Jak mieszkają polscy siatkarze?
Jak mieszkają polscy siatkarze?
Zobacz!
1/11
Jak mieszkają polscy siatkarze?

 

Polscy siatkarze zostali mistrzami świata! 30 września sportowcy rozegrali decydujący mecz z drużyną Brazylii, która od niemal samego początku była bez szans. Nasi chłopcy pokazali, że są w doskonałej formie. Mecz zakończył się wynikiem 3:0. Polscy siatkarze przylecieli już do kraju, aby wraz z najbliższymi świętować swój sukces. Wcześniej jednak spotkali się między innymi z premierem Morawieckim oraz prezydentem Andrzejem Dudą, którzy przekazali im szczere gratulacje w imieniu wszystkich Polaków. Teraz siatkarze mogą się udać na zasłużony wypoczynek. W domach czekają na nich ich rodziny, które z dumą obserwowały poczynania sportowców w Turynie. 

 

Jesteście ciekawi, jak wyglądają mieszkana polskich siatkarzy? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Jak wyglądają ukochane polskich siatkarzy? Nasi sportowcy to prawdziwi szczęściarze! ZDJĘCIA

2/11
Instagram

 

Bartek Kurek był nie do zatrzymania podczas meczu z Brazylią. Siatkarz pokazał klasę. Jego zagrania rozłożyły przeciwników na łopatki. Bartek Kurek nie może się już jednak doczekać, aż pojedzie do Szczecina, gdzie czeka na niego ukochana dziewczyna, Anna Grejman. Kim jest jego ukochana? Zobaczcie kolejny slajd!

3/11
Instagram

 

Bartek Kurek: kim jest jego dziewczyna?

 

Dziewzyna Bartka Kurka rozumie go jak nikt inny. Anna Grejman również trenuje siatkówkę. Sportowiec często podkreśla, że bez jej wsparcia nie dałby sobie rady. Taka kobieta to skarb!

 

4/11
Instagram

 

Paweł Zatorski gra w naszej drużynie na pozycji libero. Podczas Mistrzostw Świata w siatkówce w Turynie również był niezastąpiony. Teraz Paweł Zatorski będzie mógł świętować swój sukces z dwoma najważniejszymi osobami w swoim życiu...

5/11
Instagram

 

Paweł Zatorski od 2016 roku jest szczęśliwym mężem Agnieszki. Para w tamtym roku doczekała się też uroczego brzdąca. Ciekawe, czy pójdzie w ślady taty?

6/11
Instagram

 

Piotr Nowakowski gra na pozycji środkowego. Prywatnie to szczęśliwy mąż oraz ojciec słodkiej Oliwii. Jego żoną jest Aleksandra Wilczewska, z którą wziął ślub w 2015 roku. 

7/11
Instagram

 

Piotr Nowakowski najlepiej odpoczywa w swoim domu w Gdańsku.

8/11
Instagram

 

Fabian Drzyzga na co dzień wiedzie spokojne, rodzinne życie u boku swojej ukochanej, Moniki. Żona siatkarza jest makijażystką. Para już niedługo przywita na świecie swoje pierwsze dziecko :)

9/11
Instagram

 

Artur Szalpuk gra na pozycji przyjmującego. 23-latek jest jednym z najmłodszych polskich siatkarzy. 

10/11
Instagram

 

Tomasz Fornal również gra na pozycji przyjmującego. Chłopak poszedł w ślady swojego znanego ojca, Marka, który również był siatkarzem i reprezentantem Polski. 

11/11
Instagram

 

Damian Schulz gra na pozycji atakującego. Oprócz reprezentacji, siatkarz jest także zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów. 

Więcej na temat domy gwiazd zarobki siatkarzy