mikołaj z długopisem
Image by LifetimeStock.com

Prezenty od Mikołaja dla chłopców, które bawią i uczą

mikołaj z długopisem
Image by LifetimeStock.com

Prezenty od Mikołaja powinny być nie tylko rozrywką, ale również okazją do rozwijania umiejętności dziecka. Zdalnie sterowane samochody, zestawy zabaw tematycznych oraz teatrzyki kukiełkowe dają chłopcom nieograniczone możliwości improwizacji i stymulują wyobraźnię.

 

  • Zdalnie sterowany samochód to niezawodny prezent od Mikołaja dla większości chłopców. Zabawa samochodem sterowanym na pilota przynosi dużo radości i potrafi na długo zająć chłopców w każdym wieku. Kierowanie zdalnie sterowaną zabawką ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową u dziecka i kształtuje jego wyobraźnię. Cena za zdalnie sterowany samochód to ok. 60 zł.
  • Zestaw małego majsterkowicza. Chłopcy często lubią zabawy tematyczne. Narzędzia, które znajdują się w zestawie pomogą rozwinąć umiejętności manualne i myślenie techniczne. Produkty składają się z wielu elementów, które można skręcać i rozkręcać. Zestaw majsterkowicza to pomysł na prezent od Mikołaja, który będzie bawił i uczył. Cena zestawu to ok. 70 zł.
  • Teatrzyk kukiełkowy to prezent od Mikołaja, który będzie angażował nie tylko dziecko, ale całą rodzinę. Zabawa w teatr, wymyślanie dialogów lub odgrywanie znanych bajek to jedna z najbardziej twórczych zabaw. Teatrzyk rozwija zdolności manualne i kreatywność, a także uczy skupienia. Niektóre zestawy zawierają także elementy, z których dziecko samo może złożyć kukiełki do swojego teatrzyku. Cena zestawu, w który wchodzi kolorowa ścianka teatrzyku z zasłonkami oraz elementy potrzebne do złożenia czterech kukiełek to ok. 80 zł.

Więcej na temat prezenty opieka nad dzieckiem
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04