Kuba Błaszczykowski będzie żył jak król! Kupił apartament w centrum Warszawy, zdjęcia robią wrażenie mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego
Kuba Błaszczykowski będzie żył jak król! Kupił apartament w centrum Warszawy, zdjęcia robią wrażenie
mat.pras.
1/9
Kuba Błaszczykowski będzie żył jak król! Kupił apartament w centrum Warszawy, zdjęcia robią wrażenie
mat.pras.

Kuba Błaszczykowski wije gniazdko! Piłkarz zakupił właśnie luksusowy apartament w samym centrum Warszawy. Jego luksusowe mieszkanie znajduje się w budynku Cosmopolitan Twarda 4 i ma aż 135 metrów powierzchi, a do tego znajduje się na 21. piętrze! Nie da się ukryć, że widok z okna zapiera dech! Sami się przekonajcie i zobaczcie zdjęcia apartamentu sportowca na kolejnych stronach.

 

Zobacz: Kto wyprowadzał Błaszczykowskiego na mecz Polski z Rumunią? To córka znanego gwiazdora!

 

Przeczytaj też: Marina, Kasia Tusk... polskie gwiazdy zdradzają, jak mieszkają! Zdjęcia

2/9
mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego
mat.pras.

Okazuje się, że Kuba Błaszczykowski zawsze marzył o takim apartamencie. Kupił mieszkanie jednak nie tylko ze względu na marzenia, ale także...

 

- Z jednej strony spełniam swoje marzenie, z drugiej robię coś, co daje mi możliwości na przyszłość. My, sportowcy musimy mieć świadomość, że warto zadbać o to, czym będziemy się zajmowali po zakończeniu kariery. Na pewno takie „gniazdo” jak to w Warszawie, może być dla mnie kiedyś zbawienne - powiedział Kuba Błaszczykowski.

 

Zobacz mieszkanie piłkarza na kolejnych stronach! 

 

Zobacz: Reprezentant Polski doznał poważnej kontuzji! Co się stało i jaki jest jego stan? 

3/9
mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego
mat.pras.

Apartament Kuby Błaszczykowskiego naprawdę robi wrażenie. Został wykończony z dbałością o szczegóły i z najlepszej jakości materiałów. Piłkarz postawił na dębowe podłogi, włoskie marmury, a do tego możliwość sterowania urządzeniami w mieszkaniu przy pomocy tabletu lub smartfona! Jakie udogodnienia posiada sportowiec w swoim mieszkaniu? Zobacz na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Borys Szyc wzruszająco o Kubie Błaszczykowskim: "Ma taki smutek w oczach"!

4/9
mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego
mat.pras.

Kuba Błaszczykowski może regulować oświetlenie, klimatyzację, rolety, telewizję czy system nagłośnienia z każdego pomieszczenia! Ale to nie wszystko, bo apartamentowiec oferuje jeszcze więcej luksusowych rozwiązań. Przeczytaj o nich na kolejnej stronie!

 

Zobacz: PLEBISCYT: Krychowiak, Lewandowski czy Błaszczykowski? Który z piłkarzy zostanie sportowcem roku 2016? Głosuj!

5/9
mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego
mat.pras.

Cosmopolitan Twarda 4 oferuje do dyspozycji strefę relaksu - saunę, siłownię, jacuzzi, pokój do masażu, a także fitness klub. Z pewnością Kuba Błaszczykowski będzie mógł skorzystać ze wszystkich udogodnień w każdyj wolnej chwili! 

 

Wiemy, ile kosztuje metr kwadratowy w apartamentowcu! Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Kuba Błaszczykowski odznaczony wyjątkowym orderem... "To najszczęśliwszy moment w moim życiu"

6/9
mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego
mat.pras.

Okazuje się, że w Cosmopolitan Twarda 4 oferuje mieszkania, w których metr kwadratowy kosztuje średnio 29 tysięcy złotych! Co ciekawe, Cosmopolitan Twarda 4 otrzymał prestiżową nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy w konkursie architektonicznym dla najlepszego budynku mieszkalnego. 

 

Zobacz więcej zdjęć mieszkania Kuby Błaszczykowskiego!

7/9
mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego
mat.pras.

Nie da się ukryć, że Kuba Błaszczykowski ma nie tylko piękne wnętrza, ale widoki z okna! Któż by nie chciał spędzić dnia, wpatrując się na zapierającą dech w piersiach panoramę Warszawy?

 

Zobacz więcej zdjęć mieszkania Kuby na kolejnych stronach!

8/9
mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego
mat.pras.

Kuba Błaszczykowski w swoim mieszkaniu posiada własne strefy relaksu - wygodny fotel przy szafce z książkami i z pięknym widokiem na oknem to idealne miejsce na odpoczynek przy książce!

 

Zobacz więcej zdjęć mieszkania piłkarza na kolejnych stronach!

9/9
mieszkanie Kuby Blaszczykowskiego
mat.pras.

Jadalnia w mieszkaniu Kuby Błaszczykowskiego też prezentuje się zachwycajaco. Sami spójrzcie! Podoba się wam apartament piłkarza?

 

Zobacz: Wybraliście najlepszego sportowca 2016! Na drugim miejscu Lewandowski... A kto wygrał?

Więcej na temat Kuba Błaszczykowski