Afrodyta Kosze na święta
Mat. prasowe

Najlepszy prezent dla bliskiej osoby? Afrodyta SPA & Wellness Resort przygotowała kosze pełne miłości do... jedzenia!

Afrodyta Kosze na święta
Mat. prasowe

Afrodyta SPA & Wellness Resort z Ośna Lubuskiego przygotowała wyjątkową ofertę - kosze na zamówienie pełne frykasów. Produkty Afrodyty, które znajdziecie w pięknym koszu, to: przetwory, nalewki, chleb, wędzone sery i ryby, które zachwycają smakoszy z całej Europy.

Kuchnia Afrodyty ma na swoim koncie kilka prestiżowych nagród, m.in. Magda Gessler doceniła wyjątkowość kuchni i przyznała Afrodycie trzykrotnie swoją prestiżową nagrodę. Szefowie kuchni, pasjonaci polskiej kuchni, uczyli się od mistrzów, sami też są laureatami konkursów kulinarnych.

Filozofia kuchni - to najkrótsza droga z pola do stołu, dzięki czemu produkty są najwyższej jakości. Własne stawy, ekologiczne uprawy, mięsa i sery, kupowany od lokalnych rolników, bogactwa lasów i pól - wszystkie te smaki i zapachy zapewniają niezapomniane doznania kulinarne.

Kosze z miłości do zdrowej, smacznej kuchni można zamawiać na stronie Afrodyty. Przygotowywane będą według indywidualnych oczekiwań i gustów. Afrodyta zaprasza także do składania zamówień na święta - w ofercie znajdziecie m.in. ciasta, dania, wędzonki, przetwory.

Szczegóły znajdziecie na stronie: www.afrodyta-spa.pl

Afrodyta Kosze na święta
Mat. prasowe

Więcej na temat Spa prezenty
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08