Ariel

Czy na pewno widzisz wszystkie plamy?

Ariel

Wydaje nam się, że plamy i zabrudzenia na tkaninach widzimy gołym okiem, ale czy wszystkie? To co wydaje się czyste dla oka nie zawsze takie jest. Prawie 80% Polaków ma świadomość istnienia niewidocznych plam i zabrudzeń, ale jednocześnie ponad 60% z nich uważa, że mogą one zostać na ubraniach nawet po praniu. Zawsze ocenialiśmy wynik na podstawie tego, co widzimy: jeśli na tkaninie nie ma widocznych plam to oznacza to, że musi być czysta. Czy rzeczywiście? Ubrania mogą się takie wydawać na pierwszy rzut oka. Jednak często duża ilość plam i zabrudzeń jest dla nas niewidoczna...

Pot, łój i martwy naskórek pochodzące z naszej skóry powodują powstanie niewidocznych zabrudzeń. Jeśli cały ten brud nie zostanie, wraz z innymi zanieczyszczeniami, dogłębnie usunięty w praniu, z czasem będzie się nawarstwiać i powodować nieprzyjemny zapach czy nieestetyczny wygląd tkanin.

HIGIENICZNE PRANIE, BY NOSIĆ DŁUŻEJ

Żółte plamy pod pachami - brzmi znajomo? Zdecydowana większość Polaków – bo aż 96% zauważyło żółknięcie białych koszulek po jakimś czasie użytkowania, a aż ¾ odpowiedziało, że to właśnie z tym rodzajem zabrudzeń najtrudniej jest im sobie poradzić. Powodują one dyskomfort, ulubione koszulki przestają być tymi najczęściej noszonymi, a my nie wiemy jak przywrócić im nieskazitelną czystość i oryginalny kolor. Te plamy to efekt gromadzenia się niewidocznego, nawarstwiającego się brudu z różnych wydzielin. Jako kolejne zabrudzenia ciężkie do usunięcia wymieniano: plamy z trawy (prawie 47% ankietowanych), plamy z jedzenia (33%) czy plamy z kawy (22%).

Tymczasem odpowiednio dobrany, dobry środek do prania jest w stanie poradzić sobie nawet z tak trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, zanim jeszcze niewidoczny brud nawarstwi się i stanie się widoczny.

TECHNOLOGIA PUREZYME™

Ponad połowa konsumentów uznała, że niewidoczny brud może pozostać na ubraniach nawet po praniu. A jednocześnie aż 96% Polaków wybrałoby wiarygodny produkt wiedząc, że czyści on nawet niewidoczny brud. W odpowiedzi na te potrzeby, Ariel opracował i opatentował specjalną technologię Purezyme™. Pozwala ona na usunięcie  niewidocznych gołym okiem plam i brudu, co w połączeniu z siłą kapsułek Ariel zapewnia higieniczną czystość. Technologia z jego zastosowaniem znajduje się we wszystkich kapsułkach do prania Ariel Allin1 PODS dostępnych teraz na polskim rynku.

Jedna kapsułka gwarantuje uzyskanie dogłębnego oczyszczenia ulubionych ubrań, poprzez uwalnianie składników z kapsułki w optymalnym czasie podczas całego cyklu prania by usunąć plamy.

Wypróbuj kapsułki Ariel Allin1 PODS +EXTRA CLEAN w cenie 34,99 zł za 24 sztuki lub w cenie 54,99 zł za 31 sztuk.

Ariel

Więcej na temat pranie
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08