Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na piątek 10.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w piątek, 10 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. To nie jest najlepszy czas na sprawy uczuciowe. Być może ktoś na kim Ci zależy nie odwzajemnia Twoich uczuć, w związkach też nadciągają kłopoty. Bardziej skup się na pracy, mały błąd może prowadzić do poważnych konsekwencji.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Wierność nie  będzie teraz twoją mocną stroną. Będziesz przyciągać liczne spojrzenia i dość  łatwo dasz się uwieść.  Chwilo trwaj! 

Praca

Dzięki zmianom zyskasz: zaczniesz  wchodzić w nową branżę zawodową. Korzystaj ze wskazówek, a pojawią się ciekawe rozwiązania.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Twoje bliskie relacje oparte będą teraz bardziej  na intelektualnej fascynacji  i przyjaźni niż na zmysłowym szale. Na uniesienia  przyjdzie czas.

Praca

Jeśli pracujesz  w zespole, powstrzymaj się od podnoszenia  głosu i bądź uprzejma.  Twoje komentarze będą na cenzurowanym.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Będziesz uwodzić, i to z dobrym skutkiem. Na swojej drodze spotkasz kogoś przywiązanego do swojej wolności, co cię  zaintryguje.

Praca

Otrzymasz wsparcie finansowe na realizacje projektów, które chciałaś już dawno podjąć. Wreszcie poczujesz się bezpiecznie.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Poczujesz  nieodparty pociąg do kogoś, kto jest bardzo nieprzystępny. Przestaniesz się zaś interesować tym, kto jest  w twoim zasięgu.

Praca

W najbliższym czasie będzie sporo się działo.  W twojej pracy pojawi się nowa osoba. Wykaż więcej dobrej woli, to skończą się problemy  z brakiem motywacji. 

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Układ gwiazd sprzyja relacjom przyjacielskim lub platonicznym uczuciom. Nie spodziewaj się więc teraz gorących romansów  ani randek.

Praca

Poczujesz  konsekwencje decyzji  podjętych w przeszłości.  Niektóre Byki będą zmuszone  do zmiany planów i rozważenia innych opcji.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Możesz przeżywać głębokie, choć jednak  krótkie fascynacje. Korzystaj  z życia, ale zacznij myśleć o stabilizacji. Potrzebujesz bezpieczeństwa.

Praca

Nie spiesz się  z realizacją niektórych planów zawodowych. Przez pośpiech możesz  sporo stracić. Zaakceptuj przeszkody.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Będziesz stąpać po cienkim lodzie. Nawet jeśli uda ci się załagodzić sytuację, to wszelkie napięcia niekorzystnie odbiją się  na twojej relacji. 

Praca

Wysokie kompetencje  to dla ciebie najlepszy  sposób na osiągnięcie celów. Sfinalizuj wreszcie pewną transakcję, bo wpadniesz  w kłopoty.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Jeżeli zależy ci na relacji, zrób pierwszy krok. Przekonasz się, że odwaga się opłaci. Lody zostaną przełamane i zostaniesz dobrze przyjęta.

Praca

Relacje z kolegami zaczną się poprawiać.  W wyniku rozmów wypracujecie konstruktywne pomysły. Wspólne wysiłki zakończą się powodzeniem.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Postaw na  znajomość, która  zaspokoi twoją potrzebę stabilizacji. Uważaj jednak,  by nie wdać się w kilka historii jednocześnie.

Praca

Twoja skuteczność  może nie być teraz największa. Zaplanuj lepiej swoje  działania, a zauważysz  poprawę. Zmotywuj  też swój zespół.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Nawet jeśli będziesz  miała teraz dużo pracy,  to i tak znajdziesz czas na  romans. Nie masz z kim?  Okazja pojawi się  znienacka.

Praca

Osiągniesz swój biznesowy cel, zapraszając swojego rozmówcę  w miejsce znane  smakoszom z dań kuchni regionalnej.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Zechcesz odnowić znajomość z kimś, kogo już znasz. Pojawi się okazja  do realizacji tej fantazji, która od dłuższego czasu chodzi  ci po głowie.

Praca

Krótka podróż może pomóc ci zrealizować projekt, który utknął w miejscu. Korzyści przyniosą  ci transakcje handlowe związane z rozrywką.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Znajdziesz się na emocjonalnym rollercoasterze. Pojawi się zwątpienie, zniechęcenie, znudzenie i potrzeba pobycia ze sobą w samotności.

Praca

Trzymaj rękę  na pulsie w sprawach finansowych. Słuchaj tego, co mówią ludzie wokół ciebie. I wyciągaj wnioski. Może trzeba zmienić plany.

 

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43