Ile kosztuje jacuzzi?
© uwimages/Adobe Stock

Jacuzzi w twoim domu, albo ogrodzie? Odprężające bąbelki wcale nie muszą kosztować majątku

Ile kosztuje jacuzzi?
© uwimages/Adobe Stock

 

Jacuzzi we własnym domu lub ogrodzie, brzmi kusząco? Jak się okazuję, przy odrobinie oszczędności i wolnego miejsca możesz mieć je również i ty. Na rynku nie brakuje ciekawych ofert, zarówno tych budżetowych, jak i bardzo luksusowych.

Jacuzzi może być świetną alternatywą dla rostawianego basenu ogrodowego, bo jest to także świetna forma wodnego masażu. Daje ochłodę w upalny dzień i zapewnia przyjemne doznania latem ze względu na funkcję podgrzewania wody. Za sprawą hydromasażu setki relaksujących bąbelków zapewnia niesamowite doznania w każdej sekundzie pobytu w jacuzzi.

 

Jacuzzi dmuchane - cena i jak wygląda?

Jednym z najtańszych dostępnych na rynku modeli jest dmuchane jacuzzi całoroczne. Tego typu zbiorniki charakteryzują się grubymi i bardzo grubymi nadmuchiwanymi ścianami. W dmuchanym jacuzzi o ściany może swobodnie oprzeć się dorosła osoba, bez obaw o wylanie z niego wody. Dmuchane ściany jacuzzi stanowią także wygodne oparcie dla pleców, dzięki czemu sesje w dmuchanym jacuzzi są perfekcyjnym sposobem na relaks.

Dmuchane baseny są najczęściej przystosowane dla co najmniej czterech osób. Wyposażone są zazwyczaj w pompy filtrujące do oczyszczania wody wraz z wkładem filtrującym, podgrzewacz wody, dzięki którym można ogrzać wodę do nawet przeszło 40 stopni Celsjusza. 

Najczęściej w zestawie z dmuchanym jacuzzi znajduje się pokrywa, która zabezpiecza znajdującą się w nim wodę przed opadami, a także zwierzętami. Cena domowego i dmuchanego jacuzzi o pojemności 550-750 litrów wynosi od 1000 do nawet 4500 zł. Warto podkreślić, że tego typu jacuzzi może być użytkowane przez cały rok.

 

Jacuzzi ogrodowe zewnętrzne - czy warto? Jacuzzi całoroczne

Dla osób, które z różnych względów nie chcą zdecydować się na dmuchane jacuzzi, producenci wanien z bąbelkami przygotowali sporo modeli. Na rynku można przebierać w ofertach, a chyba jedynym czynnikiem, który może ograniczyć potencjalnego nabywcę jest cena tego typu przyjemności. 

Przeglądając oferty domowych jacuzzi, można znaleźć rozwiązania dla par, czterech, a nawet ośmiu osób. W domowym jacuzzi można przyjmować zarówno siedzące, jak i leżące pozycje. System wodnego masażu zapewniają specjalne dysze, które zazwyczaj są wspierane specjalnymi otworami, z których wydobywają się bąbelki. Najlepsze jacuzzi ogrodowe posiadają również systemu zmiękczania wody, dzięki czemu pobyt w nich będzie jeszcze bardziej przyjemny.

 

Jacuzzi - cena

Najdroższe jacuzzi dostępne na polskim rynku to koszt rzędu 40-70 tysięcy złotych. Modele te są wykończone designerskimi elementami oraz wysokogatunkowym drewnem. Modele z najwyższej półki posiadają także dodatkowe wyposażenie w postaci generatora ozonu, światłowodu czy specjalnych relaksujących świateł SPA w kilku kolorach.

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29