Agnieszka Kawiorska i Piotr Grabowski w Fordzie Mustangu Agnieszka Kawiorska i Piotr Grabowski wzięli udział w  prezentacji Nowego Forda Mustanga Piotr Grabowski wziął udział w prezentacji Nowego Forda Mustanga Agnieszka Kawiorska  wzięła udział w prezentacji Nowego Forda Mustanga Ford Mustang
Agnieszka Kawiorska i Piotr Grabowski w Fordzie Mustangu
Mat. promocyjne
1/6
Agnieszka Kawiorska i Piotr Grabowski w Fordzie Mustangu
Mat. promocyjne

 

To była podróż w amerykańskim stylu! Piotr Grabowski znany z "Nad rozlewiskiem" czy "M jak miłość" oraz Agnieszka Kawiorska, która ostatnio zagrała w filmie "Pitbull. Ostatni pies" wzięli udział w prezentacji nowego Forda Mustanga. Aktorzy mogli nie tylko zobaczyć auto, ale również przejechać się nim! Wyruszyli w całodniową podróż, podczas której testowali Forda Mustanga GT Convertible w kolorze Race Red z 10 stopniową skrzynią biegów. Jak wyglądała ta wycieczka? Jak prezentuje się to auto? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

2/6
Agnieszka Kawiorska i Piotr Grabowski wzięli udział w  prezentacji Nowego Forda Mustanga
Mat. promocyjne

 

Bardziej ekskluzywny, szybszy i bardziej zaawansowany technicznie nowy Ford Mustang oferuje amatorom kultowego modelu sportowego w Europie wyraźniej podkreśloną atletyczną stylistykę, wydajniejszy silnik i zawieszenie oraz najnowsze funkcje wspomagające kierowcę.

Samochód dostępny jako fastback lub kabriolet (convertible), jest natychmiast rozpoznawalny w obu tych konfiguracjach nadwozia, mocny profil Mustanga otrzymał bardziej wyrafinowaną aerodynamikę i jest wzbogacony techniką oświetlenia LED, a dopełnieniem całości będzie 11 kolorów nadwozia do wyboru i paleta nowych obręczy kół z lekkich stopów.

5-litrowy silnik V8 Forda Mustanga zapewnia teraz moc 450 KM i w połączeniu z nową 10-biegową automatyczną przekładnią Forda jest w stanie zapewnić przyspieszenie 0-100 km/h w czasie 4,3 sekundy. Sześciobiegowa manualna skrzynia biegów Mustanga wyposażona jest teraz w technikę dopasowania prędkości obrotowej, która zapewnia płynniejsze i szybsze redukcje biegów, którym towarzyszą charakterystyczne „strzały” potężnego silnika.

Dostosowany do oczekiwań europejskich kierowców, prowadzenie Mustanga zyskało dzięki nowemu, regulowanemu zawieszeniu MagneRide ® i możliwości wyboru trybu jazdy, w tym nowego, konfigurowanego przez kierowcę trybu „My Mode”. Nowy sportowy układ wydechowy z aktywnym zaworem spalin dysponuje także innowacyjnym trybem cichego wydechu (Good Neighbour Mode) do jazdy wczesnym rankiem lub późną nocą bez niepokojenia sąsiadów.

Systemy wspomagające kierowcę Mustanga, w tym asystent ochrony przed kolizjami z funkcją wykrywania pieszych oraz system utrzymywania pasa ruchu, pozwalają na bezstresowe pokonywanie długich tras. Nowoczesne, ekskluzywne wnętrze wyposażono w miękkie w dotyku materiały i w 12-calowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników, dostarczający precyzyjnych informacji w przejrzystej formie.

„Apetyt Europy na Mustanga okazał się jeszcze większy, niż się spodziewaliśmy - ponad 33.000 sprzedanych Mustangów sprawiło, że jeden z najbardziej charakterystycznych samochodów świata jest zauważalny na autostradach i ulicach całego kontynentu.” - mówi Steven Armstrong, wiceprezes i prezes grupy Europy Bliskiego Wschodu i Afryki, Ford Motor Company. „Na drodze nie spotkamy wielu samochodów dysponujących takim połączeniem legendy, stylu i osiągów, którymi może cieszyć się tak dużo kierowców. Nowy Ford Mustang oferuje jeszcze więcej, niż dotychczas.

3/6
Piotr Grabowski wziął udział w prezentacji Nowego Forda Mustanga
Mat. promocyjne
4/6
Agnieszka Kawiorska  wzięła udział w prezentacji Nowego Forda Mustanga
Mat. promocyjne
5/6
Ford Mustang
Mat. promocyjne
6/6
Ford Mustang
Mat. promocyjne
Więcej na temat Piotr Grabowski