Instagram
1/8
Jak mieszka Ewelina Lisowska?

 

Ewelina Lisowska wciąż jest na topie. Piosenkarka, która zadebiutowała w "X Factorze", nadal dostaje liczne propozycje koncertów. Niedawno mogliśmy ją podziwiać podczas Sylwestra z Polsatem. Natłok obowiązków powoduje, że Ewelina Lisowska bardzo rzadko bywa w swoim mieszkaniu. Jednak jeśli już zdarzają się takie chwile, gwiazda chętnie chwali się nimi na Instagramie. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak wygląda jej gniazdko. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

 

POLECAMY: Plotki o jej związku krążyły od tygodni. Ewelina Lisowska w końcu pokazała zdjęcie nowego chłopaka!

2/8
Instagram

Jak mieszka Ewelina Lisowska?

 

Mieszkanie Eweliny Lisowskiej to prawdziwy raj dla kobiety. Piosenkarka zaaranżowała je w taki sposób, aby czuć się tam komfortowo i przytulnie. Nie zabrakło miejsca na jej liczne markowe torebki, które zostały pięknie wyeksponowane. W mieszkaniu Eweliny Lisowskiej pojawił się też kącik, gdzie może poprawiać swoją urodę. Piękna toaletka to marzenie wielu kobiet! Trochę jej tego zazdrościmy... A czy w mieszkaniu Eweliny Lisowskiej mieszka ktoś jeszcze? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Ewelina Lisowska skończyła remont mieszkania. Czy zamieszka ze swoim partnerem? 

3/8
Instagram

Ewelina Lisowska mieszka wraz ze swoim pupilem o imieniu Lucy. Czy w jej domu jest miejsce jeszcze dla kogoś? Tego nie wiemy. Ewelina Lisowska nie lubi bowiem rozmawiać o swoim życiu prywatnym. Piosenkarka niedawno po raz pierwszy pokazała na Instagramie zdjęcia swojego nowego partnera. Jest nim Aleksander Ilczuk, znany kierowca rajdowy. Ewelina Lisowska wcześniej związana była z Damianem Ukeje, zwycięzcą "The Voice of Poland". Plotkowano, że jest to poważna relacja. Niestety, nie przetrwała ona próby czasu. Czy teraz będzie inaczej? 

4/8
Instagram

Ewelina Lisowska na co dzień mieszka we Wrocławiu. To właśnie tam ma swoje przytulne gniazdko, gdzie chętnie odpoczywa i ładuje akumulatory. Jakiś czas temu Ewelina Lisowska przeprowadziła generalny remont swojego mieszkania. Piosenkarka w rozmowie z party.pl przyznała, że było ono dla niej zbyt ciasne. 

5/8
Instagram
6/8
Instagram
7/8
Instagram
8/8
Instagram

Podoba wam się jej mieszkanie?

Więcej na temat Ewelina Lisowska