Ronaldo Nowe Bugatti Ronaldo Nowe Bugatti Ronaldo Nowe Bugatti Ronaldo Nowe Bugatti Ronaldo
Ronaldo
Instagram
1/5
Ronaldo
Instagram

Dzień jak co dzień – Cristiano Ronaldo kupił sobie właśnie nowe auto, które sprawi, że poczujecie się mocno zawstydzeni, bez względu na to, czy jeździcie hulajnogą, czy czerwonym Ferrari za milion złotych. Jak na człowieka współczesnego przystało, supergwiazda i legenda futbolu pochwaliła się na swoim Instagramie filmikiem, na którym wraz z synem siedzi w swoim nowym Bugatti Chiron w eleganckim srebrnym kolorze. Chyba nikomu nie trzeba mówić, że jego nowe, superkosztowne auto to nie tylko imponujący wygląd – jego parametry zwalą was z nóg i sprawią, że już nigdy nie wyda się wam takie samo.

 

Zobacz: Żegnajcie, przebarwienia. To nowe serum La Prairie nasyci Twoją twarz płynnym światłem

 

Szansa, że kiedykolwiek zobaczycie to auto na ulicy są prawdopodobnie bliskie zeru. Zatem zobaczcie je na zdjęciach w naszej galerii! No i nie udawajcie, że nie ciekawi was, ile kosztuje nowe dziecko Ronaldo. Tego również dowiecie się na następnych stronach galerii ;-).

 

 

New animal in the building Bugatti Chiron 🎉🎉🎉✌️👌✈️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 

2/5
Nowe Bugatti Ronaldo

Niedoścignione. Buggati, które skusił się Ronaldo ma 1500 koni mechanicznych i osiąga 440 km na godzinę! Jest to tym samym najszybsze auto na świecie.

3/5
Nowe Bugatti Ronaldo
Mat. prasowe

Chyba nie spodziewaliście, że tak imponujące auto będzie tanie – w końcu wyprodukowano jedynie 500 modeli. Super ekskluzywne auto kosztowało Ronaldo 2,9 miliona dolarów, czyli 10,5 miliona złotych!

4/5
Nowe Bugatti Ronaldo
Mat. prasowe

Do bordowego Ferrari, które Ronaldo nabył 6 września, dołączyło właśnie Bugatti Chiron. Następne odlotowe auto w październiku?

5/5
Nowe Bugatti Ronaldo

Dzięki swojemu nowemu zakupowi, Ronaldo ma teraz prawdopodobnie najlepszy, najszybszy i najdroższy wóz świata. Co myślicie o Bugatti Chiron?