Instagram
1/7
Instagram

 

Kaja Paschalska największą popularność zyskała dzięki roli Oli Lubicz w serialu "Klan". Aktorka gra tam od samego początku,czyli już od 21 lat! Kaja dorastała na naszych oczach. Z rudego, rezolutnego brzdąca przerodziła się w piękną i świadomą swoich wdzięków kobietę. Aktorka od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z raperem VNM-em. Para zamieszkała nawet razem. Oboje często chwalą się na Instagramie zdjęciami, na których można podpatrzeć, jak wygląda ich miłosne gniazdko. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Kaja Paschalska pokazała zdjęcie w sukni ślubnej! Czyżby aktorka wyszła za mąż?

2/7
Instagram

 

Kaja Paschalska wraz ze swoim partnerem mieszka w bardzo przestronnym, jasnym mieszkaniu w Warszawie. Centralne miejsce w kuchni zajmuje szklany stolik, przy którym zakochani - jeśli tylko pozwoli im na to czas - jedzą wspólne posiłki. Krzesła również zostały utrzymane w podobnej estetyce. Wnętrze niemal jak z katalogu!

3/7
Instagram

 

W kuchni rządzi kolor biały. Jak widać na powyższych zdjęciu, blaty są tak wygodne, że można na nich... spać :)

4/7
Instagram

 

Kaja Paschalska i raper VNM to nie jedyni lokatorzy w tym pięknym mieszkaniu. Para doczekała się swojego pupila - uroczego pieska, który jest bohaterem drugiego planu na niemal każdym zdjęciu! Sama słodycz!

5/7
Instagram

 

Para rzadko afiszuje się ze swoimi uczuciami. Kaja Paschalska na oficjalnych imprezach pojawia się w pojedynkę. Do tej pory mało kto wiedział, że aktorka jest zajęta. Czasami można ją jednak spotkać w towarzystwie ukochanego na przykład na koncertach hiphopowych. Kaja Paschalska chętnie towarzyszy bowiem swojemu partnerowi w jego trasie koncertowej. Zupełnie tak, jak Natalia Szroeder, która spotyka się z innym popularnym raperem, Quebonafide :) 

6/7
Instagram

 

Patrząc na zdjęcia, jakie publikują zakochani na swoich profilach w internecie można stwierdzić, że ich wspólne mieszkanie ma magiczną aurę :)

7/7
Instagram

 

Jak wam się podoba mieszkanie Kai Paschalskiej i jej ukochanego? Moglibyście tam zamieszkać?

Więcej na temat Kaja Paschalska