Renault Trezor Renault Trezor Renault Trezor Renault Trezor Renault Trezor
Renault Trezor
East News
1/6
Renault Trezor
East News

 

Najbardziej śmiałe wizje designerów rzadko schodzą z kart notatników i desek kreślarskich. Choć piękne, zwykle okazują się zbyt odważne, lub prozaicznie zbyt drogie, by trafić na ulice. Dlatego gdy uda się przeistoczyć takie cudo w realny przedmiot, staje się to natychmiast wydarzeniem. Dziś mamy okazję w nim uczestniczyć. 

 

Do Warszawy trafił jeden z najciekawszych samochodów koncepcyjnych ostatnich lat - Renault Trezor. Francuski skarb (bo chyba tak w wolnym tłumaczeniu można przełożyć jego nazwę) jest atrakcją ekspozycji Renault Home na targach Warsaw Home odbywających się w ten weekend w stolicy. 

 

Nie bez przyczyny ten niezwykły samochód można zobaczyć po raz pierwszy akurat podczas targów wyposażenia wnętrz. Jest częścią ekspozycji Renault Home, która stanowi połączenie designu i motoryzacji. To w pełni wyposażony dom, którego integralną częścią jest samochód koncepcyjny Renault Trezor. 

 

2/6
Renault Trezor
East News

 

Trezor to dwumiejscowe, elektryczne coupé przyszłości. 

Jego design wyróżnia się połączeniem dynamicznego, sportowego charakteru nadwozia z ciepłą stylistyką wnętrza, gdzie dominuje czerwień i szlachetne materiały - zachwala producent. 

 

A do tego, szczególnie jak na samochód elektryczny, osiągi ma imponujące – do setki rozpędza się w czasie poniżej czterech sekund. I, jak na auto przyszłości przystało, posiada także tryb jazdy autonomicznej.

 

3/6
Renault Trezor
Mat. promocyjne

 

Auto doceniono już w prestiżowych konkursach. Trezor został wybrany najpiękniejszym samochodem koncepcyjnym w Konkursie Elegancji Villa d’Este we Włoszech, otrzymał też tytuł najlepszego samochodu koncepcyjnego roku na Międzynarodowym Festiwalu Motoryzacji w Paryżu i nagrodę Car Design Awards przyznawaną w Genewie, a także zdobył pierwsze miejsce w konkursie elegancji Chantilly Arts & Elegance Richard Mille we Francji.

 

4/6
Renault Trezor
Mat. promocyjne

Ekspozycja będzie dostępna dla odwiedzających targi Warsaw Home w dniach 6-8 października 2017 r.  w hali F, stoisko B1.

5/6
Renault Trezor
East News
6/6
Renault Trezor
East News
Więcej na temat samochód