których nie będziesz mogła wykonać zadania na czas. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Małżeństwa nie będą teraz miały czasu na spotkania we dwoje . Trzeba będzie więcej czasu poświęcić dzieciom. Na randkę wybierzecie się później.  Praca Możesz inicjować nowe projekty, zadania, a nawet zaczynać coś od początku. W pracy sympatyczna atmosfera. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Nie licz, że dobrze zapowiadająca się znajomość zamieni się w stabilny związek. Na razie ta relacja wydaje się  nie mieć przyszłości.  Praca Szef może mówić o podwyżkach czy awansie. Jego oferta nie dojdzie do skutku, ale nie trać nadziei.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Grudzień sprzyja krótkim podróżom. Jeżeli na taką się zdecydujesz, to wiele może się zdarzyć. Na miejscu...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w piątek, 17 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Relacje z niemal obcymi osobami nabiorą nowego wymiaru, tylko od Ciebie zależy jak to się skończy. Singielki mogą poznać kogoś w podróży lub kogoś z podobną pasją. Jeśli dostaniesz nową propozycję pracy, dobrze rozpatrz wszystkie za i przeciw. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Będziesz wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie, a to sprawi, że zyskasz adoratora. To od ciebie zależy, czy przyjmiesz zaproszenie na spotkanie.   W związkach tajemnice. Praca Mimo zmęczenia nie poddasz się, by dostać premię czy awans. Nie popadaj w przesadę, gdyż możesz pomylić się  w dokumentacji i będziesz musiała nadrabiać straty. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Znajomość sprzed lat ciągle za tobą chodzi. Jednak ktoś z was ma już swojego partnera. Ogranicz kontakt do wymiany zdań. Za  dużo ryzykujesz. Praca Spodziewaj się zmian. Dla wieloletnich pracowników rozpocznie się nowy etap zawodowy. Jeżeli kończy ci się okres próbny, to zostanie  on przedłużony.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Szykuje się internetowa znajomość z kimś starszym. To ktoś, z kim dawno nie miałaś kontaktu. Czy będzie z tego romans? Od ciebie zależy, jaki nadasz temu wymiar. Praca Masz dwie propozycje. Pozostać na starych śmieciach albo przyjąć nową ofertę. Wybierz dla siebie to, co korzystniejsze. Weź pod uwagę wszystkie  za i przeciw. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Rozstałaś się  z partnerem ? Nie martw się. Wróci. U singielek znajomość z pracy przerodzi się w coś poważnego. Związek niektórych Baranów przejdzie...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner