Salvador Sobral jest ciężko chory?
East News

Zwycięzca Eurowizji 2017 już po przeszczepie serca! Jak się czuje?

Salvador Sobral jest ciężko chory?
East News

Zwycięzca Eurowizji 2017,  Salvador Sobral, jest już po przeszczepie serca! Jak podaje BBC muzyk obecnie wraca do zdrowia, a operacja przebiegła dobrze. Przypomnijmy, 27-letni Sobral zmagał się z niewydolnością serca. Nie chciał jednak mówić o swojej chorobie przed Eurowizją, żeby nie wzbudzić litości widzów. 

Zwycięzca Eurowizji już po przeszczepie serca!

We wrześniu Sobral trafił do szpitala, gdzie trafił na listę osób oczekujących na przeszczep. W kilka tygodni znaleziono dla niego dawcę. Operacja odbyła się w miniony piątek w szpitalu Sant Cruz w Carnaxide w Portugalii. Trwała cztery godziny.

Operacja przebiegła dobrze. Pacjent był bardzo dobrze przygotowany, jest młodym mężczyzną. Rozumiał ryzyko związane z tego typu zabiegami – powiedział doktor Miguel Abecasis dla dziennika „Publico"

 

Muzyk jest obecnie hospitalizowany na oddziale intensywnej terapii. Lekarze zapewniają jednak, że już niedługo będzie mógł wrócić do normalnego życia. 

 

Przypomnijmy - Salvador Sobral wygrał Eurowizję w 2017 reprezentując Portugalię. Już wtedy miał poważne problemy ze zdrowiem. W lutym przeszedł dwie operacje. W razie jego niedyspozycji (przed konkursem w Kijowie umieszczono mu rozrusznik na brzuchu) miała go zastąpić siostra, Luisa, która jest autorką zwycięskiego utworu "Amor Pelos Dois"

 

Zobacz: Salvador Sobral WYGRAŁ Eurowizję! Skromny, chory na serce i wyjątkowy. Kim jest Portugalczyk?

 

Salvador Sobral wygrał Eurowizję w 2017 roku!

Salvador Sobral

Może liczyć na wsparcie rodziny!

Salvador Sobral z siostrą po wygranej Eurowizji 2017

Więcej na temat Eurowizja
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47