Prezenty świąteczne
East News

 

Też masz ten problem? Bardzo wiele osób zostawia zakup prezentów na ostatnią chwilę. Co więcej, czasu coraz mniej, a oni ciągle nie wiedzą co wybrać. Dla wszystkich zapracowanych i zagubionych w przedświątecznej krzątaninie Mikołajów przygotowaliśmy poradnik i wybraliśmy prezentowe hity dla dorosłych - te prezenty na pewno ucieszą najbardziej wymagających.

 

Zacznijmy od absolutnej klasyki - taki prezent można dać zawsze i każdemu! To oczywiście książka. Dla dorosłych Mikołajów mamy propozycję szczególną - absolutny hit ostatnich miesięcy, czyli książki Blanki Lipińskiej. Pikantne, pełne zmysłowości - łączą w sobie "Ojca chrzestnego" z "50 twarzami Greya"! Nic dziwnego, że od wielu tygodni nie schodzą z topu bestsellerów. Nasza propozycja to zestaw - "Ten dzień" i 365 dni". Na pewno pobudzi zmysły...

Książki
Mat. prasowe

Zobacz: Pikantne fragmenty książki "Ten dzień" Blanki Lipińskiej!

 

Ciągle nie masz pewności? Kolejny hit, który sprawdzi się zawsze, to... dobry trunek. Dla faceta, wiadomo - coś mocniejszego. A dla pań? No cóż, tu też można postawić na sprawdzone zestawy - jak Gancia Prosecco z tak lubianym od kilku sezonów Aperolem, albo ponadczasowe Campari z tonickiem. Wszystkiego najlepszego...

Prezenty świąteczne, alkohol
Mat. promocyjne
Aperol

Najlepiej uzupełnić to dobrą muzyką. Oczywiście z najbardziej klimatycznej ostatnio płyty winylowej. Z nowości godny polecenia jest najnowszy krążek francuskiej wokalistki Zaz. Jej klimat sprawi, że te święta będą radosne i wysmakowane...

Płyta Zaz Effet Miroir
Mat. promocyjne

 

Jeśli jesteśmy przy klimatach, warto pomyśleć o aromacie. Hitem z wyższej półki są wspaniałe nasączone najpiękniejszymi zapachami świece. Nam ostatnio szczególnie przypadła do gustu świeca Jo Malone London o zapachu gorzkiej pomarańczy, dostępna w Douglasie.

Świeca, prezent świąteczny
Mat. promocyjne

A jeśli zapach... nie spotkaliśmy chyba dotąd kobiety, która pogniewałaby się na inny prezentowy klasyk - tak, tak; cóż by innego jak nie perfumy! Tu wybór jest ogromny, i każdy ma swoje ulubione. My nie możemy się uwolnić od dwóch zapachów - czerwonej szpilki Caroliny Herrery (Good Girl Collector Velvet Edition) oraz czystej w formie wody Tiffany & Co.

Perfumy na prezent świąteczny
Mat. prasowe

Oczywiście, są osoby, które wolą rzeczy praktyczne. Dla nich również Mikołaj może sypać propozycjami jak z szerokiego czerwonego rękawa z białą obwódką. Choćby zegarek, który nie tylko pokaże czas i datę, ale też zmierzy tętno, kroki i czas podczas treningu, odbierze rozmowę telefoniczną, czy wiadomość, puści ulubioną piosenkę. My mieliśmy ostatnio możliwość testowania SAMSUNG GALAXY WATCH. I przyznajemy, że bardzo nam przypadł do gustu.

Samsung smartwatch
Mat. promocyjne

 

Nieodzownym gadżetem współczesnego świata jest smartfon. To narzędzie nie do przecenienia. Właściwie nie ma sfery życia współczesnego człowieka, w której nie okazałby się pomocny. Najnowsze z nich sięgają już do technologii znanej jeszcze niedawno z filmów fantastyczno-naukowych.

Taka jest ostatnia propozycja firmy Huawei - Mate 20 Pro. To telefon-gigant, wykorzystujący w swoim działaniu sztuczną inteligencję, która np. pomoże Mikołajowi w zakupach i rozpozna markę i cenę torebki, którą akurat zauważyliśmy gdzieś na stronie. Nie mówiąc już o fantastycznych zdjęciach z poczwórnego obiektywu firmowanego przez Laicę.

Huawei Mate 20 Pro
Mat. promocyjne

Sporo tańszy smartfon, który ostatnio zwrócił naszą uwagę, to Motorola One, szczególnie w wersji White PDP Hero. To spec od mobilnej rozrywki, świetne narzędzie do zdjęć, a do tego pełen innowacji od technologicznego giganta - Googla. No i ta bateria!

Motorola One White PDP Hero
Mat. promocyjne

Bardzo praktycznym prezentem może okazać się... drukarka! Naprawdę! Dziś, gdy codziennie robimy zdjęcia, czasem nawet dziesiątki, warto część najlepszych mieć "realnie". Móc je dotknąć, pokazać rodzinie, postawić na półce. W tym pomoże najmniejsza domowa drukarka na świecie (jak się reklamuje) - nowość od firmy HP.

Drukarka HP
Mat. promocyjne

 

Ciągle nie jesteście zdecydowani? Mamy więc prezent ostatniej szansy! Chyba nikt nie będzie niezadowolony z wyjazdu do SPA. Nie możecie zdecydować się na termin? Nie ma problemu, można wybrać voucher do wykorzystania w wybranym przez obdarowanego terminie. Wyobraźcie sobie - piękny dzień, a Wy najpierw na do sauny, potem masaż... I taka atmosfera jak na tym zdjęciu z Afrodyta SPA & Wellness Resort w miejscowości Ośno Lubuskie.

Luksusowe SPA
Mat. promocyjne

Więcej na temat święta shopping Prezenty