Serialowe mieszkania robią wrażenie, ale czy byłoby Cię na nie stać? mieszkanie z "Klanu" mieszkanie z "Klanu" dom z "Rodzinki.pl" mieszkanie z "Barw szczęścia"
Serialowe mieszkania robią wrażenie, ale czy byłoby Cię na nie stać?
1/7
Serialowe mieszkania robią wrażenie, ale czy byłoby Cię na nie stać?

Każdy miłośnik polskich seriali doskonale zna mieszkania ulubionych bohaterów. Zapewne też każdy chciałby mieszkać w tym samym miejscu! Specjalnie dla Was sprawdzamy, ile kosztują mieszkania w serialowych lokalizacjach. Sprawdź na kolejnych, czy możesz sobie pozwolić na zakup mieszkania w lokalizacji prosto z ukochanego serialu!  

 

Zobacz: Te seriale znamy i kochamy od lat! Który jest Waszym ulubionym?

 

Przeczytaj też: W "M jak miłość" Joasię kochają wszyscy! A ile o niej wiecie? QUIZ o bohaterce Basi Kurdej-Szatan

2/7
mieszkanie z "Klanu"

Jednym z najpopularniejszych mieszkań jest oczywiście dom rodziny Lubiczów na warszawskiej Sadybie. Sprawdzamy - ceny domów w tej lokalizacji są gigantyczne! Dom 4-pokojowy kosztuje ponad milion złotych. Jeśli chcesz mieć więcej pokoi, musisz liczyć się z dołożeniem kolejnego miliona!

 

Zobacz: Pamiętacie siostrę Dorotę z "Klanu"? Zobaczcie, jak dziś wygląda znana aktorka! ZDJĘCIA

3/7
mieszkanie z "Klanu"

Równie popularny jest dom rodziny Pawła Lubicza, który znajduje się przy ulicy Truskawieckiej. Tu ceny są podobne jak w przypadku domów na warszawskiej Sadybie. Z kolei za wynajęcie mieszkania przy tej ulicy trzeba zapłacić ponad 10 tysięcy złotych za miesiąc!

 

Zobacz: Znamy wyniki oglądalności "Klanu". To hit czy klapa TVP? Czy będzie kolejny sezon?

 

4/7
dom z "Rodzinki.pl"

Z pewnością doskonale znanym domem jest także dom Boskich z „Rodzinki.pl”, który znajduje się w Nowej Iwicznej, niewielkiej miejscowości położonej na południowych obrzeżach Warszawy. Rodzina mieszka przy ulicy Pokrętnej. W tym miejscu 80-metrowy dom można kupić już za 400 tysięcy! 

 

Zobacz: Adam Zdrójkowski o scenie łóżkowej z Julią Wieniawą w serialu "Rodzinka.pl". Czy się krępowali?

5/7
mieszkanie z "Barw szczęścia"

Z kolei bohaterowie serialu „Barwy szczęścia” mieszkają przy ulicy Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” na obrzeżach Warszawy. W rzeczywistości zdjęcia kręcone są na warszawskim Tarchominie. Tu ceny mieszkań są niższe niż w centralnych częściach miasta. Mieszkanie można kupić do 300 tysięcy złotych.

 

Zobacz: Czy Kasia i Łukasz rozstaną się w "Barwach szczęścia"? Zdradza nam Kasia Glinka!

6/7
mieszkanie z "Na Wspólnej"

Równie popularne są mieszkania z serialu „Na Wspólnej”. Mogłoby się wydawać, że bohaterowie mieszkają przy prawdziwej ul. Wspólnej, która znajduje się w centrum Warszawy. Nic bardziej mylnego! Serialowy budynek ma inny adres i mieści się przy ulicy Szlenkierów, róg Górczewskiej. Tu za 4-pokojowe mieszkanie trzeba zapłacić nawet 850 tysięcy złotych!

 

Zobacz: Rozstała się ze znanym aktorem, a teraz dostała rolę w "Na Wspólnej"! Zastąpi Wierzbicką?

7/7
mieszkanie z "M jak miłość"

Kto jeszcze pamięta słynne mieszkanie młodych bohaterów „M jak Miłość” przy ul. Łowickiej 51/53? To właśnie tam toczyła się większa część serialowej akcji. Obecnie mieszkania w tej lokalizacji kosztują nawet 750 tysięcy za 3 pokoje! 

 

Zobacz: Olga Frycz odchodzi z "M jak Miłość". Wiemy, co się stanie z małżeństwem Ali i Pawła!