Samochody piłkarzy - Ronaldo i Lewandowski Piłkarz Jesus Navas Piłkarz Carlos Teves Wojciech Szczęsny przyjechał na zgrupowanie kadry przed MŚ Lionel Messi w samochodzie
Samochody piłkarzy - Ronaldo i Lewandowski
East News
W tym rankingu Lewy jest nad Ronaldo!
1/7
Samochody piłkarzy - Ronaldo i Lewandowski
East News

Ten ranking naprawdę robi wrażenie! Brytyjski portal motoryzacyjny carspring.co.uk sprawdził jak długo czołowi piłkarze świata... pracowali na swoje samochody! I, jak można się było spodziewać, wcale nie tak długo… A przecież często są to najdroższe cacka z najwyższej półki, o których zwykły kibic może sobie tylko pomarzyć. Tymczasem największe gwiazdy footballu mogą sobie sprawić takie nawet po jednym meczu! W rankingu znalazło się dwóch Polaków - Robert Lewandowski i Wojtek Szczęsny. Oprócz nich, inne wielkie gwiazdy - Ronaldo, Messi… Ile pracowali na swoje samochody? Będziecie zdziwieni.

Zobacz też: Robert Lewandowski zdradza swoje marzenie! “Zobaczyć, poczuć…” Wiecie, co ma na myśli?

2/7
Piłkarz Jesus Navas
East News

Pierwszy w rankingu portalu jest Jesus Navas z Manchesteru City. Na swoje auto zarobił w 11 minut i 17 sekund. Fakt, że nie jest to wypasiony sportowy samochód, a zwyczajny mały Nissan Micra.

3/7
Piłkarz Carlos Teves
East News

18 sekund dłużej od Navasa pracował na swoje Porsche Panamera Turbo S Carlos Teves, występujący obecnie w Chinach - w Shanghai Shenhua. Tyle się tam płaci...

4/7
Wojciech Szczęsny przyjechał na zgrupowanie kadry przed MŚ

Jednym z dwóch Polaków ujętych w zestawieniu jest Wojtek Szczęsny. Zawodnik Arsenalu, wypożyczony do AS Roma, a w przyszłym sezonie prawdopodobnie bramkarz Juventusu, jeździ Porsche Cayenne w wersji Lumma Design. By na niego zarobić potrzebował godzinę, 49 minut i 4 sekundy. To daje mu 123. miejsce w rankingu carspring.

5/7
Lionel Messi w samochodzie
East News

Leo Messi jeździ Ferrari F430 Spider. Gwiazdor FC Barcelona pracował na to cacko… 31 minut i 32 sekundy. Pozazdrościć! Leo znalazł się na 22. miejscu rankingu.

6/7
Robert Lewandowski wsiada do Ferrari
East News

Robert Lewandowski znalazł się na 100. miejscu rankingu carspring.co.uk! Jak twierdzi portal, na swoje Ferrari F12 Berlinetta kapitan naszej kadry pracował równo godzinę, 28 minut i 2 sekundy. Czyli nawet nie jeden mecz...

7/7
Cristiano Ronaldo i jego Bugatti
East News

O wiele dalej od Lewego znalazł się na liście bodaj największy gwiazdor współczesnej piłki. Ale nic dziwnego, Cristiano Ronaldo jeździ jednym z najdroższych aut świata. By zarobić na swojego Bugatti Veyrona w wersji Grand Sport Vitesse musiał spędzić na boisku 5 godzin, 15 minut i 20 sekund! To daje mu 216. miejsce w rankingu. Wielu z nas w tym samym czasie nie zarobiłoby nawet na benzynę potrzebną do przejechania tym cudem 100 km. Bugatti pali bowiem na tym dystansie... 37 l!