Kampania świąteczna AVON z aktorami Rodzinka.pl
Mat. prasowe
Dom

Gwiazdy serialu Rodzinka.pl już szykują się do świąt. Jakie prezenty znajdą pod choinką bliscy Kożuchowskiej i Karolaka?

Kampania świąteczna AVON z aktorami Rodzinka.pl
Mat. prasowe

Przygotowania do świąt można uznać za rozpoczęte. Stacje radiowe zaczynają nieśmiało puszczać świąteczne hity, a sklepy wystawiają świąteczne wystawy. Przygotowania do Bożego Narodzenia rozpoczynają także gwiazdy serialu Rodzinka.pl

 

Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i Mateusz Pawłowski – serialowi Natalia, Ludwik i Kacper Boscy – wystąpili w najnowszej kampanii świątecznej AVON.

 

Firma każdego roku z okazji świąt Bożego Narodzenia zaprasza do współpracy znaną rodzinę, która promuje świąteczną ofertę z katalogu marki. W tym roku AVON postawił na uwielbianą przez widzów Rodzinkę.pl ;).

 

Kampania świąteczna AVON z aktorami Rodzinka.pl
Mat. prasowe

Trójka aktorów wystąpiła w sesji zdjęciowej, która ukaże się w katalogu AVON 9 listopada 2017 r.

 

To jednak nie wszystko, Małgorzata Kożuchowska oraz Tomasz Karolak opowiedzieli nam o tym, jak wyglądają przygotowania do świąt w ich domach.

 

Kampania świąteczna AVON z aktorami Rodzinka.pl
Mat. prasowe

Jaki aspekt świąt jest najważniejszy dla Małgorzaty Kożuchowskiej i jakich prezentów mogą oczekiwać jej bliscy pod choinką?

Boże Narodzenie to dla mnie od zawsze cudowny, rodzinny czas. Uwielbiam rodzinną atmosferę, rozmowy przy choince, wspólne przygotowania, zabawy z dziećmi, wyglądanie z nimi pierwszej gwiazdki – mówi Małgorzata Kożuchowska.

Gdy byłam dzieckiem, sama czekałam z niecierpliwością na św. Mikołaja, teraz ważniejszy jest czas z bliskimi i obdarowywanie ich tym, o czym marzą. Uwielbiamy wspólnie spędzane wieczory, więc na mojej liście są rodzinne gry planszowe, klocki i płyty. Wśród tych bardziej osobistych, prym wiodą kosmetyki. Mocno pomaga mi w tym AVON, bo w katalogu każdy znajdzie coś dla siebie. Ja, po raz pierwszy w życiu, mam „swój własny zapach” Viva La Vita. Prezent od razu jest bardziej osobisty :)

Kampania świąteczna AVON z aktorami Rodzinka.pl
Mat. prasowe

Okazuje się, że Tomasz Karolak jest mistrzem kupowania prezentów świątecznych, ale ma jeden mały problem...

Nie raz grałem św. Mikołaja, więc w tej roli jestem całkiem niezły ;). Choć czasem zdarza mi się zostawić kupowanie prezentów na ostatnią chwilę, to zawsze trafiam w gust osoby obdarowanej – mówi.

Gorzej z zapakowaniem upominków. Kolorowe torebki, papiery, wstążki, kokardki to zdecydowanie nie jest moja mocna strona, więc najczęściej wybieram prezenty z opcją pakowania w sklepie. Na szczęście kosmetyki zamówione w AVON otrzymam pięknie zapakowane, więc i w tym roku nie będę musiał popisywać się moją kreatywnością – śmieje się aktor.

A Wy macie już pomysł na świąteczne podarunki dla bliskich? Nie? Zajrzyjcie do nowego, świątecznego katalogu AVON - to prawdziwy worek św. Mikołaja, w którym znajdziecie idealny prezent dla każdego członka rodziny!

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29