Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Julia Starak popiera związek Agnieszki Szulim z Piotrem Woźniakiem-Starakiem
Ons
Newsy

Szulim nie była akceptowana przez rodzinę Staraka. Zmieniła to jedna osoba

Teraz Agnieszka chętnie spędza czas w ich towarzystwie

W minionym tygodniu Agnieszka Szulim obchodziła 37. urodziny, a najbliżsi sprawili jej wiele niespodzianek. Najlepszą zorganizował jednak ukochany dziennikarki, Piotr Woźniak-Starak, który zorganizował w tajemnicy małą imprezę dla najbliższych przyjaciół. Zobacz: Piotr Woźniak-Starak zorganizował dla Szulim skromną imprezę urodzinową

Jednak ich początki nie były najłatwiejsze. Rodzina producenta filmowego nie do końca akceptowała ich związek, a matka nie była zadowolona, że Starak związał się z wielką gwiazdą. Jak podaje show ważnym sojusznikiem w poukładaniu i zaakceptowaniu tej relacji była siostra milionera, Julia Starak. To właśnie ona pomogła przekonać gwieździe do siebie jednych z najbogatszych Polaków. Potem już było coraz lepiej, a Szulim towarzyszyła nawet Annie Starak w podróży do Florencji.

Pasują do siebie? 

Zobacz na Polki.pl: Szulim zdradza jak radzi sobie z kompleksami
 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na rozdaniu Złotych Taśm 2015


Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak na rozdaniu Złotych Taśm 2015

 

Metamorfoza Szulim:

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak nie wpuszczeni na bankiet po Orłach
ONS
Newsy
Szulim i Starak nie dostali zaproszenia na bankiet po Orłach! Milioner znalazł na to sposób
Jak wyszedł z tej sytuacji?

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak wywołali największe zainteresowanie na poniedziałkowej gali Orły 2015 Film milionera "Bogowie" zdobył najwięcej statuetek, a tuż po para udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu. Przypomnijmy: Pierwszy wspólny wywiad Szulim i Staraka. Opowiedział o sporej wpadce Agnieszki na premierze jego filmu Po części oficjalnej wszyscy goście zostali udali się na afterparty do jednego z warszawskich hoteli. Jak udało nam się dowiedzieć, Agnieszka i Piotr nie otrzymali na ten bankiet zaproszenia! Milioner chciał jednak świętować sukces wraz z całą ekipą filmu "Bogowie", postanowił więc znaleźć inny sposób: Agnieszka  i Piotr nie otrzymali zaproszenia na bankiet. Starak znalazł na to sposób i zorganizował dla całej ekipy filmu imprezę w tym samym hotelu, ale piętro wyżej. W związku z ostatnimi plotkami, warto też dodać, że Agnieszka, owszem, nie dostała zaproszenia dla siebie na samą galę, ale była osobą towarzyszącą Piotra, który jako producent, oczywiste było, że takie zaproszenie otrzyma - mówi nam nasze źródło Zobacz: Szulim sprawia wrażenie coraz szczuplejszej. Opowiedziała o swojej diecie i jest na odwrót: Mam gen otyłości Agnieszka Szulim na Orłach 2015:

Agnieszka Szulim chwali się osiągnięciami Piotra Woźniaka-Staraka
ONS
Newsy
Piotr Woźniak-Starak zorganizował dla Szulim skromną imprezę urodzinową
Dziennikarka była bardzo szczęśliwa

Wczoraj Agnieszka Szulim świętowała 37. urodziny. Dziennikarka nie kryła, że to był dzień pełen wrażeń, a najbliżsi ją pozytywnie zaskoczyli. Na Instagramie pochwaliła się stosem kwiatów, które otrzymała w redakcji. Zobacz:  Agnieszka Szulim chwali się urodzinowym prezentem: "Taka niespodzianka!!!" Prawdziwą niespodziankę zorganizował swojej ukochanej Piotr Woźniak-Starak . Milioner zaprosił do ich wspólnego mieszkania najbliższych przyjaciół i znajomych prezenterki, aby wspólnie z nią mogli świętować. To było ogromne zaskoczenie, a Szulim była bardzo szczęśliwa. Czekał na nią pyszny tort i prezenty, a przede wszystkim najlepsi przyjaciele i ukochany, który wręczył bardzo drogi prezent. Z pewnością ten dzień zostanie na długo w pamięci jubilatki. Zobacz:  Viva!: Agnieszka Szulim zdradza, jak radzi sobie z kompleksami     Tak wyglądała metamorfoza Agnieszki Szulim:

Agnieszka Szulim w długich kolczykach
Newsy
GDZIE Agnieszka Szulim bierze ślub pod koniec sierpnia? To piękne zagraniczne miasto!
GDZIE Agnieszka Szulim bierze ślub pod koniec sierpnia? To piękne zagraniczne miasto!

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobiorą się 26 sierpnia za granicą. Gdzie dokładnie? Jak się dowiedzieliśmy, para podobno planuje ślub w Wenecji. Uroczystości będą trwały od piątku 26 sierpnia do niedzieli 28 sierpnia 2016 roku! Szulim i Woźniak-Starak pobiorą się w Wenecji? Dlaczego akurat Wenecja? Jest to romantyczne i piękne miejsce z dala od mediów i do tego trudno dostępne, a także nie tak odległe od Polski dla gości Agnieszki i Piotra. Na pewno będzie to cywilny ślub w miejskim urzędzie w Wenecji. Czy będzie to wystawny ślub jak na przykład  George'a Clooneya   i Amal Alamuddin, którzy też wzięli tam swój ślub? Kto jeszcze z gwiazd wybrał Wenecję na ślub? Na przykład Dominika Kulczyk i książę Jan Lubomirski powiedzieli sobie "tak" na pokładzie samolotu krążącego nad Wenecją! Czekamy teraz na romantyczną historię ze ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka prosto z Wenecji! Wcześniej mówiło się, że para bierze ślub na Mazurach. Jak będzie naprawdę? Dowiemy się niebawem!   Zobacz: Policja przerwała imprezę w rezydencji Szulim i Staraka! "Były dwie interwencje". Co zrobili?   Agnieszka Szulim promuje teraz program "Azja Express", którego jest gospodynią.   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak są parą od dwóch lat. Piotr oświadczył się Szulim rok temu na charytatywnym balu TVN.   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak planowali ślub na Mazurach w posiadłości rodziny Piotra, ale prawdopodobnie zmienili plany z powodu ogromnego zainteresowania ich uroczystością.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner